giriş kat diye alışamazsam😔

Çok memnunum mahallede tüm evlerin giriş katı dolu aslında couga da yere sıfır ve kimse de sorun yaşamamış
Mahalleniz ve insanları iyiyse sıkıntı olmaz 13 sene düz giriş dairede oturdum. Nezih bir çevrem vardı. Hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Benim eşimde gece geç saatlerde geliyordu. Kapımı kilitler o gelene kadar tv izler bir şekilde oyalanırdım.. Sizde alışırsınız. Ayrıca 2 daire almanız çok akıllıca birini kiraya verir çocuklarınıza yatırım yaparsıniz.

Pencereleriniz demirli, güvenlikli mi?
değilse Demir taktırmanız iyi olur.

Camlara demir, pimapenlere birer sineklik oldu bitti. Giriş katlara biraz güvenlik önlemi istiyor, hayırlı olsun inşallah eviniz

Buraya konu açacak kadar kafanıza takılan evi neden aldınız?
Kafasına taktığı yokki zaten
Her olumsuz yoruma ya alışırım ya öyle ya şöyle
Maksatı bende anlamadım.
Kp 2 ev aldı demek mi?
Güle güle, sağlıklı günlerde otursun.
Ama bu konu herkese göre farklı.
Ben olsam giriş katda oturmam. Camlarda demir vs sevmiyorum kendimi hapsedilmiş hissediyorum ruhum daralır, sokağın pisliğini ve gürültüsünü çekemem. Alışırım belki ama alışmak istemem bide öyle bişey var.
Ama bu benim düşüncem.
Ben öyle dedim diye konu sahibi evden vazgeçecek değil ya.

güvenlik açısından korkuyorsanız korkmayın çok güzel alarm ve güvenlik cihazları var alır taktırırsınız bir tane ,kapınız zorlandığı zaman direkt emniyete haber gidiyor ben kendi kapımı açamadım beni aradılar dedim o benim ondan yana sıkıntı yokta
giriş katlarda bulunduğum şehirde en azından şu sorunlar çok yaşanıyor ,kanalizasyon taşması komşumun ısrarla klozeti taştı üst katda bir misafir tuvaleti mi tıkamış ne olmuş giriş katın klozeti taştı birde alt boşsa kışın çok soğuk oluyor
birde habire apartman görevlisi onlarmış gibi zillerine basıyorlar kargocular bile ne manaysa...

bu tarz problmler yaşamayacağınızdan emin olduğunuz giriş kat da olur neden olmasın....

Ablamın evi de yüksek giriş, cam perde çok dikkat ediyorsun,evin içi görünüyor diye. Ama onun dışında bir problem yaşamıyorlar.
güvenlik için de sistem kurdular, zorlandığı zaman eğer şifre girilmezse alarm caliyor,polis araniyor.
Sonuçta müstakil ev alsan o da giriş katçok kasmaya gerek yok

Allah hayırlı etsin inşallah. 2 ev sahibi olmuşsunuz. Böyle düşünün.
Ben demir yaptırırdim diye düşünüyorum.

Bence bu devirde mantıklı olanı yapmışsınz diğerini kiraya verirsinz, bi 3 5 sene sonra satıp yüksek kat alablrsinz

Yani almasaydınız fikir alınabilirdi de artık almışsınız bitmiş olay. Ben olsam ara kat daire alırdım . Alısır mıyım diye riske atmazdım. Kira degil çünkü kendi evin.
Hayırlı olsun

g
gule gule oturun.Ne kadara aldiniz merak ettim
gule gule oturun ne kadara aldiniz merak ettim

Hayırlı olsun canım kendi evin alışırsın inşallah. Karşı daire madem senin asker polis birine kiraya ver daha güvende hissedersin.

Vallahi kendime ait evim olsun varsın giriş katta olsun.
Şu zamanda kiranin yukunu gelin bana sorun :/
Hayırli olsun,güle güle oturun şimdiden.
Hem nasip olursa ; ileride bunu satıp istediginiz muhitten ve kattan alma imkanınız da var

Ben en çok hırsızlık açısından giriş kat sevmiyorum açıkçası. Giriş kata hırsız çok kolay tırmanıyor herhangi bir demirsiz balkon veya pencereden, sonra çaldığı eşyaları götürmesi de yine giriş katta çok kolay. O yüzden ev tercihim direkt 3.kattan falan başlıyor evhamlı biriyim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…