Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Bi de sabah kahvaltısı için tarif vereyim size 1 kase yoğurt 1 tane elma doğranacak içine 2 kaşıkta yulaf ezmesi hem tok tutuyor hem hazmı kolaylaştırıyor tvde almıştım bu tarifi bi doktor vermişti ama hatırlamıyorum kim olduğunu :)

içim soğudu adamdan demekki beni böyle beğenmiyor

Yine de öyle düşünme sağlığın için de diyo olabilir bende duruş olarak çok kilolu durmuyorum göbeğim var benim nişanlımda gelinliği bahane ederek kucağıma alcam ağır olur gelinlikte bi 5 kg zayıfla sen yinede dedi güler misin ağlar mısın :)

bendede göbek var biraz basen falan yok kendisi zayıf ya söylenip duruyo

ben halen kararsızım bi kase yoğurtmu yesem
Az o az, yanına 1 dilim kepek ekmeği salata en azından

Bunu not alıyorum cnmm
Bir haftadır bioderin 90 60 90 jelini kullanıyorum. Biliyorum pek bir sey beklememek lazım ama umut işte

Olsun katkı katkıdır

Bunuda not aldım
içim soğudu adamdan demekki beni böyle beğenmiyor

Yaza da sen onu beğenme bakalım nasıl oluyormuş

Hey Allahım ya illa bi fikir beyan edecek bu adamlar kendi koca göbeklerine bakmadan

Bunu not alıyorum cnmm
Bunuda not aldım
Hey Allahım ya illa bi fikir beyan edecek bu adamlar kendi koca göbeklerine bakmadan

Al cnm işe yarıyor metabolizma hızlanıyor en azından sağlıksız şeylerde değil :)

Kız aksine hiç göbeği yok çubuk gibi maşallah

2 tane kabak dolma bi kase yoğurt nasıl olur fazlamı

ben 22 şubatta başladım diyete.iki ileri bir geri derken 3.3 kg verebildim.Aslında 5-6 olurdu ama bir gün yaptım ertesi gün kıtlıktan çıkmış gibi yedim ancak 3.3 kilo gitti.haftada 1 kilo hedefledim.21 haziran da kızımın doğum günü 58 olmak istiyorum.Gelelim neler yaptığıma:kahvaltıda 2 dilim kepek ekmeği,öğlen 1 dilim akşamları da yememeye çalışıyorum.protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum.şekeri tamamen kısamasamda %90 azalttım.günde 2 lt su ve 6000 adım hedefim var.Akşam ilk kez evde 100 tane ip atladım,oklavayla 50-60 tane hareket ettim.15 squat yaptım.
Herkese kolaylıklar diliyorum.

2 tane kabak dolma bi kase yoğurt nasıl olur fazlamı

Yağı çok değilse kabak dolması süper olur cnm
Benimkinin maşallahı var adam kendini hiç görmüyo ya odun valla odun
Onuda diyetine eklemeye bak cnm

Ohh süperrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…