Genital blgenin temizlii

agda rahat ama
1- masraflı
2- enfeksıyon rıskı kesınlıkle var cunku aynı kaptan herkese batırıyorlar ozel kısısel kaplar cıkmıs dıye duydum ama onları kullana azdır
3- batık oluyor
4- bı kere jilet yapınca hersey basa donuyor ve hıc ajda yaptırmamıs gıbı oluyorsunuz
bence jılat ve en son lazer yaptırmak lazım bence ben 8 haftalık gebe oldugum ıcın gıdemıyorum ve kara kara dusunuyorum
ajdadan suyu patlayan hamılelerı bende duymustum ayrıca vajınası yırtılan bayanlarda varmıs dıkkat derım ben

işi bilene gitmek lazım tabiki.. benim gittiğim yerde sterilizatör kullanıyolar malzemeler için.ve ben laborantım,bizim hastanede kullandğmz cihazlardan kullanıyolar sterilizasyon için.hamileymişsin ona bişey diyemem ama normalde temiz gezmek varken jilete yönelirsek erkekten ne farkımız kalırki ?ben cok memnunum gittiğim ağdacıdan hatta yeni ağda salonu acmış şimdi o kadın acısız ve guvenilir lazer yapıcakmış fiyat uygun olursa özel bölgeye yaptırıcam :bbo:

dun ilk defa agdaciya gittim bende.yaptirdim,uyusturucusuz filan.anam agladi biraz ama sonundaki temizlik herseye deger :)

jılete basladıktan sora zor agda ısı
her kıl delıgı kanıyor ve cık acıyor cunku jıletle kalınlasıyor
lazerde yaptıramıyorum
napıcam ben

jılete basladıktan sora zor agda ısı
her kıl delıgı kanıyor ve cık acıyor cunku jıletle kalınlasıyor
lazerde yaptıramıyorum
napıcam ben

5 sene jilet ile aldıktan sonra zar zor ağda yaptırdım
evet dediğin gibi çok kanadı ama o temizliğe değer
kanama bir kaç kez yaptırdıktan sonra duruyor zaten
alışıyor vücut
jilet illetinden kurtulmaya çalış
inan çok rahat edecek ve çok daha temiz hissedeceksin

yaa kızlar kusruma bakmayın ama ben başkasına aldıramam şahsen, bana çok ayıp geliyor. ben senelerdir epilasyon aleti kullanıyorum.çok acıyan yerleride eldivenle alıyorum.jilet kullanan arkadaşlarım ne yapıp edin jiletten vazgeçin.en az 3 hafta tertemiz kalıyorum,acılı ama temizliği herşeye değer bence . burda başka bir topikde acıyı hissetmmek için emla kremi kullanan arkadaşların yazılarını okumuştum çok memnunlardı bir bakın isterseniz...

ileti bırakın arkadaşlar.
ağda okadarda korkulacak birşey değil.
biryere de gitmenize gerek yok.
evde yapabiirsiniz rahatca.
biraz korkunuzu yenin ve yapın.
tertemiz olursunuz.
ve azalmada oluyor emin olun.
ben sadece iki defa üst üste ağda yaptım evvelinde epilasyon makinesi falaln kullandım.
ve bu son aldığımdan beri bariz azalma var hani bazı yerlerde para büyüklüğünde çıkmayan kısımlar oldu.
ve yaklaşık 3 aydır bu böyle bu vakitten sonrada çıkmaz herhalde oralarda.
zaten yaptıkça acıda azalacak.
jilet çok kötü

ama ben gebeyım 8 ay agda yapsam bıle son bır ay jılet yapmak zorunda kalcam oysakı ben hastaneye kılsız gıtmek ısterdım offff ne yapıcam beeenn

kuaföre gidin ilk seferinde acıyor evet ama dayanılma bir acı değil sonuçta 15 dk sonra biticek ve sonuç iyi olucak diye düşünün sonrakilerde kendinizde yaparsınız kuaförde 15 lira alıyor zaten ayda bir kez tertemiz oluyıorsunuz değer deneyin memnun olucaksını z
sonrakiler ilk seferindeki gibi acımıyor hanımlar ben 36 yaşınayım ve 4 yıldır yapıyorum ilk seferinde zonk zonk atmıştı valla ama şimdi süper

sevgili minik cadı söylediklerinde haklısın bende istanbulda yaşıyorum ama korkuyorum ağda için gitmeye gittigin yeri söylemen mümkün mü ama anadolu yakasında ıse:bbo:
ayrıca bahsettiğiniz yerler hijyen kurallarına uyuyor mu?

