Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Merhaba kızlar yoğun bir sınav temposundayım ne önceki yazılanları okuyabiliyorum ne de sürekli yazabiliyorum beni affedin bir sürelik :KK43:

Akşam yemeğim
Izgara tavuk
Salata

Öğlen
Peynir ve domatesli sandviç kahve

Sabah
Peynir
Zeytin
Elmek 1 dilim
Çay

2 litre su içildi
Ara öğün olarak badem ve fındık

Umarım sizlerin diyetleri de yolundadır :KK31:

Merhaba kızlar yoğun bir sınav temposundayım ne önceki yazılanları okuyabiliyorum ne de sürekli yazabiliyorum beni affedin bir sürelik :KK43:

Akşam yemeğim
Izgara tavuk
Salata

Öğlen

Sabah
Peynir
Zeytin
Elmek 1 dilim
Çay

2 litre su içildi

Afiyet olsun cnm şimdilik iyi gibi bişey yok :)

[QUTE maliyeci89, post: 40129948, member: 528392"]İyi şanslar umarım verirsin hedefine ulaşırsın canım:)[/QUOTE]

İnsallah cnmm hep birlikte insallah

Günaydın kızlar :)

Sabah evden erken çıktım hem yürümek hem de alışveriş için 1 saat yürümüş oldum :)

2 bardak su içtim günüm bu şekilde başladı şimdilik :)

günaydın kızlar:)kocam iş seyehatinden döndü sabah gzel bir kahvaltı hazırlayayım dedim hazırladım ve kaçamak yaptım.Çok pişmanım ühü ühü üh üh üüüüüüüüüüüüüü:KK43:(( akşam yemek yemiycem 1 saat yürüyüş yaparım 30 dk da cardio hareketleri falan dengelerim artık:KK43:(

günaydın kızlar:)kocam iş seyehatinden döndü sabah gzel bir kahvaltı hazırlayayım dedim hazırladım ve kaçamak yaptım.Çok pişmanım ühü ühü üh üh üüüüüüüüüüüüüü:KK43:(( akşam yemek yemiycem 1 saat yürüyüş yaparım 30 dk da cardio hareketleri falan dengelerim artık:KK43:(

Üzülme cnm sporla dengelersin arada malesef yapmak zorunda kalıyoruz :KK43:

bugünde 61.1 kiloyum:)
regl dönemine yaklaşıyorum... dün küçük bir kaçamağım oldu ama Allahtan tetıya yansımadı erken saatte olduğu için sanıırm
akşam:
1 dilim ekmek
1 kase çorba
fırında 2 tavuk-mantar
5 yk bulgur pilavı
2 yk irmik tatlısı

regl dönemine yaklaşıyorum... dün küçük bir kaçamağım oldu ama Allahtan tetıya yansımadı erken saatte olduğu için sanıırm
akşam:
1 dilim ekmek
1 kase çorba
fırında 2 tavuk-mantar
5 yk bulgur pilavı
2 yk irmik tatlısı

Afiyet olsun cnm inş şöyle 5li rakamlara da düşeriz keyfimiz yerine gelir 2 gündür tartılmadım bende merak ediyorum :)

Afiyet olsun cnm inş şöyle 5li rakamlara da düşeriz keyfimiz yerine gelir 2 gündür tartılmadım bende merak ediyorum :)
İnş bende ümitliyim ve umutluyum ben diet moduna girince devamlılık gösteremediğim için kendime ara kaçamalarda yapıyorum

İnş bende ümitliyim ve umutluyum ben diet moduna girince devamlılık gösteremediğim için kendime ara kaçamalarda yapıyorum

Ben diyette olduğumu bilmeyen kişiler yanında yemek zorunda kalıyorum ama en aza indirmeye çalışıyorum ben bi 55 olsaydım şimdilik başka bişey istemiyorum ha bi de göbeğim gitsin :)

Harikasın canım resimdeki sen misin çok tatlısın:KK49:

Benim cnm teşekkürler:KK68:
Kizlarrr yeriniz varmi acebb:KK66:gelsem araniza

Hoşgeldin cnm:KK68:
merhaba mimarella avatarın pierre dukan a bayıldım:-)

Bendeeee:KK70::KK70:
Merhaba canim suan Asiri tok halim le 82 300 um ama benim ilk hedef 70 sonraki 60 toplamda 23 kilo felan fazlam var

Hadi hayırlısı cnm vericez beraber:KK66:
haha kızlar bende gencim ve şişkoyum kardeşim bana obez diyo :KK70:
egzersiz yapıyorum sadece o kadar diyeti sevemiyorum of
Şişko değilde balıketli diyelim cnm moral olsun :))))
Iyi akşamlar kızlar :)

Yarım tabak kabaklama 2 kaşık bulgur pilavı aksam yemeğim :)

Afiyet olsun cnm

Akşam yemeğim
Izgara tavuk
Salata

Öğlen

Sabah
Peynir
Zeytin
Elmek 1 dilim
Çay

2 litre su içildi

İnş sınavların güzel geçer cnm
Günaydın kızlar :)

Sabah evden erken çıktım hem yürümek hem de alışveriş için 1 saat yürümüş oldum :)

2 bardak su içtim günüm bu şekilde başladı şimdilik :)

Ohh ohh iyi yapmışsın cnm
aynen:)bizim arada yapmalar sık olduğu için kilo aldık malesef:)ama yılmak yok 66,3 üm 9,3 kaldı başarmam lazım yaza az kaldı:)

Azmış cnm kesin verirsin diyet yaparsan
Kahvaltı 3 tane küçük sigara böreği 1 bardak greyfurt-portakal suyu :)

Afiyet olsun cnm
akşam:
1 dilim ekmek
1 kase çorba
fırında 2 tavuk-mantar
5 yk bulgur pilavı
2 yk irmik tatlısı

Off off kaçamak dedin de canım sıkıldı anlatıcam az sonra zorla kek yedirdiler bana...
Slmm kizlaar bu sabah 1 litre su ile karabuğday yedim kahvaltiyi kapattim
Afiyet olsun cnm..
Evet kızlar öğle yemeği 1 yeşil elma :)

Az olmuşşş amaaaa:stop:

X