Görümcemin küçük kızıma davranışları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizden çok daha varlıklılar .. Diğeri daha onceden dogmus olabılır evet ama kreş yaşı gelen oydu benimki 14 aylıktı daha

Pasta yıyeyım kilo almayayım diyen ben degılım maalesef onlar.. Ev aldık çok borcumuz vardı 14 ay ucretsız izin aldım eşim daha fazla basedemedı. Dıger tarafın evi arabası herseyı var bir gramda borçları yoktu ustelık çocukları 4 yasındaydı

eşin görüyor ses çıkarmıyor, mesleğin aşağılanıyor sen susuyorsun, çocuğun eziliyor yine de gönderiyorsun… ben mi asabiyim sizde mi sıkıntı var anlamadım. Çocuğunu al, “sorma üç kuruşa bu meslek yapılmaz, bulamadık asgari ücrete tam gün çalışacağımız bir iş” de ver cevaplarını bundan sonra her laflarına.

Neden herkes bana yüklenmis anlayamadım. Kızımı kreşe vermeyecegım demedim aslında sorun kreş değildi. Sadece halasından böyle muamele görmesine üzüldüm konu çok baska yere gitti ne yazkki

Size yukleniyorlar cunku cocugu fiziksel ve psikolojik her turlu şeyden korumak sizin ve esinizin görevi. Ama daha kendinizi koruyamiyorsunuz, cocuk emanet ediyorsunuz onu da koruyamiyorsunuz.
Cocuk sizden baska kimsenin sorumlulugu degil evet o da hala, babaanne ama sizin kadar sorumluluklari yok. Oturup birlikte mi karar verdiniz cocuk sahip olurken?
Bor zahmet kreşini, calismanizi ona gore dusunmeniz lazim.

Krese yollamayi dogru bulmadim diyorsunuz, itilip kakildigi yeri dogru buluyorsunuz. Gorumceye kizalim hep birlikte de sorunun cozumu degil.

Küçük gorumcenın bununla ne ılgısı var bu benim dıgerıyle aramda sonucta

E niye çocuğu hala onlara bırakıyorsunuz madem kreşe verin. Kusura bakmayın ama sizde bir tuhafsınız madem çocuğunuza kötü davranılıyor bırakmayın çocuğu. Bir saat bile emanet etmem ben güvenmediğim insanlara.

Bilmiyorum neden yapamıyorum. Ama artık susmayacağım teşekkür ederim

Kimseye emanet etmedim bızde oradaydık babasıyla 14 aylıktı kreşe veremezdım ıkı yasında yeni gırdı verecegım. Neden herkes boyle tepki verıyor anlamıs dağılım. Bı anne olarak bu kadar üzülmesem şuraya yazar muyum sizce?

Haklısınız kreşe vereceğim zaten sadece bu davranısın sebebini anlayamadım

Kıyaslamayı da bırakın .
Bla bla bla her neyse ne kızınıza iyi davranılmıyor ötesi var mı ?

Sizin hiç bırakmamanız gerekir , hemen kreş arayasına başlamalısınız .

Sizi korumayan eş, cocugunu korumayan baba, cocugunun hirpalanmasina "bakiliyor" diye ses cikarmayan anne.

Yazik o masuma.
Ses çıkardım yok oyle birsey deyıp ınkar edıyorlar neden cıkarmayayım guvendıgım kımseyı bulamadım bakıcı bulamadım bıraktım 14 ay ucretsız izne cıktım maddi olarak ımkanım buna el verdı

Kv bakıyor demediniz mi? Diğer torunada bakıyor üstelik. Kızlarıda sıkça geliyor anladığım kadarıyla,
İçiniz rahat etmiyor ki buraya yazmışsınız onu anladım ama çözüm kreş yada bakıcı. Kreş için küçükse bakıcı bulun kendi evinizde baksın.

İyide sizin onlara krese verin demeniz nekadar sacma iki yasinda cocuklari bakan kreslerde var siz verin sevilmedigini iyi bakilmadigini dusundugunuz yerde cocugunuzu nasil birakiyorsunuz? Sorup sorustursaniz bakicida bulursunuz burda siz elinizi cebinize atmiyorsunuz o cikar ortaya kusura bakmayin

Tabiki inkar edecekler, biz hayvaniz 2 yasindaki cocugu 5 yaşındakine ezdirip kahkahalar atarak keyif aliyoruz demeyeceklerdi herhalde.

Cocugunuzun gozunun yasina kurban edin onlari, cocugunuz eziliyorsa sakince uyarmak olmaz, carlayacaksiniz.

Hatalı olan sizsiniz. Çocuğunuzu itip kaktıkları halde neden hala o ortamda bırakıyosunuz ? Çocuğunuzun hakkını neden savunmuyorsunuz? Eşiniz sizi eziyomuş kızınızda sizin gibi ezik mi olsun yani. Çok kızıyorum böyle annelere. O an yüzüne vuramıyosunuz mız mız arkasından söyleniyosunuz

Ben anlamadım. Kadın kendi annesine çocuğu bırakmış siz de gelini olarak kadına hayır kreşe vereceksin benim çocukla anlaşamıyor mu dediniz. Tam delirmelik. Alın çocuğu siz de kendi annenize bırakın madem. Ya da gelsin eve anneniz baksın. Kadın kendi evinde kızının çocuğuna bakıyor. Ben bakan kadına üzüldüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…