Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

:nazar: Kızlar Tünaydın:21:
Geçmişe bakamadım işler bitmiyo.. Fırsat bulayım geri dönük bakıcam, 2 gün kadar önceydi sanırım 77.300 çıktım, sonra 77.400 çıktım, sonra bu sabah 77.700 çıktım..(ilk 81.900)hep diyetteyim aslında sporda yapıyorum ama su mu tutuyorum ne...Yarın sabah anlarız artık..
Bi ceee diyip kaçmış olayım işlerimi halledeyim yazıcam yine..
Öpüldünüz...:KK60:
Özlettin kendini bende çok giremiyorum ama gözüm seni arıyor Burcucuğum:KK19:

Iyi akşamlar kızlar yarım tabak pilav 3 bardak ayran akşam yemeği inş birazdan sporda yapacağım :)

Iyi akşamlar arkadaşlar bi şey paylaşacak başıma gelen bişey çok ama çok üzgünüm bu kadına şiddet ne zaman bitecek eşim bana bir kere elini kaldırmadı kiyamazda ama 27 yaşındaki çocuk bana tokat atmaya çalıştı üzerime yürüdü seni buraya gmoerim lan diye bağırdı çocuğumun yanında neden mi oğlumla dışarı çıktık hava güzel di oğlumun yanında kavga oldu bende uyardım cocuuçocuk var yapmayın diye ondan sonrada bunlar oldu esimede anlatamıyorum olay büyüyecek kaç saat oldu göz yaşlarını tutamıyorum

Iyi akşamlar arkadaşlar bi şey paylaşacak başıma gelen bişey çok ama çok üzgünüm bu kadına şiddet ne zaman bitecek eşim bana bir kere elini kaldırmadı kiyamazda ama 27 yaşındaki çocuk bana tokat atmaya çalıştı üzerime yürüdü seni buraya gmoerim lan diye bağırdı çocuğumun yanında neden mi oğlumla dışarı çıktık hava güzel di oğlumun yanında kavga oldu bende uyardım cocuuçocuk var yapmayın diye ondan sonrada bunlar oldu esimede anlatamıyorum olay büyüyecek kaç saat oldu göz yaşlarını tutamıyorum

Çok geçmiş olsun cnm hadsiz insan o karşında ki üzme kendini kocana anlatsan tepkisi ne olur

Çok geçmiş olsun cnm hadsiz insan o karşında ki üzme kendini kocana anlatsan tepkisi ne olur
Tepkisi fena olur iş çok buyur saten adam tekvandocu ama bunu spor olarak düşündü hiç şiddet boyutundan değil ama bu çocuğun üzerinde uygular içinin açizdiği oğlum çok korktu ordan biri araya girmese beni dövecekti

Kızlar günaydın ya bu saatlerin ileri alınması hiç iyi olmadı sabahları zor kalkıyorum valla :KK70:

Yine spor yapamadım hazırlanıp çıktım yürüyerek geldim kalktığımdan beri de 1 ltre su içtim :)

Slm kızlar çok suskunlaştınız bıraktınız mı diyeti ne :)

Dün ara öğün 4 5 yaprak marul çeyrek greyfurt :)

Dün akşam yemeği yarım tabak bulgur pilavı turşu 2 bardak ayran 1 dilim ekmek

Ara öğün 1 fincan türk kahvesi 2 kuru pasta

Sabah kalkar kalkmaz 50 mekik 150 bisiklet çevirme hareketi 50 ayakları karna çekme 20 sağa sola dönme hareketi

Yarım litre su :)

dün öğleyin karışık ızgara yedim biraz fazkaydı yatana kadar bişe yemedim sabah: 2 dilim tam buğday ekmeği-1 dilim peynir
öğle: 1 dilim ekmek-2 dilim peynir yeşillik

sabah:
2 dilim tam buğday ekmeği
1 dilim peynir
öğle:
2 dilim tamb uğday ekmeği
2 dilim peynir
ara: 2 kuru kayısı
2 kuru erik
süt

Ya o kadar da dikkat ettim ama kilo almışım Hava değişiminden ödemdir inşallah moralim çok bozuldu şimdi istediğim kiloya inmeden daha da tatile çıkmayacağı ühü ühü üüüüüüüüüüü:KK42::KK61::KK43:

X