Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

öğlen yediğim kısır fena şişirdi akşam yiyemedim.
1 bardak kefir
1ayva
1 fincan sütlü kahve

25 mekik 15 squat 25 ters mekik 20 şınav 100 yan hareketi 20 çagı mekiği bir kupada maydanozlu limonlu form çay:))
bir kaç kişiden başka fazla ilgi gösterilmiyor gibi hadi nerdesiniz genç şişkolar ya

25 mekik 15 squat 25 ters mekik 20 şınav 100 yan hareketi 20 çagı mekiği bir kupada maydanozlu limonlu form çay:))
bir kaç kişiden başka fazla ilgi gösterilmiyor gibi hadi nerdesiniz genç şişkolar ya
Ooo süpersin :) özellikle squata bayılıyorum ben :) ilerde set sayılarınıda arttırırsın

Arkadaşlar kusura bakmayın bugün midemden rahatsız olduğumdan nerdeyse hiç bir şey yiyemedim forumada giremedim. Bir günde bir kiloya yakın vermişim

Ay maşallah canım benim hadi kolay gelsin sana ay yerim tiplere bak hihihi

Kahvaltım:))
2 yumurta
peynir
domates salatalık
fırınlanmış 1 adet sigara böreği
1 kupa yeşil çay
Egzersiz:1 saat yürüyüş
çok guzel olmuş cnm
Afiyet olsun cnm
Aynen :)) öğlende gönül rahatlığıyla kısır yiyebilmek için 1.5 saat daha yürüdüm rahat rahat kısırımıda yedim:)

Kısır için değer çok seviyorum yemezsem olmazdı:)) dengelem lazımdı:)
Heh he super cnm kısırı dengelemek lazımm afiyet olsun canımda kısır çekti bak
Wuhuuuu azim bu azimm
Arkadaşlar kusura bakmayın bugün midemden rahatsız olduğumdan nerdeyse hiç bir şey yiyemedim forumada giremedim. Bir günde bir kiloya yakın vermişim
Aaa cnm bol sıvı almayaya çalışsaydın en azından meyvesuyu gibi.. kilo vermek güzel ama sadece sağlıklı verildiğinde...
Maşallah çok tatlılar nazar değmesin:)

Aynen ben de öyle planlıyorum:) yarından itiarende jillian michaels ın 30 gün programına başlayacağım bakalım inşallah gider bu 10 kiloda daha fit olurum (oluruz ) :)))
O ne kız? yap sen bakalım bende öğreneyim

Günaydıııııın Günaydııııın

Nabersiniz fıstıklar? Adet.. adet.. maalesef bitmiyor devam... Sabah 79.100 çıktım... ödem olduğu için kg vermem yavaşladı heralde önceki günde verememiştim yada kg verip su topladığım için belli olmamışta olabilir 5 gün sonra anlarız
Kipada formcular vücut yağ analızı yapıyorlardı fazla çıktı.. ok şaşırmadım ama insanın yinede duymak sinirini bozuyor... 6-8 kg verirsen dengelenir yaklasık olarak dedi ama zaten adetliyim canım da sıkıldı.. ok moral bozmak yok yola devam..
Bildirimler tartılı mı tartısızmı olacak? Bugün pts herkes tartılacak diye hatırlıyorummm

Bu arada sporumu yazmayı unuttum, yarım saat tempolu bisiklet çeeviriyorum 3*20 toplamda 60 mekik çekiyorum,yanlar için saymadım ama yeterli sayıda bel çevirme ve sağa sola esneme hareketi yapıyorum

Almanlar genelde diyet pek yapmadan yediklerini yarıya indirip bol su ve sporla veriyorlarmış o da bir yöntem cnm

Hmm bilmiyordum ama teorik olarak bende böyle yapıyorum diyetlerimi :)

Simit ve bulgur pilavı aynı gün içerisinde karbonhidrat Bombası olmuş fıstıkçım bir dahaki sefere aynı günde tüketmezsin olur biter :)

Tabi daha dikkat edicem cnm :)

Ay insanlar ne tuhaf ya SANANE dimi yani ne ısrar ediyorsun yedirmek için bazıları fesatlığından yapıyor varya

Aynen bencede

Malesef pazar daha beter oldum bence

Oyy benim 3 erkeğim mızırdanmaya başladı mutfağa gidiyorum fancim
Bunlar benim küçük adamlarım ve ben

Maşallah nasıl şirinler bunlar,Allah bağışlasınn :)

Ayy kıyamam cnm şimdi nasılsın ?

