Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

GÜNAYDIIIIIIIIIIIIN :)
Dün akşam kabaklı patatesli pirinçli sebze yemeği yoğurt 1 dilim ekmek yedim en kepeklisinden
Sabah sütle diyet cornflakes yiyiyorum
öğlene dünkü sebze yemeğinden getirdim 1 dilim ekmek ve salatayla yiyeceğim
dün spora gidemedim eşim geç geldi
öpüldünüzzz

Bende katılsam mı size kabul eder misiniz ?
Görünüşte çok kilolu değilmişim sözde ama bana göre var hele göbeğim öldürcek beni

1.59 boy 65 kg 23 yaş evlenicem nasipse ve ben en az 55e düşmek istiyorum

Bol su içmeye gayret etmeye başladım bi kaç gündür geçen hafta spor yapayım dedim ayağımı burktum off

Dün biraz mekik çektim ama çok çabuk acıyor cnm nasıl yapcam bilmiyorum motivasyon ve desteğe ihtiyacım var

Öncelikle herkese günaydın kızlar gün gece gelemedim eve çok geç girdiğim için direk yattım. Şimdi ders çalışmaya başlamadan önce 1 saat internette takılayım dedim de uğradım.
bana da hep aynısı oluyor ama 3-5 gün sonra düzeliyorsun merak etme vücut alışıyor

bu tarz paketler faydalı oluyor mu hiç bilmiyorum işe yarayan biri ile konuştun mu?
Benim eşimde zayıflarsan seni çok kıskanırım diyor bana.. Zayıflayayımda kıskansın hih hi
hiihihih aynen
ay evet resmen öyle olmuş benim saçım bi 60 cm vardı onu 30 cm'ye düşürdüm önümüzdeki 10 gün içerisinde de mat pastel bir renge boyayacağım
bende biraz cesaretlenip kestirsem keşke
ay valla iyi geliyor insana
Bnde katilmak istiyorum 24 yaşındayım 3 yasinda ve 6 aylik 2 cocugum var.
1.65 boy 80 kilo hedef evlenirken ki kilom 55 Ins. Ben iki gündür yatarken yogurt kürü yemeye basladim
hoşgeldin aramıza canım doğum kiloları bunlar anlaşılan kurtulacağız hep birlikte içini rahat tut ve azimli ol yeter ki
3 kaşık yogurt icine yarim limon suyu ve 1 cay kasigi aci pulbiber karistirip yatarken yiyorsun
ne işe yarıyormuş canım bu?
Kızlar telden nasıl giriyoruz kadınlarkulubune?
google'a girip kk'ya bağlanıyorum canım ben telefon için bir uygulama yapmışlar ama açılmıyor
gittin mi yürüyüşe :)
En son gittiğimde 77 kg dım, kadın bana seni 3 ay sonra böyle görmek istemiyorum demişti.. Hakikaten öyle göremeyecek yalnız uzerine tam 5 kg aldım
hangi tarihte buluşacaksınız ona göre plan yapalım
Günaydın canıııım afiyet olsun sanaaa bu akşam spor var mı?
Sabah tartıldım şişliklerim gitmiş 80.6
Bol bol su için

canım hoşgeldin aramıza kendine diyet programı yaptın mı? zaten önce diyet yapmayı alışkanlık edinmen önemli daha sonra spor alışkanlığı edinirsin ikisi aynı anda zorlar

16 Şubat 2015
Sabah 10:30

1 muz
1 bardak tam yağlı süt
Öğle 12:30
5 kaşık pirinçli pırasa yemeği
2 yk. yağlı yoğurt
1 tutam karışık yeşillik
1 dilim kepek ekmek
Ara 14:30
2 kuru kayısı
Akşam 19:00
1 pors. karışık salata
bol tel peyniri
1 dilim kepek ekmek
*
1.5 lt. su
Spor yok

Hoşbuldum cnm özel bi diyet listesi oluşturmadım daha önce ekmeği keserek yediklerimi azaltarak ve spor yaparak zayıflamıştım o tarz bişey yaparım listeye uyamıyorum maleseff

Merhaba günaydın:) bugün sabah çeyrek kepekli simit yağsız peynir az bir miktar ve yesil çay içtim. Şimdide güzellik salonundayım power plate lenf drenaj ve pasif jimlastiğe giriyorum

Hoşbuldum cnm özel bi diyet listesi oluşturmadım daha önce ekmeği keserek yediklerimi azaltarak ve spor yaparak zayıflamıştım o tarz bişey yaparım listeye uyamıyorum maleseff
anladım canım galiba öylesi daha iyi ama ben de öyle yapamıyorum nedense
Merhaba günaydın:) bugün sabah çeyrek kepekli simit yağsız peynir az bir miktar ve yesil çay içtim. Şimdide güzellik salonundayım power plate lenf drenaj ve pasif jimlastiğe giriyorum
ay hadi bakalım canım afiyet olsun çıkınca yaz

Canım alıntı yapamadım bu şekilde cevap vericem kusura bakma. Daha bitmedi yüzden net bir şey söyleyemem ama giden arkadaşım oldu internettende araştırdım. Sanki daha sıkı hissediyorum. Ama platesede gidiyorum. Bilmiyorum hangisi işe yarıyor ilerde daha iyi fikir sahibi olurum

sıra bende sanırım 4 ince dilim kepek ekmeği 1 yumurta iki ince dilim kasar ve salam 4-5 zeytin 1 bardak çay

anladım canım bence bacak çevreni göbek çevreni vs ölçtür ozaman sıkılaşma net bir şekilde ortaya çıkar
sıra bende sanırım 4 ince dilim kepek ekmeği 1 yumurta iki ince dilim kasar ve salam 4-5 zeytin 1 bardak çay
bugünkü kahvaltı mı bu canım?

anladım canım bence bacak çevreni göbek çevreni vs ölçtür ozaman sıkılaşma net bir şekilde ortaya çıkar

bugünkü kahvaltı mı bu canım?
evet biraz fazla oldu ama yavaş yavaş kısacağım zaten sevgilim bana şişko falan dedi ya onada moralim bozuk kendimi aç hissediyorum hep

evet biraz fazla oldu ama yavaş yavaş kısacağım zaten sevgilim bana şişko falan dedi ya onada moralim bozuk kendimi aç hissediyorum hep
ay böyle durumlarda bana da aynısı oluyor her gün bir zararlıyı hayatından çıkarma taktiği yap istersen bugün şeker yarın tuz sonra beyaz ekmek vs gibi yapıyorlar ya

günaydın herkese.
Eğer kabul ederseniz ben de katılmak istiyorum.169 cm boyum var.72.4 kg oldum.37 yaşındayım

günaydın herkese.
Eğer kabul ederseniz ben de katılmak istiyorum.169 cm boyum var.72.4 kg oldum.37 yaşındayım
Günaydın canım tabi kabul ederiz neden etmeyelim hoşgeldin aramıza :) diyete başladın mı spor yapmayı düşünüyor musun bakalım?

Kızlar ben ders çalışmaya başlıyorum artık. Öğle yemeği 13:00'te ozaman gelirim

Valla ben kahvaltı yapmadım işe yürüyerek geldim yarım litre su içtim :)

Öğlende bir patates kaynatıp acı biber atıp yemeyi düşünüyorum (tuz yok ama )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…