Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

arkadaşlar merhaba.. 3 gündür foruma giremiyorum ama bugunden itibaren düzenli yazacağım. yoksa benim diyet alıp başını gidecek. önce kilo bildirimimi yapayım:
boy: 156
başlangıç tarihi: 18.03.2015
başlangıç kilo: 72.8
hedef: kilo:50
bugun:71.2
ilk hafta: - 1.6 kg
spor yapamadım.hafta sonu boyunca kahvaltılarım güçlüydü hatta simit ve poğaça da yedim ama diğer öğünleri son derece hafif geçirdim. motivasyonumun bozulmasını istemiyorum, ben genelde ilk 5 kiloyu verdikten sonra sıkılıp bırakanlardanım ama beslenmemi düzene sokmak üzereyim. inşallah daha sık gireceğim ve yazılanları da takip edeceğim

Günaydın cnm :KK76: fotolu denmedi ama genelde öyle olur diye çektim ben elimde bulunsun diye sizlerde eklerseniz eklerim yoksa benim için çok anlamsız bişey aslında ayak fln... :oops::KK48: bosverelim en iyisi böyle yazmak daha iyi...

Demi ayaklar çok komik falan :KK70:

Günaydın kızlar :KK31:

Sabah klasik bir kahvaltı yaptım
Beyaz peynir
1 dilim ekmek
zeytin
Domates
Çay
Ve ödeme karşı biraz maydonoz :)

Ara öğün olarak bir avuç badem ve fındık aldım yanıma

Bugün bol bol kahve ya da çay tüketeceğim sınavım akşam olduğu için ama elbette şekersiz :)

Akşam yemeği içinse starbuckstan bulabildiğim en az kalorili yiyecek olan çavdarlı mini hindi var 214 kaloriymiş :) yanına da çay :)

Bu hafta spora gidemediğim için tartılmadım moralim bozulmasın diye yarın spora başlıyorum tekrar.

Umarım sizlerin diyetleri iyi gidiyordur. Sevgiler herkese:KK36:

Afiyet olsun cnm başlarsın spora da bozma moralini :)

arkadaşlar merhaba.. 3 gündür foruma giremiyorum ama bugunden itibaren düzenli yazacağım. yoksa benim diyet alıp başını gidecek. önce kilo bildirimimi yapayım:
spor yapamadım.hafta sonu boyunca kahvaltılarım güçlüydü hatta simit ve poğaça da yedim ama diğer öğünleri son derece hafif geçirdim. motivasyonumun bozulmasını istemiyorum, ben genelde ilk 5 kiloyu verdikten sonra sıkılıp bırakanlardanım ama beslenmemi düzene sokmak üzereyim. inşallah daha sık gireceğim ve yazılanları da takip edeceğim

İnş cnm beslenmeyi düzene sokarsak alışırız aslında böyle çok detaylı diyetlere de gerek kalmaz hayat tarzımızı değiştirmek öenmli :)

Herkese günaydınn....
Bugün itibariyle tam anlamıyla başladım diyebilirim:)
SABAH:
2 dilim tam buğ. ekmeği
2 dilim peynir
yeşillik
1 salatalık
2 cheryy domates

:KK15::KK15:

çok guzel olmuş cnm

Afiyet olsun cnm

Heh he super cnm kısırı dengelemek lazımm afiyet olsun canımda kısır çekti bak:kk77:

Wuhuuuu azim bu azimm:KK50:

Aaa cnm bol sıvı almayaya çalışsaydın en azından meyvesuyu gibi.. kilo vermek güzel ama sadece sağlıklı verildiğinde...:KK57:

:KK15::KK15:

O ne kız? yap sen bakalım bende öğreneyim:KK66:
Tabi canım internette videoları var kadının 30dk lık 3 part ilk on gün level 1 yazan video yu yapıyorsun ikinci on gün level 2 üçüncü on gün level üç..Çok işe yarıyormuş bayağı sıkılaştırıyormuş kilo verelim derken sarkmasında vücudumuz diri kalalım :rolleyes:

