Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Günaydın kızlar :)

Ben geçen hafta pazar günü diyete başlamıştım. Başladığımda 106.4'tü kilom az önce tartıldım ve 104.4'e düştüğümü gördüm. Yani 1 haftada 2 kg vermişim. Biliyorum yolum çok uzun ama 1 haftada böyle bir sonuç almakta güzel. Hafta içinde 1-2 kaçamak yaptığımda olmuştu, şimdi bu azimle hiç kaçamak yapmadan devam edeceğim bakalım önümüzdeki hafta kaç kilo vereceğim. :)

Sizlersiniz:)
bişey soracam spor yapiyor musunuz

Sizlersiniz:)

bişey soracam spor yapiyor musunuz

Haftada sadece 2 gün 40'ar dakika spor yaptım, spordan kastım yürüyüş. Birde dans ettim canım, zumba dansı yaz karşına çıkar. Eğlenceli bir dans, güzel müzikli bir video aç hiç sıkılmazsın kalori yaktırıyor baya. :)

Hoşgeldin cnm umarım veririz kiloları :)

Bende yürüyüş yapıyorum her gün ve bol bol yeşil çay ic

Müthişsin tatlım Ben şimdi tatildeyim eve dönünce koşu bandında düzenli yürümeye başlayağım 9-10 kilo versem bende harika olcak inşallah yaza kadar hepsi gidecek:))

Günayddınn kızcelerrr

Dün gelemedim geri nişanlım geç uyandığı için ben kahvaltıya gitmekten vazgeçtim bizde yaptık geri 1 dilim ekmek biraz peynir çeyrek simit 2 3 dilim salatalık biber 2 bardak meyve suyu içtim çok hareketli değildim ama dışardaydım devamlı yine hareket vardı akşam yemeği 2 dilim ekmek ve 1 kepçe et kavurması 1 bardak ayran spor yapamadım dediğim gibi ama dışarda olduğumuz için yürüme yaptığımız da oldu :)

Bugün de geç kalktım spor yapamadım sadece yürüyerek işe geldim gelince de yarım litre su içtim günüm böyle başladı :)

Ha bi de gelince yarım saat temizlik yaptım kollarım çok çalıştı

Öğle yemeği 8 kaşık makarna bol marull salatası :)1 bardak su

Ara öğün tek şekerli sade nescafe

Kızlar Tünaydın
Geçmişe bakamadım işler bitmiyo.. Fırsat bulayım geri dönük bakıcam, 2 gün kadar önceydi sanırım 77.300 çıktım, sonra 77.400 çıktım, sonra bu sabah 77.700 çıktım..(ilk 81.900)hep diyetteyim aslında sporda yapıyorum ama su mu tutuyorum ne...Yarın sabah anlarız artık..
Bi ceee diyip kaçmış olayım işlerimi halledeyim yazıcam yine..
Öpüldünüz...

Grş cnm sende öpüldün

Iyi akşamlar kızlar

Aksam yemegi 1 kepçe siveydiz 2 bardak su :)

Cnm senden hiç duymadığım şeyler duyuyorum şiveydiz nasıl bir yemek?

Ohh ohh sporrrrr süperr
arkadaşlar merhaba...... bu siteye az önce üye oldum başlık ilgimi çekdi katılmak istedim benide aranıza alırmısnız ...
Hoşgeldin cnm

Ohh ohh süpperrrr cnnm inş. yakında hedefine ulaşırsın
Günaydın kızçeler..Dün yol yorgunluğu bişey yazamadım.Kahvaltım ; 1yarım domates yarım salataık, peynir 3 çatal patates kızartması:)) birazdan da yürüyüş yapacağım:)

Ohhh ohh 9.5 kg süper cnm azmine sağlık
Ben funda bir oğlum var 4 yasinda. Sizlerden kilo verirken destek olmak ve destek bulmak için araniza girdim
Bendede var 2 tane biri 5.5 biri 4 yaşında
Nasıl yapıyoruz mesela ben biberiye yağı sürüp streç sarma diye bişey duydum sen nasıl yapıyodun :)

Ben bi selülit jeli aldım içinde biberiyede var ama ne deli yakıyor yaaaaa.. alman markası adı aklımda kalmadı, ilk gün sürdüğümde hiç böyle bişey beklemediğim için birazda fazla sürmüş olucam ki bacaklarım alev aldı sandım
Süperrr spora devam
Supersin canim bende spor ve diyet yapiyorum her gün 12 km yürüyorum ama neden agir veriyorum anlamıyorum
Kasta yapıyorsundur cnm bi yandan, yağ kas oranını ölçmüşmüydün yağın azalmış kasın artmış ama sıkılaşmışsındır
Evett öğle yemeği yarım tabak patates piyazı 2-3 lokma ekmek :)

Afiyet olsun cnm patates piyazı nasıl oluyor???
Süppeerrrr

Nuggets patates kızartması kombo ve kola kısmını okumadan geçtim cnm
Günaydın canım nasılsın ben spordan sonra aydın kendimi sokağa arada kaçamak olur dert etme benimde iki tane günüm var onları biniş günü koydum hepsini yiyorum.! :)

Kızzz yapma etme
Ohh ohh gitsin kilolar gitsin kilolar
Afiyet olsunnn cnm
günaydınn millett:)

Öğle yemeği 8 kaşık makarna bol marull salatası :)1 bardak su

Ara öğün tek şekerli sade nescafe
Afiyet olsun

Cnm senden hiç duymadığım şeyler duyuyorum şiveydiz nasıl bir yemek?

Şiveydiz cnm taze soğan ve sarımsakla yapılan yoğurlu bir yemek içerisinde et nohut vs falanda oluyor internetten bak istersen cnm süper bi yemek :)

Ohh ohh süpperrrr cnnm inş. yakında hedefine ulaşırsın

İnş cnm hepimiz ulaşalım :)

Süperrr spora devam

Aynen devammm

Afiyet olsun cnm patates piyazı nasıl oluyor???

Patates haşlanıyor ufak ufak doğranıyor içerisine maydanoz taze soğan baharatlar konulup karıştırılıyor ha limon en önemlisi ekşi olunca daha güzel oluyor :)

Nuggets patates kızartması kombo ve kola kısmını okumadan geçtim cnm

Valla dışarda olunca nişanlı da yanımda olunca en az yiyeceğim bu oldu :)

Afiyet olsunnn cnm

Saol cnm :)

epeydir yoktum bugünü yzıyım bari
SABAH:1 haşlanmış yumurta
3 tane kurabiye küçük
şekersiz çay

ÖĞLE:1 paket çizi klasik

SPOR:13.30 gibi 20 dk fln voleybol oynadım

AKŞAM:1bütünden az kıymalı pide

SPOR:yarım sat içinde belli hareketerim var:ip atlama(50 tane )--hülyua yılmazdan zumba-20 squat-birde şu videodaki harketleri 2set 20 tane olarak tekrarlıyorum (birazdan yapıcam yine )

yatmadan önce:1 kase yoğurt içine tatlı kaşığı dolusu pul biber ve yarım limon(bu karışıma da dün başladım bugünde yapıcam inş metrabolizmayı hızlandırıyomuş yalnız 15 gün uygulanılcakmış sonra ara verip uygulanmlıymış.)

Afiyet olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…