Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Bnde katilmak istiyorum 24 yaşındayım 3 yasinda ve 6 aylik 2 cocugum var.
1.65 boy 80 kilo hedef evlenirken ki kilom 55 Ins. Ben iki gündür yatarken yogurt kürü yemeye basladim
Hoşgeldin cnm :) Yoğurt kürünü okudum ama mideye zarar vermez mi ya.. etkili diyorlar ona :KK66:

Benimkiler omzumun altında ve vakit darlığımda toplayıp çıkıyorum sürekli :KK43: belkide biraz havam değişir.. Kötü olmasındanda korkuyorum mesela erken saçı kadar kısa kestirmem ama küt fln olabilir toplanacak kadar
Benimde uzun ama uçları kırıldı biraz sürekli maşadan birde boyalı:KK43: uçlarından kestir o zaman birazcık güzel olur eminim hem motivasyonda olur sana

3 kaşık yogurt icine yarim limon suyu ve 1 cay kasigi aci pulbiber karistirip yatarken yiyorsun

Benimde uzun ama uçları kırıldı biraz sürekli maşadan birde boyalı:KK43: uçlarından kestir o zaman birazcık güzel olur eminim hem motivasyonda olur sana

Bi değişiklik yapmaya niyetim var baklm hayırlısı :)
Hosbulduk. Ben bir zararini gormedim annemden duydum o yapiyordu göbeği kalmadi gitti. Bnde basladim hemen.

Süper :) Ne kadar uyguladı kürü cnm?

Eşim subay bugün günlük seyri vardı kaçta gelecek belli değil.. keşke erken gelse de çocukları ona bırakıp spor salonuna gdip yürüsem bi saat, ordakileri görüp gazada gelirim spora devam etmek için :)

En son gittiğimde 77 kg dım, kadın bana seni 3 ay sonra böyle görmek istemiyorum demişti.. Hakikaten öyle göremeyecek yalnız uzerine tam 5 kg aldım :KK43:

Kardiyo mu yapıyorsun

O zaman bi heves başlamıştım cnm, uzun zaman oldu gitmedim, yıllık üyeliğim var eylül ortasına dek sürecek, hafiften başlayayım diyorum yürüyüşle 1 saat yürürüm başlangıç için sadece kalori yakar alışırım spora

Olsun moralini bozma :KK43:

20 kg vericem inş. evlendiğim kg ma dönücem.. bu kiloda mazi olarak kalacak.. iyi düşüneyim

O zaman bi heves başlamıştım cnm, uzun zaman oldu gitmedim, yıllık üyeliğim var eylül ortasına dek sürecek, hafiften başlayayım diyorum yürüyüşle 1 saat yürürüm başlangıç için sadece kalori yakar alışırım spora

20 kg vericem inş. evlendiğim kg ma dönücem.. bu kiloda mazi olarak kalacak.. iyi düşüneyim
Bende platese başladım arada koşu yapıcam havalar biraz daha düzelsinde. Ah ah sen beni görsen ne çocuk var ne bir sey şindiden bir ton çatlak oluştu

Kızlar mesai bitti ben çıkıyorum telden kk ya yazmayı bulabilirsem baktıkça yazıcam size.. Motivasyonunuzu bozmayın başarıcaz.. Kendinize iyi bakı

X