Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Biri içimdeki fili durdursun sabah kaçamak yaptım diye akşam yemicektim az önce tahin pekmez yedim durduramadım kendimi hem de ekmeğe sürüp sürüp kendimi kesesim var.Bırakın yürüyüşü evden çıkıp şimdi İstanbul u turlasam veremem..Çok üzgünüm...(((((( bu akşam bir program yapıp yarın toplayacağım kendimi tadellenin üstüne yemin ederim bitter olanının:)

Ben diyette olduğumu bilmeyen kişiler yanında yemek zorunda kalıyorum ama en aza indirmeye çalışıyorum ben bi 55 olsaydım şimdilik başka bişey istemiyorum ha bi de göbeğim gitsin :)
Canım göbekten gitsin istiyorsan karbonhidrat alımını minumuma indir bi de tabi mekik çek.en etkili yöntem bu bence.

Kızlarrrr kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrr Merhaba:KK68:

Canım sıkkın... Öncelikle dün 78.900 çıkmıştım ve diyet yaptığım halde 79 çıktım... niye böyle oldu anlamadım.. çok yemedim aynen devam ediyordum... neyse tam işe geldim kafam dağıldı derken geçen hafta ameliyat olan şefimin evine hasta ziyareti planlamışlar öğlen arası oraya gittim, 1.5 dilim kepekli ekmek yedim gitmeden yemeğe vaktim olmadığı için, ordada sadece şekersiz çay içer atlatırım diyordum , eşi poğacalar kurabiyeler kek neler neler yapmış ama salata yok :KK43: herkes yerken ben çay içeyim diye düşündüm yemeyince şef zorla yarım kek yedirdi... diyetteyim dedim yarım kekle zor kurtuldum..
İş yerinden bayan arkadaşlardan bazıları kilo vermişsin dediler biride yüzün sararmış solmuşsun çökmüşsün fln dedi.. kıskandı diye düşündüm..
Yinede sinir bozucu.. ordan geldik yanımda ıspanak salatam yoğurdum vardı salatama 2 kaşık yoğurt koyup onu yedim bardak bardak su içtim..
Ama moral yerlerde.. hiç te yemek istememiştim..
Böyle işte.. :KK59::KK59::KK59:
tatlım sıkma canını kadın metabolizması ödem tutmaya o kadar müsait ki stres bile etkiloyormuş.ödemdir o birde nasıl desem kem küm:) tuvalete çıkmada önemli her sabah :) kabızlık sorunun var mı?

Bu arada 1 haftadır aralıksız spor yaptığım için kaslarım seğirdi dün bisikletten sonra, bu yüzden bugünlük spora ara vermem de gerekiyor yoksa yine atardım kendimi bisikletin üstüne..[/QUOTE

canım tabi ara ver kasların kendisine gelmesi lzım kastanda kilo veririsen iyi olmaz mümkün olduğunca yağdan inşallah erir giderler kar gibi:) AMİN

Biri içimdeki fili durdursun sabah kaçamak yaptım diye akşam yemicektim az önce tahin pekmez yedim durduramadım kendimi hem de ekmeğe sürüp sürüp kendimi kesesim var.Bırakın yürüyüşü evden çıkıp şimdi İstanbul u turlasam veremem..Çok üzgünüm...(((((( bu akşam bir program yapıp yarın toplayacağım kendimi tadellenin üstüne yemin ederim bitter olanının:)

Ya ne tatlısın sen öyle :) verirsin verirsin sıkma kendini tamamen kesemeyiz ki herşeyi bir anda :)

Canım göbekten gitsin istiyorsan karbonhidrat alımını minumuma indir bi de tabi mekik çek.en etkili yöntem bu bence.

Ekmek yemiyorum başladığımdan beri mekikte aksatmamaya çalışıyorum sabah akşam 30ar tane çekiyorum :)

alt karın mı sorun üst karın mı canım senin yoksa ikiside mi:) sadece ekmek değil makarna pilav falan filan ayrıca glikozuda sıfıra indir zaten vücudun gereksinim duyduğu bişey değil o da çok fark ettirir

alt karın mı sorun üst karın mı canım senin yoksa ikiside mi:) sadece ekmek değil makarna pilav falan filan ayrıca glikozuda sıfıra indir zaten vücudun gereksinim duyduğu bişey değil o da çok fark ettirir

Çayda kahve de şeker kullanmıyorum kola gazlı içecek vs içmiyorum alt karında sorun var yani alt kısımlar çıkık alt karın oluor demi :KK70: makarnayla da pak aram yok yesem bile az yani pilav tek yemeyi hiç sevmem geçen bulgur pilavı yedim tok tuttuğu için o tavsiye ediliyor :)

Çayda kahve de şeker kullanmıyorum kola gazlı içecek vs içmiyorum alt karında sorun var yani alt kısımlar çıkık alt karın oluor demi :KK70: makarnayla da pak aram yok yesem bile az yani pilav tek yemeyi hiç sevmem geçen bulgur pilavı yedim tok tuttuğu için o tavsiye ediliyor :)
evet canım alt karın oluyor:) alt karını eritmek için bir hareket var tarif etsem anlaşılmaz internetten bak bebeğim onuda yap alt karın kaslarını çalıştırmak zor ama o hareket iyi çalıştırıyor böyle sırt üstü uzanıp bacaklarını kaldırıyosun popona doğru ittiriyosun orası kalkıyor alt krın sıkışıyor:)Allah ım orda neler oluyor diyosun bir an :) böyle bir hareket işte :)çok açıklayıcı oldu farkındayım:)

SABAH:yarım tost
şekersiz çay
1 dilim kek

ÖĞLE:çizi sandviçten içinde ne kadar var bilmiyorum ama 4 tanesini de yemedim

AKŞAM: 7 yk ıspanak
1 küçük kase yoğurt

ARA ÖĞÜN:1 elma
yarım portakal

SPOR:yarım saat boyu ebru şallı hareketlerinden
10 squat(birazdan başlıycam akşiamıda daha yemedim ama sınırlar belli :)))

evet canım alt karın oluyor:) alt karını eritmek için bir hareket var tarif etsem anlaşılmaz internetten bak bebeğim onuda yap alt karın kaslarını çalıştırmak zor ama o hareket iyi çalıştırıyor böyle sırt üstü uzanıp bacaklarını kaldırıyosun popona doğru ittiriyosun orası kalkıyor alt krın sıkışıyor:)Allah ım orda neler oluyor diyosun bir an :) böyle bir hareket işte :)çok açıklayıcı oldu farkındayım:)

Evet :KK70: tmm bakarım ben ona nasıl bişeymiş :)

SABAH:yarım tost
şekersiz çay
1 dilim kek

ÖĞLE:çizi sandviçten içinde ne kadar var bilmiyorum ama 4 tanesini de yemedim

AKŞAM: 7 yk ıspanak
1 küçük kase yoğurt

ARA ÖĞÜN:1 elma
yarım portakal

SPOR:yarım saat boyu ebru şallı hareketlerinden
10 squat(birazdan başlıycam akşiamıda daha yemedim ama sınırlar belli :)))

Afiyet olsun cnm :)

Iyi akşamlar kızlar yürüyerek eve geldim :)

Stresliydim biraz daha doğrusu cnm sıkkın bi tane meyveli topkek yedim :KK43:

X