Bu sabah aç karınla tartıldım 66,3 çıktım 700 gr vermişim:)Sabah aç karınla yaklaşık 300 ml ılık su içtim.Kahvaltı olarak;
menemen
peynir
et form kepekli bisküvi
1 kupa yeşil çay:))
BU ARADA GÜNAYDIN KIZLARRRRRRRRRRRR:KK68:

Bu sabah aç karınla tartıldım 66,3 çıktım 700 gr vermişim:)Sabah aç karınla yaklaşık 300 ml ılık su içtim.Kahvaltı olarak;
menemen
peynir
et form kepekli bisküvi

Günaydın cnm afiyet olsun :)

Günaydın kızlar :KK31:

Sabah klasik bir kahvaltı yaptım
Beyaz peynir
1 dilim ekmek
zeytin
Domates
Çay
Ve ödeme karşı biraz maydonoz :)

Ara öğün olarak bir avuç badem ve fındık aldım yanıma

Bugün bol bol kahve ya da çay tüketeceğim sınavım akşam olduğu için ama elbette şekersiz :)

Akşam yemeği içinse starbuckstan bulabildiğim en az kalorili yiyecek olan çavdarlı mini hindi var 214 kaloriymiş :) yanına da çay :)

Bu hafta spora gidemediğim için tartılmadım moralim bozulmasın diye yarın spora başlıyorum tekrar.

Umarım sizlerin diyetleri iyi gidiyordur. Sevgiler herkese:KK36:

Öğlen yemeği göremedim cnm:eek:
Günaydın canlar bugün bana kızacaksınız dünkü yediklerimden ama napim kimse diyette olduğumu bilmiyor misafir var ve yiyebileceğimin en en azını yemeye çalıştım :)

Başlıyorum :KK66:

Cumartesi geceden başlayayım bayağı temizlik yaptım genel olarak 9da başlayıp 11 buçuğa kadar falan sonra yoğurt kürümü yedim ve 1 saat sonrasında uyudum :)

Pazar günü 8de uyandım bu sefer kendi odamı toparladım ve kahvaltı hazırladım misafir gelecek diye spor yapamadım :KK43:

Kahvaltıda 1 dilim peynirli börek 1 fırınlanmış sigara böreği küçük boy yedim ve 2 bardak meyve suyu içtim kalktım..

Sonra saat 1 de çarşıya gittik ve geldiğimiz 6 ya geliyordu o saate kadar hiç durmadan yürüdüm spor olarak bu ama gezerken bi tane gofret yedim :KK43: yarım ltre su içtim yine gezerken :)

Eve geldik pasta falan yaptık yemek yaptık .

Akşam yemeğinde çeyrek ekmeğin çeyreği kadar :KK70: ekmek arası kavurma yedim malesef yine 2 bardak ayran içtim

Ve geceyi 1 dilim pasta yiyerek kapatmak zorunda kaldım :KK43:

Misafirler geç gittiği için yoğurt kürümü bile yiyemedim yorgunluktan düştüm uyudum..

Sabahta kalkar kalkmaz 30 mekik çektim yarım ltre su içtim işe yürüyerek geldim :)

Kahvaltı yapmadım dünkü yediklerime sayalım şimdilik böyle başladım :)
Pasta dicem anladın sen onu anladınnnn:eek:

Günaydıııııın Günaydııııın En Büyük KK

Nabersiniz fıstıklar? :KK19: Adet.. adet.. maalesef bitmiyor devam... Sabah 79.100 çıktım... ödem olduğu için kg vermem yavaşladı heralde önceki günde verememiştim yada kg verip su topladığım için belli olmamışta olabilir 5 gün sonra anlarız:KK45:
Kipada formcular vücut yağ analızı yapıyorlardı fazla çıktı.. ok şaşırmadım ama insanın yinede duymak sinirini bozuyor... 6-8 kg verirsen dengelenir yaklasık olarak dedi ama zaten adetliyim canım da sıkıldı.. ok moral bozmak yok yola devam..
Bildirimler tartılı mı tartısızmı olacak? Bugün pts herkes tartılacak diye hatırlıyorummm:KK17:
Canım adetliyken hiç tartılıp demoralize olma kadın anotomisi gereği ödem topluyor zaten vücut pek sağlıklı sonuçlar çıkmıyor tartıda:)Adet dönemi haricinde ödem tutmasını istemiyorsan vücudunun gerçekten çok su içmelisin.Suyu az içersen vücut bu sefer yediğimiz sebzelerin suyunu depoluyor buda ödem yapıyor.Ben ek olrak hergün yeşilçay içiyorum sık sık ya maydanozlu limonlu form çay yada maydanozu kaynatıp limon sıkıp içiyrum faydasınıda görüyorum.

