Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Bende katılsam mı size kabul eder misiniz ?
Görünüşte çok kilolu değilmişim sözde ama bana göre var hele göbeğim öldürcek beni :KK42:

1.59 boy 65 kg 23 yaş evlenicem nasipse ve ben en az 55e düşmek istiyorum :mad::mad:

Bol su içmeye gayret etmeye başladım bi kaç gündür geçen hafta spor yapayım dedim ayağımı burktum off :cry:

Dün biraz mekik çektim ama çok çabuk acıyor cnm nasıl yapcam bilmiyorum motivasyon ve desteğe ihtiyacım var :KK61:

Hoşgeldin cnm :) Destek için doğru yerdesin
16 Şubat 2015
Sabah 10:30

1 muz
1 bardak tam yağlı süt
Öğle 12:30
5 kaşık pirinçli pırasa yemeği
2 yk. yağlı yoğurt
1 tutam karışık yeşillik
1 dilim kepek ekmek
Ara 14:30
2 kuru kayısı
Akşam 19:00
1 pors. karışık salata
bol tel peyniri
1 dilim kepek ekmek
*
1.5 lt. su
Spor yok

İraden için tebrik ediyorum cnm :) Bana az geldi cnm ya nerde et/tavuk/balık?
Merhaba günaydın:) bugün sabah çeyrek kepekli simit yağsız peynir az bir miktar ve yesil çay içtim. Şimdide güzellik salonundayım power plate lenf drenaj ve pasif jimlastiğe giriyorum

Ohh ohh gitsin kilolarrrr:21:
sıra bende sanırım 4 ince dilim kepek ekmeği 1 yumurta iki ince dilim kasar ve salam 4-5 zeytin 1 bardak çay

4 dilim ekmek biraz fazla geldi cnm, 1-2 iyidir, salam yememeye dikkat edersen daha güzel olur yinede kahvaltı için güzel afiyet olsun :KK68:
anladım canım bence bacak çevreni göbek çevreni vs ölçtür ozaman sıkılaşma net bir şekilde ortaya çıkar

bugünkü kahvaltı mı bu canım?

İyi hatırlattın bende ölçülerimi alayım akşam, hatta katılanları boy kilo ve ideal kilo şeklinde yazılırsa takibi kolay olur :KK66:
günaydın herkese.
Eğer kabul ederseniz ben de katılmak istiyorum.169 cm boyum var.72.4 kg oldum.37 yaşındayım

Hoşgeldin cnm:KK68:
Kesin karar verdim bırakmamam lazım vermem lazım hem yaz geliyor hem gelinliğin içinde göbek istemiyorum :)

Evet gidecek bu göbekk En Büyük KK

Hoppa
Günaydın canım tabi kabul ederiz neden etmeyelim hoşgeldin aramıza :) diyete başladın mı spor yapmayı düşünüyor musun bakalım?

Kızlar ben ders çalışmaya başlıyorum artık. Öğle yemeği 13:00'te ozaman gelirim :KK54::KK54:

Kolay gelsin cnm:KK68:
ay evet mutlu bir yaz geçirelim hep beraber yaaa yeter:KK62:

Valla ben kahvaltı yapmadım işe yürüyerek geldim yarım litre su içtim :)

Öğlende bir patates kaynatıp acı biber atıp yemeyi düşünüyorum (tuz yok ama ) :KK70:

Afiyet olsun cnm :) yanına salata ve yoğurtta eklersen doyurucu olur açlık krizi yaşamazsın:KK68:

kesmeye çalışınca değil bebeğim sevgilim bana şişko dedi ben daha fazla yemeye başladım

Abidik gubidik konuşmasalar olmaz zaten insanın hevesini kırıyorlar.. Neyse bu sefer benimki destekçi ama kendi mantı yiyerek destek oluyor o ayrı .. en yakın zamanda onuda dahil etmeliyim diyet spor işine:KK62:

Hoşgeldin cnm :) Destek için doğru yerdesin
Afiyet olsun cnm :) yanına salata ve yoğurtta eklersen doyurucu olur açlık krizi yaşamazsın:KK68:

Hoşbuldum cnm inş gidecek bu sefer genelde çevremdekiler bana hep köstek oluyor bu yüzden burda şansımı deneyeyim dedim :KK70:
Valla işyerinde ayarlayabilirsem salatayı belki ekleyebilirim :))

Hoşbuldum cnm inş gidecek bu sefer genelde çevremdekiler bana hep köstek oluyor bu yüzden burda şansımı deneyeyim dedim :KK70:
Valla işyerinde ayarlayabilirsem salatayı belki ekleyebilirim :))

Ekle cnm çok az da yağ eklersin vitaminlerinden faydalanmak için ohh miss:KK54:

ne yesekki öğle yemeğinde

Benim kabak yemeğim var yanımda domates ve salatalık getirdim bi salata yapıp kepek ekmeği ile yiyeceğim:KK66:

Bi de kızlar karnımızı içine çekip bırakmakta çok işe yarıyor nefes alıp verir gibi ama işte acıyor acıyana kadar yavaştan başlayabilirsiniz ben onun faydasını gördüm daha önceden :KK66:

Bi de kızlar karnımızı içine çekip bırakmakta çok işe yarıyor nefes alıp verir gibi ama işte acıyor acıyana kadar yavaştan başlayabilirsiniz ben onun faydasını gördüm daha önceden :KK66:

Hmm işyerinde yapılabilirrr teşekkürler cnm:KK76:

Maydanoz ödem de attırır hem

Evet bi de metabolizmayı hızlandıran baharatları yemeklereimize katabiliriz canlar durun o tarifi ekleyeyim karıştırın her yemeğe ekleyin tadı da çok güzel :) herşeye de yakışıyor ben bazen yoğurdun üstüne döküp yine yiyorum

Açlık körelten baharat karışımı

1 yemek kaşığı zencefil (metabolizmayı hızlandırır)

1 yemek kaşığı zerdeçal (yağların sindirimini hareketlendirir)

1 yemek kaşığı toz kişniş (kol ve karın yağları için)

1 yemek kaşığı toz kimyon (sindirim rahatlatıcı)

1 tatlı kaşığı pul biber (yağ eritici)

1/2 çay kaşığı tarçın (karbonhidratı hızlı yakar)

Annem evde bu malzemelerin katlarında hazırlayıp bir sürü yapıyor her yemeğe de kullanıyoruz ayrıca tadı hafif ve güzel :)

Açlık körelten baharat karışımı

1 yemek kaşığı zencefil (metabolizmayı hızlandırır)

1 yemek kaşığı zerdeçal (yağların sindirimini hareketlendirir)

1 yemek kaşığı toz kişniş (kol ve karın yağları için)

1 yemek kaşığı toz kimyon (sindirim rahatlatıcı)

1 tatlı kaşığı pul biber (yağ eritici)

1/2 çay kaşığı tarçın (karbonhidratı hızlı yakar)

Annem evde bu malzemelerin katlarında hazırlayıp bir sürü yapıyor her yemeğe de kullanıyoruz ayrıca tadı hafif ve güzel :)
Baya güzelmiş :) deneyim

X