hiç acımıyo yaa sinek ısırığı gibi işteetatlicadiarzu..bence deneyin çok rahat oluyo..ama hijyenik bir yere gidin.mantar falan kapmayın..ben kol bacak komple sir ağda,genital ve koltukaltı bitkisel yaptırıyorum.sir ağda buraları iyi almıyo çünkü..gerçi sizdede oldumu bilmiyorum ama doğru düzgün tüylenme olmuyo artık..2 aydır gitmiyodum ağdacıya..şimdide yok sayılır ama rahat edemiyorum işte :bbo:
evde ağda yapıyosanız onun acısının yanında bu hiç kalır..hemm tüylenmeyi azaltıcı etkiside var..ben memnunum kızlar..tavsiye ediyorum

ağda konusunda nereye gidiyorsunuz bende gitmek istiyorum ama hijyen kurallarına uyuluyor mu merak ediyorum benide bilgilendirin arkadaşlar adını yazamıyormusunuz gittiğiniz yerin.mafoldumben

bu konuda bende çok sıkıntılıyım sürekli jilet kullandımagdaya dönmeyi çok düşündüm ama hiç cesaretim yok salonada gitmem emlayı yeni duydum inş kullancam

agda rahat ama
1- masraflı
2- enfeksıyon rıskı kesınlıkle var cunku aynı kaptan herkese batırıyorlar ozel kısısel kaplar cıkmıs dıye duydum ama onları kullana azdır
3- batık oluyor
4- bı kere jilet yapınca hersey basa donuyor ve hıc ajda yaptırmamıs gıbı oluyorsunuz
bence jılat ve en son lazer yaptırmak lazım bence ben 8 haftalık gebe oldugum ıcın gıdemıyorum ve kara kara dusunuyorum
ajdadan suyu patlayan hamılelerı bende duymustum ayrıca vajınası yırtılan bayanlarda varmıs dıkkat derım ben

Ben kesinlikle katılmıyorum...
1. masraflı dediğiniz sadece genital bölge 15 ama komple yaptırırsanız 35 tl.. Ayda bile olmyor 1buçuk ay gidiyor. 1buçuk ayda 35tl nereye vermiyoruz ki...
2. enfeksiyon riski kesinlikle yok, tabiii siz koca kazanda ağdayı kaynatıp her müşteriye aynı spatulayı kullanan bir ağdacıyı gördüyseniz o ayrı.... Ama unutmayın heryer aynı değil... Benim ağdacımda minik kaselerde ısıtılyor vekullanlyor.. Kalan artsa bile atılıyor...
3. Daha önce epilasyon alieti kullandım el ağdası kullandım, acele zmanlarda jilet kulandım.. Hep batıklarım vardı.. Siz ağdaya başladıktan sonra batıklarım bitti.. Sadece eskilerin izleri ile uğraşıyorum...
4. sir ağda yağtırıp sona jilete dönerseniz en başa geri dönmezsiniz, ki bunu da yaşadım, acil durumlarda sir ağdaya gidemediysem jilete başvurdum, aa hiç en baa geri dönmedim. 2. ayda gene sir yapınca hiçbir problem olmadı...

Hamile kalmadan öce sire başlayp doğumdan 1 hafta öncesine kadar sir ağda yaptıran bir arkadaşım vardı.. O zaman çok uyarmıştım, kızım hastane sedyesnde değil ağdacı sedyesinde doğurucan derdim, ısrarla hiç acımıyo, ağdacım çok diatli çok minik minik parçalar halinde sürüp çekiyor diyordu....
Ben de yeni hamileym, bu haftasou gidicem, ve hamileliği boyunca da gtmeyi planlıyorum.... Hamilelik ağırlaştıkça sürdükleri ağda parçalarını ufaltıp daha ufak ufak çekiyorlar aşırı acımasn dye...

benım 3haftada cıkıyordu 1 bucuk ay gıtmıyordu sır agda
ayrıca spatulayı degıstırse bıle ucunu batırdıgı konserve agdya mıkroplar bulasıyor eger gun sonunda agda makınasını 135 drercede 5 dk bekletmesse mıkroplar olmes bunu uyguladıklarını sanmıyorum keske uygulasalar
ayrıca agdacıların buyuk cogunlugu konderve ve buyuk agda kullanıyorlar senın dedıgın gıbı tek kullanımlık agda gormedım
hem ınsan utanıyor
nem tanacandan konserve agda ve ısıtıcı sıparıs verdım becerebılırsem evde kendım yapmak ıstıyorum artık

