Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

bugünün menüsü akşam yemeğini 5 gibi yedim...sonra işe geçtim:)
sabah: 2 dilim tam b. ekmeği
2 dilim peynir
domates çay

ara: 2 kuru kayııs

öğle yemeği yiyemedim 1 bardak kefir içtim

akşam 17.oo yemek: yarımdan biraz faz porsiyon beyti yanında 2 yk yoğurt 3 yk bulgur pilavı salata

Günü böyle kapatmayı düşünüyorum

Afiyet olsun cnm

Iyi akşamlar kızlar işten çıktım yürüyerek eve geldim :)
Gelir gelmez 40 mekik 50 sağa sola dönme hareketi 100 havada bisiklet çevirme hareketi 50 ayaklarımı karna çekip itme hareketi yaptım :)

Aksam yemeğini henüz yemedim onu da yazarım :)

Evet kızlar aksam yemegi 1 kepçe kabaklama 2 kaşık bulgur pilavı 2 çatal spagetti 1 lokma ekmek 4 bardak su :) çok mu olmuş ne yazınca fark ettim :)

Bende iki çocuk annesiyim oğlum 14 aylık olacak kızım da bir aylık oldu :) oğlumda aldıklarımı vermeden kıza hamile kaldım

Kıyamamne tatlı annesin sen öyleÇocuklarınla eşinle mutlu bir ömrün olsun inşallah

Amin cnm hepimiz inş
valla çok sevinirim zaten baş belası bacaklar):

Cnm bacaklara yönelik platesmi yoksa resimli bacak hareketimi olsun karar veremedim ne dersin?
Afiyet olsunnn cnm

Ohh ohh spor süper
Evet kızlar aksam yemegi 1 kepçe kabaklama 2 kaşık bulgur pilavı 2 çatal spagetti 1 lokma ekmek 4 bardak su :) çok mu olmuş ne yazınca fark ettim :)
Afiyet olsun cnm, tartılıcam bi ara yazmıştın sanki tartıldınmı?
Bende iki çocuk annesiyim oğlum 14 aylık olacak kızım da bir aylık oldu :) oğlumda aldıklarımı vermeden kıza hamile kaldım
Hoşgeldin cnm çok ağır bi diyet yapma bence süt önemli.. yediklerini yarıya indirip bol suu yürüyüş olabilir

Günaydıııııııııın günaydıııııııın
Eve gittim boğazımda bi ağrı bi şişlik.. hafifde ateşim vardı.. yemek hazırlamak derken yiyip atesdüşürücü aldım.. çocuklarla beraberde yattım.. biraz dinlenmişim tüm vucudum kırık kırıktı..

Pantolonlar belden bollaşmaya başladı kızlar kemerle takıyorum... Basenler tüm heybetiyle ben burda kalıcıyım bana alışsan iyi olur gibi bakıyo bön bön..

Akşam yarım kase tavuk çorbası 3 kaşık mercimek yemeği bol su..

Sabah 2 dom 1 yk z.yağı 1 biberle yapılmış menemen peynir kafeinsiz sütlü kahve

Günün bilançosu -200 ile 78 oldu

Ohh ohh spor süper

Saol cnm :)

Afiyet olsun cnm, tartılıcam bi ara yazmıştın sanki tartıldınmı?

Tartılmadım henüz vermemişsem diye cnm skılır

Afiyet olsun cnm maşallah ne güzel gidiyor kilolar inş istediğimiz kiloya ulaşırız :)

Günaydın kızlar akşamdan başlıyorum yemekten sonra annem kek yapmıştı bi çatal tadına baktım ama annem öyle olmaz 1 dilimi bitir dedi ısrar etti yedim bende malesef
Sonra yoğurt kürü yaptım yarım litre su içtim uyudum :)

Sabah kalkar kalkmaz 40 mekik 100 bisiklet hareketi 100 ayaklarımı karna çekip bırakma 100 sağa sola dönme hareketi 2 bardak su :)

Kahvaltı olarak 1 dilim kek 1 büyük bardak süt :) Acayip şişirdi ama ya

İşe yürüyerek geldim 2 bardak su içtim şimdilik günüm böyle başladı bakalım :)

Saol cnm :)

Tartılmadım henüz vermemişsem diye cnm skılır

Afiyet olsun cnm maşallah ne güzel gidiyor kilolar inş istediğimiz kiloya ulaşırız :)

Teşekkürler cnm inş.

Afiyet olsum cnm, kahvaltı için 1 dilim kek ve süt iyi bence

Dün akşam yemeği ile günü kapattım
sabah:
2 dilim ekmek
2dilim peynir
çay

sabahki kilom:60,8

Dün akşam yemeği ile günü kapattım
sabah:
2 dilim ekmek
2dilim peynir
çay

sabahki kilom:60,8

İNŞ. BENDE hevesle 5 li rakamları bekliyorum

Afiyet olsun cnm benim hedefim 62 :) sen 60 kg yazınca bi an çok düşük bir kilo gibi canlandı gözümde..60 olsam varyaaaa hiç diyet miyet yapmam doooooğru alışverişeeeee

Öğlen 5 yk yeşil mercimek yemeği koca kase yoğurt 1 dilim ekmek... ve öğlen arası 15 dk tempolu yürüyüş..

Evett çarşıda işim vardı gittim geldim toplamda yarım saat yürümüş oldum :)

Öğle yemeği 1,5 kepçe kuru fasulye
2-3 kaşık bulgur pilavı :)
1,5 bardak su :)

Yemeği ben yaptım o sırada da bayağı hareketliydim :)

Ara öğün tek şekerli sütsüz nescafe :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…