görümce

ze5486

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2024
144
5
merhabalar. bir derdimi anlatacağım. görümce hep biz nerdeysek o da geliyordu (para için) neyse eş olacak kişiye" tapuyu verme kardesin illa vermez dedim esim "bacım bişey yapmaz" dedi verdi eşim tapuyu istedi görümce vermiyorum dedi ortalık karıştı küslükler başladı ee noldu bacım bacım diyordun 🤣🤣 oğlum hastaydı görümce evimize geldi .şu bu vermiyorum dedi eşim evden kovdu.görümce eşinden dayak yemiş paraları alıp kızına kaçmıs .kızında yaşıyordu. kızı evlenip eşini eve alınca görümce kızına ya boşanacaksın ya evi bana vereceksin dedi kızı kocasıyla evden kovdu.onlar da küsler.
şimdi kaynım öldü cenazede görümceler de geldi kardesi ya cenazede konusmadık.(görümce diğer görümceleri kendine benzetti)
eski kaynanasına "cenazede kimse yüzüme bakmadı" demiş ve kayınvalidemin hakkında "oğluna bakamıyor onun yüzünden öldü" demiş . kvye anlattık. kv ile görümce küstüler kv bunları "hoşgeldin" diyerek evine almıs (çıkar için gelmişlerdir) neyse anlattık kv " kimseye küsme evlat gider geri gelmez " dedi.hala görüşüyorlar hafta içi evine gidiyor. bunu duyunca sinirlendik. eşim küsemiyor annesi diye.
nankör eşinden dayak yediğinde o süreçte yanında olmuştuk . insanlar hiç bir şey haketmıyor suç bizde insanlara haddinden fazla değer vermeyeceksin.

anneye önce kızla küsme o snein evladın diye şaapıp sonra neden kızıyla görüsüyor diye kızdınız anlamadım kfkd ne olsun istiyorsunuz. ayrıca kendi kendinize konusur gibi yazmışsınız bizi de düsünseydiniz 😂

anneye önce kızla küsme o snein evladın diye şaapıp sonra neden kızıyla görüsüyor diye kızdınız anlamadım kfkd ne olsun istiyorsunuz. ayrıca kendi kendinize konusur gibi yazmışsınız bizi de düsünseydiniz 😂
Onu kv söylememiş mi? Ben öyle anladım ya da anlamadım bilemiyorum. Tapu kiminmiş tapu? Neyin tapusuymuş o? Onu öğrensem yeter gibi şimdilik.

Onu kv söylememiş mi? Ben öyle anladım ya da anlamadım bilemiyorum. Tapu kiminmiş tapu? Neyin tapusuymuş o? Onu öğrensem yeter gibi şimdilik.
tapu sanırım esinindi, esi görümceye vermis çünkü. başka kimin tapusunu verebilir 😂 esi tapuyu görümceden geri isteyince de *ah alırsınız demiş 😂 bu kadarını anladım ben.

merhabalar. bir derdimi anlatacağım. görümce hep biz nereye gitsek o da geliyordu (para için) neyse eş olacak kişiye" tapuyu verme kardesin illa vermez dedim esim "bacım bişey yapmaz" dedi verdi eşim tapuyu istedi görümce vermiyorum dedi ortalık karıştı küslükler başladı ee noldu bacım bacım diyordun 🤣🤣 oğlum hastaydı görümce evimize geldi .tapuyu vermiyorum artık ev size mi kalır bana mı bilemem dedi eşim evden kovdu.görümce eşinden dayak yemiş paraları alıp kızına kaçmıs .kızında yaşıyordu şimdi küsler. görümce ev kiralamis .ondan bizim tapuyu vermiyor
şimdi kaynım öldü cenazede görümceler de geldi( kardesi ya) cenazede görümcelerle konusmadık.(görümce diğer görümcelerime artık ne dediyse onlarda bizle küstü) görümce
eski kaynanasına "cenazede kimse yüzüme bakmadı" demiş ve kayınvalidemin hakkında "oğluna bakamıyor onun yüzünden öldü" demiş . kvye anlattık. kv ile görümce küstüler kv bunları "hoşgeldin" diyerek evine almıs (çıkar için gelmişlerdir) neyse anlattık kv " kimseye küsme evlat gider geri gelmez " dedi.hala görüşüyorlar hafta içi evine gidiyor. bunu duyunca sinirlendik. eşim küsemiyor annesi diye.
nankör eşinden dayak yediğinde o süreçte yanında olmuştuk . insanlar hiç bir şey haketmıyor suç bizde .
şimdi wp durumunda bize laf sokuyor 🤣🤣
Kız siz nerelisiniz kan davası gıbı ılıskıletınız var soyleyın de oralara ugramayalım

merhabalar. bir derdimi anlatacağım. görümce hep biz nereye gitsek o da geliyordu (para için) neyse eş olacak kişiye" tapuyu verme kardesin illa vermez dedim esim "bacım bişey yapmaz" dedi verdi eşim tapuyu istedi görümce vermiyorum dedi ortalık karıştı küslükler başladı ee noldu bacım bacım diyordun 🤣🤣 oğlum hastaydı görümce evimize geldi .tapuyu vermiyorum artık ev size mi kalır bana mı bilemem dedi eşim evden kovdu.görümce eşinden dayak yemiş paraları alıp kızına kaçmıs .kızında yaşıyordu şimdi küsler. görümce ev kiralamis .ondan bizim tapuyu vermiyor
şimdi kaynım öldü cenazede görümceler de geldi( kardesi ya) cenazede görümcelerle konusmadık.(görümce diğer görümcelerime artık ne dediyse onlarda bizle küstü) görümce
nankör eşinden dayak yediğinde o süreçte yanında olmuştuk . insanlar hiç bir şey haketmıyor suç bizde .
Türkçe gibi ama değil gibi de. Çözemedim.

Kocanız niye tapusunu (neyin tapusu olduğunu pek anlamadım) görümcenize verdi anlayamadım ama 🤷‍♀️

yazım hata
Bacim sana ciddi bir altyazi gerekiyor. Anlayan bi tercume etsin.

Sorularım;

Kac gorumce var?
Tapu kimin?
Tapu niye gorumcede?
Kocanizin tapusu gorumcede ne ariyor?
Kayniniz olduyse, onun konuyla ilgisi ne?
Evlada küslük olmaz diyen kim?
Kv'ye neden tavirlisiniz?
3 görümce var
tapu eşimin
eşim emanet edeyim misali görümceye verdi ama görümce geri vermiyor
evlada küslük olmaz diyen kv
kvyi tembihlemiştik fakat görüşme diye dinlemedi barıştı

X