Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Kızlarrrr kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrr Merhaba

Canım sıkkın... Öncelikle dün 78.900 çıkmıştım ve diyet yaptığım halde 79 çıktım... niye böyle oldu anlamadım.. çok yemedim aynen devam ediyordum... neyse tam işe geldim kafam dağıldı derken geçen hafta ameliyat olan şefimin evine hasta ziyareti planlamışlar öğlen arası oraya gittim, 1.5 dilim kepekli ekmek yedim gitmeden yemeğe vaktim olmadığı için, ordada sadece şekersiz çay içer atlatırım diyordum , eşi poğacalar kurabiyeler kek neler neler yapmış ama salata yok herkes yerken ben çay içeyim diye düşündüm yemeyince şef zorla yarım kek yedirdi... diyetteyim dedim yarım kekle zor kurtuldum..
İş yerinden bayan arkadaşlardan bazıları kilo vermişsin dediler biride yüzün sararmış solmuşsun çökmüşsün fln dedi.. kıskandı diye düşündüm..
Yinede sinir bozucu.. ordan geldik yanımda ıspanak salatam yoğurdum vardı salatama 2 kaşık yoğurt koyup onu yedim bardak bardak su içtim..
Ama moral yerlerde.. hiç te yemek istememiştim..
Böyle işte..

Bu arada 1 haftadır aralıksız spor yaptığım için kaslarım seğirdi dün bisikletten sonra, bu yüzden bugünlük spora ara vermem de gerekiyor yoksa yine atardım kendimi bisikletin üstüne..

Yarım kekle bişey olmaz cnm sıkma canını :)
O yüzün sararmış solmuş diyenlerde dediğin gibi kıskançlıklarından öyle demişlerdir aldırma sen onlara :)
Yine de yediklerinde çok bişey göremedim ben bence gayet az keki takma kafaya

Teşekkürler cnm ya motivasyonum azaldı... sabah 2 domates 2 çay kaşığı yağlı 1 yumurtalı menemen yanında peynir ve 1.5 dlim ekmek yemiştim.. bol su.. öyle..

Teşekkürler cnm ya motivasyonum azaldı... sabah 2 domates 2 çay kaşığı yağlı 1 yumurtalı menemen yanında peynir ve 1.5 dlim ekmek yemiştim.. bol su.. öyle..

Yok yok azalmasın sabah yediğin o kadar öenmli değil gün içerisinde eritirsin zaten bundan sonra dikkat edersin gider bu kilocuklarımız

Hiç pişmalık duyma yoluna devam et kafaya takınca vücut savunma mekanizmasını çalışıtırıp metabolizmayı yavaşlatıyor

Yok yok azalmasın sabah yediğin o kadar öenmli değil gün içerisinde eritirsin zaten bundan sonra dikkat edersin gider bu kilocuklarımız

İnşallah cnm.. su mu topluyorum ne.. ben tuzu bırakmadım tansiyonum fln düşer diye.. gündede 1 fincan kahve içiyorum 1 kesme şekerli.. yediğim şeker de bu.. sabah tartılmadan önce 200-300 vermişimdir heralde diye çıktım tartıya 100 gr fazla çıkınca sinirim bozuldu.. öyle..

İnsanın ister istemez canı sıkılıyor evet en son tartıldığımda ne vermiştim ne almıştım 2 gündür tartılmıyorum moralim bozulmasın diye bakıcam bende artık bi işe yarıyo mu yaptıklarımız diye :)

Ben diyette olduğumu bilmeyen kişiler yanında yemek zorunda kalıyorum ama en aza indirmeye çalışıyorum ben bi 55 olsaydım şimdilik başka bişey istemiyorum ha bi de göbeğim gitsin :)
İnşallah canımm hepimiz başaracağız yazın bikinilerde incecik görüneceğiz:)

Valla ben duramıyorum her gün tartılıyorum cnm ya.. yoksa böyle oluyorum işte motivasyonum gidiyor..
İnşallah canımm hepimiz başaracağız yazın bikinilerde incecik görüneceğiz:)
İİİnşşşşaaaaaallllllaaaaaahhhh

yarım kek hiçbişe değil akşam ekmeği bir dilim yarım dilim azalt yeter diyetisyenim öyle demişti.

Sabahtan beride çok yoğundum.. ancak şimdi yazmaya fırsat buldum, siz neler yapıyorsunuz hatunlarrr

Ben geçen çarsambamıydı neydi ölçülerimi almıştım 1 hafta geçti durum nedir diye bi ölçüleri kontrol edeyim bakalım en azından moralim yerine gelir bi kaç cm gitmişse

Sabahtan beride çok yoğundum.. ancak şimdi yazmaya fırsat buldum, siz neler yapıyorsunuz hatunlarrr

Napalım çalışıyoruz yani ben öyle :) oturuyorum pek yogunluk yok şimdilik :)

Ben geçen çarsambamıydı neydi ölçülerimi almıştım 1 hafta geçti durum nedir diye bi ölçüleri kontrol edeyim bakalım en azından moralim yerine gelir bi kaç cm gitmişse

Ben mezro bulamadım ölçemedim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…