görümce

Dünyadan haberin yok mu eşin ne iş yapıyor da ev alacak kendine net miras gelmiştir benim eşim hekim ben memurum ikimiz bir olup 1 ev alamadık aileler destekledi üstüne 55 bin kredimiz var. Eskiden de krediler bir maaş ediyordu eskiden olsa. Kaç senelik evlisin

4

Ve sen eşinin ev alabilmiş olduğuna inandın.... Canım geçmiş olsun bir bardak soğuk su iç. Bir zahmet çalış kiranı öde. Gelmiş bir kadın olarak kız çocuğu olarai başkasının hakkına girmeyi Cook normal bir şeymiş gibi anlatıyorsun.
ev elden giderse nerde kalcaz?

asgari ücret ve araba tamircisi 10.000 TL alıyor

ama ev benim diyordu

Tapu hisseliyse zaten ev eşinizin değil tamamen. Ama babası eşinizin üstüne geçirdiyse de tapu iptali davası açar, eşinizin üstünde ise bile paylaşıma girer.
Aynen bu şekilde. Üstelik her halükârda konu sahibinin hakkı yok. Ya eşine geçer, ya görümcesine geçer, ya da ortak mülkiyette kalırlar. Yarın bir gün olur da boşanma konusu açılırsa mal paylaşımına bile girmez. Hayret ettim ben konu sahibine, oturduğu evin nereden geldiğini bilmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…