Günaydın cnm :) tabiki moral bozmak yok gidecek bu kilolar inş adet dönemin rahatlıkla biter :)

Ben tartıldım ama foto çekmedim ki aklıma gelmedi

Dün öğle yemeğim zeytinyağlı yoğurtlu havuç kavurma yanında et parçalarıda vardı 1 dilim ekmek
Ara 3-4 kaşık lor peyniri
Akşam 1.5 kepçe çorba az ekmek
Bu sabahki kahvaltım domates salatalık maydanoz dereotu süzme peynir 3 yeşil zeytin ve haşlanmış yumurtadan olusan salata şekersiz çay...

Günaydın cnm fotolu denmedi ama genelde öyle olur diye çektim ben elimde bulunsun diye sizlerde eklerseniz eklerim yoksa benim için çok anlamsız bişey aslında ayak fln... bosverelim en iyisi böyle yazmak daha iyi...

Günaydın kızlar

Sabah klasik bir kahvaltı yaptım
Beyaz peynir
1 dilim ekmek
zeytin
Domates
Çay
Ve ödeme karşı biraz maydonoz :)

Ara öğün olarak bir avuç badem ve fındık aldım yanıma

Bugün bol bol kahve ya da çay tüketeceğim sınavım akşam olduğu için ama elbette şekersiz :)

Akşam yemeği içinse starbuckstan bulabildiğim en az kalorili yiyecek olan çavdarlı mini hindi var 214 kaloriymiş :) yanına da çay :)

Bu hafta spora gidemediğim için tartılmadım moralim bozulmasın diye yarın spora başlıyorum tekrar.

Umarım sizlerin diyetleri iyi gidiyordur. Sevgiler herkese

Günaydın canlar bugün bana kızacaksınız dünkü yediklerimden ama napim kimse diyette olduğumu bilmiyor misafir var ve yiyebileceğimin en en azını yemeye çalıştım :)

Başlıyorum

Cumartesi geceden başlayayım bayağı temizlik yaptım genel olarak 9da başlayıp 11 buçuğa kadar falan sonra yoğurt kürümü yedim ve 1 saat sonrasında uyudum :)

Pazar günü 8de uyandım bu sefer kendi odamı toparladım ve kahvaltı hazırladım misafir gelecek diye spor yapamadım

Kahvaltıda 1 dilim peynirli börek 1 fırınlanmış sigara böreği küçük boy yedim ve 2 bardak meyve suyu içtim kalktım..

Sonra saat 1 de çarşıya gittik ve geldiğimiz 6 ya geliyordu o saate kadar hiç durmadan yürüdüm spor olarak bu ama gezerken bi tane gofret yedim yarım ltre su içtim yine gezerken :)

Eve geldik pasta falan yaptık yemek yaptık .

Akşam yemeğinde çeyrek ekmeğin çeyreği kadar ekmek arası kavurma yedim malesef yine 2 bardak ayran içtim

Ve geceyi 1 dilim pasta yiyerek kapatmak zorunda kaldım

Misafirler geç gittiği için yoğurt kürümü bile yiyemedim yorgunluktan düştüm uyudum..

Sabahta kalkar kalkmaz 30 mekik çektim yarım ltre su içtim işe yürüyerek geldim :)

Kahvaltı yapmadım dünkü yediklerime sayalım şimdilik böyle başladım :)

ben de o yolda ilerliyorum napcam ders te çalışıyorum nasıl zayıflıyım bilmiyorum kocanın boğazını kesmek te zor haliyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…