Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

SABAH 2 DİLİM EKMK 2 DİLİM PEYNİR ÇAY
ÖĞLE: 2 DİLİM EKMK 2 DİLİM PEYNİR ÇAY DOMATES
ARA: SÜTLÜ NESCAFE
ARA: 1 BARDAK SÜT 2 KURU KAYISI

Iyi akşamlar kızlar

Aksam yemegi 1 kepçe siveydiz 2 bardak su :)

kızlaaarr haftanın 2 gunu yürüyüs yaptım ılkını cok abartmısımm kolum bacagım tutmadı ertesı gun ( yaklasık bır 15 km yurudum 1saat 20 dk surmustu) 2.sı dozundaydı (3-4 km kadardı)
bırde ekmege bıraz dıkkat ettım kacırmayayım dıye aksamları hıcc yemedım..
derslerımede calıstım bu hafta dersaneye erkenden gıttım oglene kadar ders calıstım ogleden sonrada derslerım vardı onlara gırdım.. derkeeennnn
1.5 kılo vermısım

Maşallah cnm :)

arkadaşlar merhaba...... bu siteye az önce üye oldum başlık ilgimi çekdi katılmak istedim benide aranıza alırmısnız ...

Günaydınn kızlarrr :)

Dün misafirlikteydik spor yapamadım geç geldiğimiz için hemen uyudum :)

Sabah geç uyandım yorgun olduğumdan 20 mekik 100 bisiklet hareketi yaptım :)

Kahvaltı olarak 1 dilim kek yarım litre su içtim :)

İşe yürüyerek geldim 1 bardakta işyerinde su içtim :)

burcuuu bugün tartıldım cnm :)

Diyete başlamadan 2 gün önce tartıldığımda 66.6 kg geliyordum ama kilo verme gibi bişeye girmedim bir gün sonra pantolon bedenim bi beden büyük alınca aniden başladım ilk başladığım kiloyu bilmiyorum o yüzden bu rakama göre bilgi vericem

Ayın 17sinde başlamıştım bugün sabah ki kilom 62.1 kg

İnşallah şu 55i de görürümmm Yarabbim :) (Amin hepimiz görelimm istediğimiz kiloyu)

Günaydın kızçeler..Dün yol yorgunluğu bişey yazamadım.Kahvaltım ; 1yarım domates yarım salataık, peynir 3 çatal patates kızartması:)) birazdan da yürüyüş yapacağım:)

Birde ben görsem şu 55 i ya( en son 1.5 yıl önce görmüştüm daha da karşılaşmadık hiç

Arkadaşlar gunaydin ben bundan 45 gün önce 90.1 kg uzun sure tartinmadim rakami görünce dünya basima yikildi funda sen gittin dedim kendi kendime. O gecenin sanayi kalktim karar aldim zayiflayacam(itiraf edeyim pek de inanmiyordum) evde koşu bandim var 2 yildir yan yetiyordu giydim kiyafetlerimi sardim göbek ve mideme sitrecfilmi koşu ayakkabimida giyip basladim yürümeye(1 ay 5.5 hizla) düşük hizda bilerek yürüdüm vücudum acilsin diye ve koşu bandinda 2 saat 15 dakika yani 12 km yürüdüm. Ekmeği pilavi makarnayi cikardim( ben unuttuysam herkes unutur) o kadar duskunum bol bol yeşil cay içtim hem iştah kesiyor hem metebolizmayi calistiriyor. Bu gün 45 gün oldu ve ben 80.8 kg yani 9.3 kg verdim sakin veremem hissine kapilmayin şuan beni gören taniyamiyor ama spor yaptigim için vücut sikilasti daha fazla kilo vermiş gibi hissediyorum

Ben funda bir oğlum var 4 yasinda. Sizlerden kilo verirken destek olmak ve destek bulmak için araniza girdim

Ay çok güzel cnm valla inş bizde veririz ben bugün tartıldım 62.1 55 ilk hedefim :)
Streç işe yarıyor mu gerçekten benim en büyük sorunum göbek öyle çok kilolu durmuyorum ama göbekten dolayı çok sinir oluyorum :)

Günaydın cnm seni de tanıyalımm
Evet ise yariyor tavsiye ederim ben kullandim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…