Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

arkadaşlar merhaba.. 3 gündür foruma giremiyorum ama bugunden itibaren düzenli yazacağım. yoksa benim diyet alıp başını gidecek. önce kilo bildirimimi yapayım:
boy: 156
başlangıç tarihi: 18.03.2015
başlangıç kilo: 72.8
hedef: kilo:50
bugun:71.2
ilk hafta: - 1.6 kg
spor yapamadım.hafta sonu boyunca kahvaltılarım güçlüydü hatta simit ve poğaça da yedim ama diğer öğünleri son derece hafif geçirdim. motivasyonumun bozulmasını istemiyorum, ben genelde ilk 5 kiloyu verdikten sonra sıkılıp bırakanlardanım ama beslenmemi düzene sokmak üzereyim. inşallah daha sık gireceğim ve yazılanları da takip edeceğim

Günaydın cnm fotolu denmedi ama genelde öyle olur diye çektim ben elimde bulunsun diye sizlerde eklerseniz eklerim yoksa benim için çok anlamsız bişey aslında ayak fln... bosverelim en iyisi böyle yazmak daha iyi...

Demi ayaklar çok komik falan

Afiyet olsun cnm başlarsın spora da bozma moralini :)

İnş cnm beslenmeyi düzene sokarsak alışırız aslında böyle çok detaylı diyetlere de gerek kalmaz hayat tarzımızı değiştirmek öenmli :)

Herkese günaydınn....
Bugün itibariyle tam anlamıyla başladım diyebilirim:)
SABAH:
2 dilim tam buğ. ekmeği
2 dilim peynir
yeşillik
1 salatalık
2 cheryy domates

Tabi canım internette videoları var kadının 30dk lık 3 part ilk on gün level 1 yazan video yu yapıyorsun ikinci on gün level 2 üçüncü on gün level üç..Çok işe yarıyormuş bayağı sıkılaştırıyormuş kilo verelim derken sarkmasında vücudumuz diri kalalım

Bu sabah aç karınla tartıldım 66,3 çıktım 700 gr vermişim:)Sabah aç karınla yaklaşık 300 ml ılık su içtim.Kahvaltı olarak;
menemen
peynir
et form kepekli bisküvi
1 kupa yeşil çay:))
BU ARADA GÜNAYDIN KIZLARRRRRRRRRRRR

Günaydın cnm afiyet olsun :)

Öğlen yemeği göremedim cnm
Pasta dicem anladın sen onu anladınnnn

Canım adetliyken hiç tartılıp demoralize olma kadın anotomisi gereği ödem topluyor zaten vücut pek sağlıklı sonuçlar çıkmıyor tartıda:)Adet dönemi haricinde ödem tutmasını istemiyorsan vücudunun gerçekten çok su içmelisin.Suyu az içersen vücut bu sefer yediğimiz sebzelerin suyunu depoluyor buda ödem yapıyor.Ben ek olrak hergün yeşilçay içiyorum sık sık ya maydanozlu limonlu form çay yada maydanozu kaynatıp limon sıkıp içiyrum faydasınıda görüyorum.

Hoşgeldin cnm ilk hafta için güzelll
Herkese günaydınn....
Bugün itibariyle tam anlamıyla başladım diyebilirim:)
SABAH:
2 dilim tam buğ. ekmeği
2 dilim peynir
yeşillik
1 salatalık
2 cheryy domates

Güzel olmuş cnm afiyet olsun
Hmm onu bi arastırmak lazım cnm ya.. 30 dk da buöyle etkiliyse kesin çok zorlar...

Afiyet olsun cnm

Hoşgeldin cnm ilk hafta için güzelll

Güzel olmuş cnm afiyet olsun

Hmm onu bi arastırmak lazım cnm ya.. 30 dk da buöyle etkiliyse kesin çok zorlar...

Afiyet olsun cnm
Bakalım bugün başlayacağım ilk etkilerini 15 gün sonra falan gösterir herhalde yazarım yine sonucunu buraya:)

Süper cnm, bende maydonoz yemeye bol su içmeye çalışıyorum kaç litre olduğuna bakmadım ama 2-3 lt oluyordur günde inş yeterli olur.. Her gün tartılmazsam duramam kiiii
Ama ben yaptım şimdi yemezsem sen niye yemiyorsun diyolar küçük bir dilim aldım zaten
Pasta yemicem şişmanlatıp sizi yicem onun yerine dersin heh he

Bakalım bugün başlayacağım ilk etkilerini 15 gün sonra falan gösterir herhalde yazarım yine sonucunu buraya:)
Yaz cnm bende hafiften başladım spora ama çok yüklenmekten korkuyorum günlük tempomda ağır bazen uykusuzlukta oluyor çocuklardan fenalasmayayım sonuçlarını takip ediciiiiim

Adetliyken tartılma:)2-3 lt harika devam et vücudun nemini kaybetmez selülit çatlak olma ihtimalinide minumuma düşürürsün:) SU HAYATTIR BABY:)

günaydın canım kahvaltın çok güzel ben de böyle kahvaltı yapmak isterdim ama iş yerinde olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…