Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Iyi akşamlar kızlar ben geldim :)

Isten çıkar çıkmaz eve gitmedigim için bayagi yürümüş oldum eve gelene kadar gelince 20 mekik çektim :)
Ortalığı toparladım kalori yaktim

Bi kaseye yakın Kıymalı makarna ve bir dilim ekmek yedim :)
Yarım cay bardagi şekersiz çay ve 1 bardak su içtim :)

Aksam böyle devam ediyor şimdilik :)

Bebeklerim bu akşam geçmişi okuyamıyorum yoğunum biraz yarın sabah hepinizin menülerini spor programlarını okuyacağım. Birbirinizi yorumsuz motivasyonsuz bırakmayın anacım öpüyom

Fıstıklar diyet kankası sistemine dahil olmak isteyenler 30'una kadar eşlerini seçmek için gözlem yapmaya başlasınlar :)

İyi akşamlar canım. Makarna ve ekmek aynı anda mı

Yaşım:25 Kilo:67 Boy:160 Hedefim 10 kilo vermek
Sabah:1 bardak kefir
Öğlen:1 kase taze fasülye yemeği ve salata
Akşam:1 kase tarhana çorbası

Son düzenleme:

Ben genel olarak katılanların geçmişine baktım merak edip göremedim isim yazabilirmisin lütfen
Valla bilmiyorum canım ya mahvoldum kasık ağrısı bel ağrısı mide bulantısı

Noldu cnm ya?... Geçmiş olsun...

Almanlar genelde diyet pek yapmadan yediklerini yarıya indirip bol su ve sporla veriyorlarmış o da bir yöntem cnm
Evet eskiden de öyleydim bi öğle bi akşam şimdi yine öyle sayılır tek farkla daha çok su içiyorum hep hareket halindeyim spor yapıyorum ve ekmeği nerdeyse hiç yemiyorum azcık ucundan almak dışında :)

Almanlar genelde diyet pek yapmadan yediklerini yarıya indirip bol su ve sporla veriyorlarmış o da bir yöntem cnm
Hoşgeldin cnm

Kızlar günaydın kahvaltı olayına girişmeden yazayım dedim bugün en erkenci benim sanıırm
Öncelikleee adet olmuşum ve yerimde sayıyorum.. Adet dönemleri bende böyle oluyor az yesemde veremiyorum bakalım adet sonunda toptan verecekmiyim.. 79.300
Sporu artırdım biraz 60 mekik 20*3 set halinde
Dünkü öğle yemeği 1 kase çorba az tavuk az ekmek
akşam Az kağıt kebabı(bildiğin etli sebze yemeği) kçük kase cacık ve salata
Atıştırma 1 avuç patlamış yağsız tuzsuz mısır
Bol bol su..

Günaydın herkese oooh bütün geçmişi okudum hiih
Kızlar GÜNAYDIN :) nabersiniz? Akşam 3yk bulgur pilavı yanına tavuk salata sabah menemen peynir çay 2 dilim ekmek ve sabah bilançosu -400 (79.300)
Burcu bebeğim süper gidiyorsun afiyet olsun başarılarının devamını dilerim caniko
.
Canım kötü bir sey demedi ki fikrini söyledi zaten konuyu açan arkadaş da isteyen istediği konuya yazar dedi dün
Aynen öyle

