Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

iyi bir spor salonuna uyeyim ama iş çıkışlarında yorgun olduğum için gitmek içimden gelmiyordu bide çocuklar olduğu için nların sorumluluğu ev iş eş derken tempom yoğun.. hafiften başlamayı düşünüyorum spora eşim bu akşam geç gelmezse spora gidip en azından başlangıç olarak yürümeyi planlıyorum

Çok mantıklı canım en azından ilk iki hafta için haftada 3 gün hedefi koy kendine istersen daha sonra alışkanlık edinince arttırırsın çünkü senin durumunda 3 gün bile zorlayıcı olacaktır

Evet canım yeni kayıt oldum. Boyum 1.72 kilom 73 yasım 21. Küçük yaşımdan beri kiloluyum vücudumda hep çatlaklar oluştu hızlı kilo aldığımdan dolayı çok mutsuzum

bende psikolojik yiyiciyim canımmmm

inşallah canım İYİ SONUÇLAR ALIRIZ

Cnm uzun zamandır yazmamıştım kadınlar kulubune alıntı yapmayı unutmuşum :) ya benim küçük oğlum ile ilgili bir sıkıntı olmuştu geçen ocak ayında bi ara anlatırım, o zaman yemeye başladım sıkıntıdan.. kendimi kaybetmişim + 10 oldum.. nasıl oldum anlayamadım zaten.. eşimde tatlıcı bir insan sürekli tatlı hamur pişirmemi istiyordu pişirdik yedik.. aynaya bakmak istemiyorm bi kaç aydır.. kendimi toğlayacağım kızlar hep beraber başarabiliriz :)

benim sevgilimde bana sürekli şişko diyip duruyor

Evt cnm ilk günüm, bolca su içtim bunun harici
Anladım canım gayet iyi görünüyor. Akşam yemeğinde de dikkat et mükemmel bir diyet gününü kapat :)
son browni gold uma veda etsemmi ayrılmak çok kötü olacakkk
Veda et bence bebiş hihi :)
Evet canım yeni kayıt oldum. Boyum 1.72 kilom 73 yasım 21. Küçük yaşımdan beri kiloluyum vücudumda hep çatlaklar oluştu hızlı kilo aldığımdan dolayı çok mutsuzum
Aynen benim de öyle canım nefret ediyorum bu durumdan ne zaman diyete başlamayı dünüşüyorsun?

Çok mantıklı canım en azından ilk iki hafta için haftada 3 gün hedefi koy kendine istersen daha sonra alışkanlık edinince arttırırsın çünkü senin durumunda 3 gün bile zorlayıcı olacaktır

Evt cnm bencede.. Geçen haftalarda spor yapayım dedim o kadar hamlamışımki bacaklarımın acısını 3 gün çektim.. sonrasında çocuklar ateşlendi onlara bakayım derken yaptığım sporda güme gitti...

Hoşgeldin cnm :)

aynen öyle canım zaten şu psikolojik yeme durumu çok zor ve bu zorluk ancak grup halinde aşılabiliyor çok şanslıyız
benim sevgilimde bana sürekli şişko diyip duruyor
benim de internetteki haterlerım bana böyle diyor

Başladım bir kaç gündür aslında platesede başladım geçen hafta. Birde güzellik salonunda bir paket aldım pasif jimlastik power plate lenf derenaj var içinde bakalım inşallah bir faydasını görürüm çok umutluyum bu sefer.

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Duşa gireceğim daha sonra saçımı kestirmeye gideceğim. Telefondan girerim siteye öptüüüm

Ooo süper başlamışsın işte :) Biribirimizi gaza getirelim kızlar bu sefer bu işi çözücez :)

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Duşa gireceğim daha sonra saçımı kestirmeye gideceğim. Telefondan girerim siteye öptüüüm

Cnm bende dün saçımı kestirmeyi düşündüm birbirimizden uzakta aynıseyleri düşünüp başlamışız, spor yaparken kolay kurur diye düşündüm, ama ben hala kararsızım model konusunda.. 5 e kadar burdayım bende

bende biraz cesaretlenip kestirsem keşke

Bnde katilmak istiyorum 24 yaşındayım 3 yasinda ve 6 aylik 2 cocugum var.
1.65 boy 80 kilo hedef evlenirken ki kilom 55 Ins. Ben iki gündür yatarken yogurt kürü yemeye basladim

bende biraz cesaretlenip kestirsem keşke
Benimkiler omzumun altında ve vakit darlığımda toplayıp çıkıyorum sürekli belkide biraz havam değişir.. Kötü olmasındanda korkuyorum mesela erken saçı kadar kısa kestirmem ama küt fln olabilir toplanacak kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…