Hoşgeldin cnm ilk hafta için güzelll :KK49:
Herkese günaydınn....
Bugün itibariyle tam anlamıyla başladım diyebilirim:)
SABAH:
2 dilim tam buğ. ekmeği
2 dilim peynir
yeşillik
1 salatalık
2 cheryy domates

Güzel olmuş cnm afiyet olsun:KK50:
Tabi canım internette videoları var kadının 30dk lık 3 part ilk on gün level 1 yazan video yu yapıyorsun ikinci on gün level 2 üçüncü on gün level üç..Çok işe yarıyormuş bayağı sıkılaştırıyormuş kilo verelim derken sarkmasında vücudumuz diri kalalım :rolleyes:
Hmm onu bi arastırmak lazım cnm ya.. 30 dk da buöyle etkiliyse kesin çok zorlar...
menemen
peynir
et form kepekli bisküvi

Afiyet olsun cnm:nazar:

Hoşgeldin cnm ilk hafta için güzelll :KK49:

Güzel olmuş cnm afiyet olsun:KK50:

Hmm onu bi arastırmak lazım cnm ya.. 30 dk da buöyle etkiliyse kesin çok zorlar...

Afiyet olsun cnm:nazar:
Bakalım bugün başlayacağım ilk etkilerini 15 gün sonra falan gösterir herhalde yazarım yine sonucunu buraya:)

Canım adetliyken hiç tartılıp demoralize olma kadın anotomisi gereği ödem topluyor zaten vücut pek sağlıklı sonuçlar çıkmıyor tartıda:)Adet dönemi haricinde ödem tutmasını istemiyorsan vücudunun gerçekten çok su içmelisin.Suyu az içersen vücut bu sefer yediğimiz sebzelerin suyunu depoluyor buda ödem yapıyor.Ben ek olrak hergün yeşilçay içiyorum sık sık ya maydanozlu limonlu form çay yada maydanozu kaynatıp limon sıkıp içiyrum faydasınıda görüyorum.

Süper cnm, bende maydonoz yemeye bol su içmeye çalışıyorum kaç litre olduğuna bakmadım ama 2-3 lt oluyordur günde inş yeterli olur.. Her gün tartılmazsam duramam kiiii:KK22::-)
Ama ben yaptım şimdi yemezsem sen niye yemiyorsun diyolar küçük bir dilim aldım zaten :KK43:
:cool: Pasta yemicem şişmanlatıp sizi yicem onun yerine dersin heh he:-)

Bakalım bugün başlayacağım ilk etkilerini 15 gün sonra falan gösterir herhalde yazarım yine sonucunu buraya:)
Yaz cnm bende hafiften başladım spora ama çok yüklenmekten korkuyorum günlük tempomda ağır bazen uykusuzlukta oluyor çocuklardan fenalasmayayım:KK53: sonuçlarını takip ediciiiiim

Süper cnm, bende maydonoz yemeye bol su içmeye çalışıyorum kaç litre olduğuna bakmadım ama 2-3 lt oluyordur günde inş yeterli olur.. Her gün tartılmazsam duramam kiiii:KK22::-)

:cool: Pasta yemicem şişmanlatıp sizi yicem onun yerine dersin heh he:-)
Adetliyken tartılma:)2-3 lt harika devam et vücudun nemini kaybetmez selülit çatlak olma ihtimalinide minumuma düşürürsün:) SU HAYATTIR BABY:)

menemen
peynir
et form kepekli bisküvi

günaydın canım kahvaltın çok güzel ben de böyle kahvaltı yapmak isterdim ama iş yerinde olmuyor :110:

X