Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

ben baktım şimdi videoya tatlım fena görünmüyor kaç set yapcaz bundan

8 dk günde 1 sefer anladım ben cnm... acaba bi kaç kere takrar ediyliyormu ya.. videoyu acabilsem acıp bakıcam başında açıklaması vardır diye düşünüyorum ama açamıyorum.. videonun öncesindede ısınmak gerektiği için leslie 1 mil vardı sanırım 15 dk mı ne onu yapıp ısınır sonra bu 8dk lığı yaparım diye düşünmüştüm cnm.. videoyu açabiliyorsan başında açıklaması varmı bakabilirmisin?..

Bu arada işte olduğum için fırsat buldukça bakabiliyorum yanlış anlamayın olurmu

yok canım öyle bişey görmedim sürsi az diye sordum

KIZLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRR
YARIN EŞİMLE 1 HAFTALIK BİR TATİLE ÇIKIYORUZVAKİT BULDUKÇA YAZACAĞIM.AMA KESİNLİKLE SALMAYACĞIM KENDİMİ DÖNÜŞTE KİLOMU DA YAZCAM

YARIN EŞİMLE 1 HAFTALIK BİR TATİLE ÇIKIYORUZVAKİT BULDUKÇA YAZACAĞIM.AMA KESİNLİKLE SALMAYACĞIM KENDİMİ DÖNÜŞTE KİLOMU DA YAZCAM

Şimdiden iyi tatiller cnm :) keşke bende bi tatil yapsam :)

Ooo müthiş haberrrrr İyice dinlen ama salmaaaaaa ok sen basen inceltme programıda yapamazsın orda şimdiiii o zaman ben başlıyorum gelince sende katılırsın cnm bende tatil istiyorum yaaa.. nereye gidiyonuz? yazabilecekmisin ordan?

Off bugün eve ulaşınca rahatlıcam.. Kızlar ben acemi şöförüm, çocuklarımı sabah anaokuluna ben bırakıyorum akşam alıyorum şubattan beri, burda yağmur yağdığı zaman gidip geldiğim yol feci oluyor ve kahretsin yağmur yağıyor yine kamyonlar tırlarrrrr manyak manyak giden arabalar... Çıkış saatine yakın yağmuru görünce sinirim bozuldu.. Aslında araba kullanmayı seviyorum ama, nefret ediyorum krize girmiş trafikten ve yol vermeyen arabalardan..

Allah yardımcın olsun şimdiden o zaman

Ebru şallınında var bacak inceltme plates seklnde onu mu yapsam acaba ya 12 dk fln bişi
önünede leslie 1 mil eklerim ısınmak için...

Olur canım siz başlayın ben gelince katılırım.Kaş a gitmeyi planlıyoruz canım dönüştede Yalova daki termal lerden birinde kalırız 1-2 gün Armutlu daki ssonra yine İstanbul.Nerde otuyorsun canım alalım senide geçerken vallahi götürürüm:)

Kazasız belasız inşallah.Bas gaza Burcu bas gaza kim tutar seni bas gaza:)

Kazasız belasız inşallah.Bas gaza Burcu bas gaza kim tutar seni bas gaza:)

Teşekkürler cnm inş birgün diyelim ; Ahh ahh Rabbim eksikliklerini göstermesin 2 çocuk olunca tatil fln olmuyo cnm ya.. Olsada tatil gibi olmuyor.. Çocuklarla beraber insan çocuğu için yaşamaya kendini çocuğa adamaya başlıyor.. Bende öyle birisiyim.. Hep çocukları düşünüyorum kendim hep 3. 5. yada 10. planda.. öyle işte.. Onlar iyi olsunda anneler o zaman iyi oluyor..

Kıyamamne tatlı annesin sen öyleÇocuklarınla eşinle mutlu bir ömrün olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…