Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Iyi akşamlar kızlar

Ara öğün tek şekerli sade Nescafe

Aksam yemegi 2 kase çorba 2 dilime yakın ekmek

Ve su içmeye devam 3 litreye yakın oldu bugün burcuuu :)

Cnm maşallah Evt bende dün içtim ve 100 gr kadar vermişim, artık yaklaşık 10 günde 1 kg veriyorum.. Hızım düştü.. Spor çok yapamıyorum işte öğlen arası 1.5 km kadar yürüdüm onun harici evde bişey yapmadım.. Suyun ve sporun azalması etkiliyor kızlar anlaşıldı.. İkisi eksik olunca az da yesek veremiyoruz..
Ben bacağımın bir kısmının giremediği ve önünün hiç bi şekilde kapanmadığı bi pantolonumu giyebiliyorum artık

Maşallah cnm çok sevindim dur bende Akşam onu kapanmayan bi pantolonumu deneyeyim Merak ettim :))

Günaydın kızlar

Dün misafirlikteydik anca spor olarak 20 mekik 100 bisiklet 100 kalça hareketi yapabildim :)

Sonra gelince uyudum sabah yine zor kalktım malesef

Ama ilk isim tartilmak oldu ;

Veee tam 61 kg geldim 600 gr daha gitmiş

Çooook şükür daha da gidecek ins

Ise yürüyerek geldim yarım litre su içtim şimdilik

Öğle yemeği 1 cherry domates 2 küçük salatalık 1 yeşil biberle az tuz ve ekşi bol pulbiber ve nane ile salata yapıp yedim :)

Bir dilim de helva

Saat 9dan beri de 2 litreye yakın su içtim :)

Gidecek gidecek bu kilolar inşşş

Maşallah cnm çok sevindim dur bende Akşam onu kapanmayan bi pantolonumu deneyeyim Merak ettim :))

Dene cnm

Süper süper 600 gr woooowww
Çok spor yaptım ve gerçekten az yedim dikkat ettiğim zaman hızlı verebiliyorum bir 60 olayım sonrasında sadece spor hamurişi tatlı harici herşeyi yiycem:)

Sporrr çok önemli gerçekten yağ yakmak için
Afiyet olsun cnm

Kızlaaaarrr
Yarın akşam bebek görmeye gidicez, öğlen arası çıkıp bebişe hediye bişeyler almaya gittim bu yüzden yürüyüş yapamadım, akşam leslie yapmayı düşünüyorumCts sabahtanda bi arkadaşa kahve içmeye gidicem sıkı sıkı tembihledim bişey yapma sakın diyetteyim diye

Avm'nin camlarından söyle bi kendime baktımda "Aferin Burcu" dedim kendime.. Ama daha var.. Bu bi başlangıç..

Evet cnm akşam bi gideyim deniycem sonucu bildiririm :)

Süper süper 600 gr woooowww

Maşallah cnm inş istediğimiz kiloya ulaşacağız ben ilk defa bu kadar istikrarlı devam ediyorum sizin sayenizde hep :)

Sporrr çok önemli gerçekten yağ yakmak için

Aynen cnm

Afiyet olsun cnm

Tşkler cnm :)

Evet bu başlangıçç daha da vereceğiz cnm gidecek kilocuklar ohh ohh

Ben de demek istiyorumAferin babyyyyyyyyyyyyyyyy:)Zaten çok güzel yüzün var azıcık daha verince fıstık olcaksın

Iyi akşamlar

35 mekik 100 bisiklet 50 ayakları karna çekme hareketi

Ara öğün 2 kuru pasta 1 dilim börek

Aksam yemegi 2 kepçe Şehriye çorbası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…