Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Mart 17

Mi

Muhtesemsin peki sen nazil verdin

Cnm ben yemeği azalttım tam tabak değil de yarım tabağa düşürdüm örneğin ekmeği kestim arada kaçamaklarım da oldu ama spor en çok etkisi mekik çekiyorum sabah akşam bisiklet çevirme hareketleri yan hakeretleri vs ve bol bol su içiyorum :)

Supersin canim bende spor ve diyet yapiyorum her gün 12 km yürüyorum ama neden agir veriyorum anlamıyorum

Supersin canim bende spor ve diyet yapiyorum her gün 12 km yürüyorum ama neden agir veriyorum anlamıyorum

Bilmiyorum ki cnm valla ben sudan dolayı diyorum midem bulansada içmeye çalışıyorum normalde bende yavaş veririm :)

Evett öğle yemeği yarım tabak patates piyazı 2-3 lokma ekmek :)

merhaba canım 2 günde sadece 300 gram vermişim:))senin nasıl gidiyor canım kaç kilo vermelisin
merhaba...ilk başlarda benimde öyle oldu hatta 2 hafta aynı kiloda kaldım çocuk gibi ağladım hatta eşime ben bırakacam olmuyor dediği mi bilirim ama bu gün çıkdım tartıya yani spordan sonra 80,1 kg bu gün 45. günümdü başlagıçda 90,1 kğ başlamıştım toplamda 10 kiloyu verdim. kilolar arada ya yavaşlıyor yada takılıyor bi kaç gün ama pes etmek yok daha 20 kilo daha verecem asıl hedefim 55 kg.... hatta eşim ödül olarak cep telefonu aldı ne kadar mutlu oldum... birde ben hedeflerimi az kiloda tutup vadeyi uzun tuttum...

Günaydın kızlar dünden başlayayım işten çıktım eve geldim nişanlım beni almaya geldi en aza indirmeye çalışsam da sanki çok yediğimi düşünüyorum

5 adet burger king Nuggets 3 4 patates kızartması sarımsaklı mayonezle bir orta boy yedigün içtim

Tabi spor yapamadim yarım litre su içtim üstüne :)

Sonra misafirlige gittik yarım bardakta orda kola içmek zorunda kaldım 1 cubukta eti kombo yedim

Günü böyle kapattım

Şimdi de uyandım yatak keyfi yapıyorum hiç bişey yapamadım :)

Birazdan yine nişanlım gelip kahvaltıya götürecek off en az ne yicem şimdi ben bilmiyorum

Neyse gelişmelerden haber ederim :)

Öptüm grş şekerler :))

Günaydın canım nasılsın ben spordan sonra aydın kendimi sokağa arada kaçamak olur dert etme benimde iki tane günüm var onları biniş günü koydum hepsini yiyorum.! :)

Günaydın canım nasılsın ben spordan sonra aydın kendimi sokağa arada kaçamak olur dert etme benimde iki tane günüm var onları biniş günü koydum hepsini yiyorum.! :)

Verdiğim kiloları almaktan korkuyorum geri o yüzden takıyorum bu kadar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…