Kızlar kim ne söylerse acik açık söylesin şikayet etmiş gibi bişey basmış gibi tavırlar hiç hoş değil beklentim samimiyet; bugun temizlik günüm çok yoğun olucam öpüyorum sizi
Canım bu konu hakkında konuştuk biz zaten okumuşsundur sana söylemediğini iletmiş daha sonra arkadaş ki söylemiş olabilirdi de. Ben isteyen herkesin istediği yere yazabileceğini söyledim, arkadaş da başka birisi için bambaşka bir yorum yapmıştı. Sen yanlış anlamışsın umarım kırılmamış darılmamışsındır. Diğer fıstığı da darıltmamışsındır lakin biraz sert yazmışsın bebişkom bu kadar sinire ne gerek vardiiiii
Canım yanlış anlamış arkadaş sinirlenmiş belki biz de olsak sinirlenirdik tabi yapı meselesi sinirli anında sert çıkışmış biraz kişisel bir durum yok birbirimizi kırmayalım ikinizin de yanaklarını öbüyom :)
Simit ve bulgur pilavı aynı gün içerisinde karbonhidrat Bombası olmuş fıstıkçım bir dahaki sefere aynı günde tüketmezsin olur biter :)
Ben gec kalktigim icin anca kahvaltı ysptim iki dilim ekmek arasi krem peynirli tost bir haşlama yumurta 3 yesil 3 de siysh zeytin ve yesil cayy
Afiyet olsun canım gayet iyi sadece krem peynir tüketme yağ oranları çok yüksek oluyor
Canım benim plates hocası zeytini hiç koymuyor kahvaltı listesine önermiyor sen abartmazsın zatende fazla yeme
Ay niye acaba?
Ay insanlar ne tuhaf ya SANANE dimi yani ne ısrar ediyorsun yedirmek için bazıları fesatlığından yapıyor varya
Öğle: menemen 1 dilim tam bugday ekmeği yedim kızlar
Afiyet olsun bebişkom
Oglen 1 elma ve aksam yemegi olarak izgara tavuk ve salata yedim ve günü kapatiyorumm ins. Bugun kocisle gezme günümüz bakalim napicam
Öğlen sağlıklı olmasa da günün genel olarak süper olmuş fıstık
Ispanak salatası süper simit fazla karbonhidrat ve yağliii
Ama siz de Haklısınız dışarda ucuza diyet yemeği bulmak imkansız
Biz her cmt kocisle bi iki kadeh bişeyler iceriz bugünde cmt bilemedim napsam kizlar
Hihih benim de arkadaşlarım dün gece dışarı çıktı ben evdeydim korkunç
Leslie 1 mil e basladim bugun 15;dak yaptim 25 mekik ve 20 dakika deli gibi dans ettim
Ay çok iyi yapmışsın Süpersin canım benim
Bebişko arkadaşlar da söylemiştir akşam yemeğinde yağlı soslu kıymalı makarna + ekmek diyete çok uzak bir menü yorulmuşsun ama baya o yüzden sanırım yarı kalorisini yakmışsındır :) diğer Yarısı da bugün hadi bakalım
Fıstıklar diyet kankası sistemine dahil olmak isteyenler 30'una kadar eşlerini seçmek için gözlem yapmaya başlasınlar :)
UNUTMA HEP HATIRLA
Akşam: 1 konserve yağsız ton balığı 5 yk bulgur pilavı su
Afiyet olsun canım akşam yemeklerinde bulguru çok yemeyin kampçılar çok doğru bir adım değil :)
Hoşgeldin fıstıııık
Baya az yemişsin bu tarz beslenme metabolizmanı yavaşlatıp kilo vermeni durdurabilir aman dikkat et

Dün temizliği tamamlayamamıştım 2 oda kaldı onları halledicem bugün.. çalışan anne olunca işler yetişmiyor.. bi yandan çocukların sıkıntıları var onlara hiç girmeyeyim sanırım yazan çocuklu tek benim..
Tırnak bakımımı törpümü de yapmam lazım bugün fırsat bulursam yarın pzt işbaşı işlerim bitmek zorundaaa
Bi yandan da diyet tabi.. Ben alıştım artık az yiyerek doyuyor ve susuyorum iyi hissediyorum kendimi
Kahvaltı hazırlama işi beni bekler hazır çocuklar sakinken yavaştan mutfağa yollanayım ben,
Öpüyorum sizi.. Fırsat bulursam yazarım bulamazsam pts artık..

Ajkısı sen hiç moral bozma aynısı bende de oluyor ödem topluyor vücut o yüzden
Menün de sporun da gayet süper bu azimle devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…