sir ağda yaptırmayı özledim :) gülmeyin ama gerçekten.... onun temizliğini ne makine ne de normal ağda veriyor. 2003 -2005 yılları arasında diyarbakırda çalışırken bir güzellik merkezinde sir ağda yaptırmaya ayda bir defa gidiyordum ve 1saatte tertemiz çıkıyordum.inanılmaz rahatlıktı. sonra evlenip geldiğim ilçede ağdacı bulamayınca kendim denemeye kalktım hem sürenin uzun olması hem de çektiğim acı sonrasında jilete döndüm. daha önce yaptırdığım sir ağdalar yüzünden jilet vurmama rağmen tüylerim eskisi kadar çok sert çıkmıyordu.
bulunduğum ilçede bir kuaförün sir ağda yaptığını duyunca soluğu orda aldım gerçi küçücük bir dükkandı, diyarbakırda gittiğim yer kadar hijyenik değildi ama kadın işinin ustasıydı ve eli inanlımaz hafifti. hatta bir ara genital bölgeyi yaparken esnemeye başladım :)) hamileyken son ayıma kadar gittim sezaryenle doğum yaptım ve bir şey olacağından değil ama 6 ay sonra tekrar gittim . hatta özellikle diki yerim acır diye korktum ama çok rahat bir temizlik oldu. şimdi 1 senedir köydeyim ve mecbur yeniden jilete döndüm ve jiletten nefret ediyorum
kısacası sir ağda gibisi yok kızlar.
pardon eğer imkanınız varsa lazer en kesin sonuç:))

merhabalar arkadaşlar.uzun zamandır takıldığım yardıma ihtiyaç duyduğum mevzularda hep sizleri takip ediyordum şimdi üye de oldum en sonunda..benim de derdim genital bölge ağdayla ilgili..ben 2 3 defadır evde kendim yapıorum daha öncesinde krem sürüordum ağda yapıorum tamam güzel canım çok da acımıyor ama tam anlamıyla beceremiorum haliyle.tek tük kalıo sürekli ne yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz?acaba tüylerin çıkış yönününe doğru hareket edemior muyum da tam böyle oluyoo?bugün denedim işte çok uğraştım tek tük kalmasın die kızardım acıo şimdi dee.eevet hak ettim ama o tektükleri de halletmek istedim ben ya..

genital bölgeye sir ağda denemesi yapıp, ağrıdan beceremezsem, kalan sir ağda kalıntılarını nasıl gideririm diye kara kara düşünmeye başladım... yıllardır jilet kullanan ben, jiletten bıktım ve ağdadan müthiş korkuyorum.

:a015:

genital bölgeye sir ağda denemesi yapıp, ağrıdan beceremezsem, kalan sir ağda kalıntılarını nasıl gideririm diye kara kara düşünmeye başladım... yıllardır jilet kullanan ben, jiletten bıktım ve ağdadan müthiş korkuyorum.

:a015:

Canım bu kadar düşünecek ne var sir ağda yağı ile temizleyeceksin bu arada sir ağda başka şeyle çıkmaz suyla yada herangi birşeyle sir ağda yağı yada yağlı mendil kullanması gerekir depilissimanın 1 litrelik yağları var 18 tl ye alıdm ben arkadaşların deiğine katılıyorum belki ağdacıda 15dk 20 dk sürüyor ama hijen açısından düşündüğünüzde beki günde 20 kişi geliyor oraya mantarı olandan bilmem nesi olana kadar ne kadar hijenik en güzeli evde kendiniz yapmanız ben öyle yapıyorum birde komple ağdaya ayda 40 tl diyelim yılda 500 tl yapar evde kendiniz yaptığınızda yıllık maliyetiniz en fazla 100-150 tl ben birde marka çok önemli depilissima dan şaşmayın sir ağda da ben bacakalrımı kartuş ağda ile alıyorum depilissima kartuş ağda seti aldım çok rahat oluyor bacaklarım için pudrasız naturkartuş kullanıyorum. genital bölge için 2-3 defa denedim kartuşla çok zor oluyor ve acısı biraz fazla oluyor genital bölgem içinde konserve ağda ısıtıcı aldım birde hassas bölgeler ve ciltler için pudralı titanyum konserve ağda aldım ısıtıyorum spaula ile sürüyorum hemen kuruyor elle yavaş yavaş çekiyorum tertemiz. baya yazı yazmışım kaptırdım yine aman olsun birilerine faydam dokunursa ne mutlu bu ürünleri nerden bulurum diyecek olanalra ben bakimliolmak.com diye bir siteden aldım hepsi var orda.

kızlar hepinizin bebişi sağlıkla gelsin inşallah ben kadın doğum hemşiresiyim bizler gebelikte ağda veya jileti önermiyoruz gebelikte artan hormonlar lenf bezlerinde farklılaşım yapıor genital bölgedeki lenfler ağdanın çekmesiyle nodülleer oluşabilior jilette tetanoz riskine karşı sğlıklı değil e sağlıklısı tüy dökücü kremlerdir esasında amerikada makasla kısaltmak önerilir ama bizim türk kadınımız temizliğine düşkün çok şükür zemuszemus umarım yardımcı olabilmişimdir doğumla yada gebelilkle ilgili aklınıza takılan olursa severek cevaplarım

X