Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Ay canım sen de benim gibi çok yoğunsun kolay gelsin sana bekliyoruz buralardayız biz

Günaydın cnm

Ajkısı sen hiç moral bozma aynısı bende de oluyor ödem topluyor vücut o yüzden
Menün de sporun da gayet süper bu azimle devam et

Ay canım sen de benim gibi çok yoğunsun kolay gelsin sana bekliyoruz buralardayız biz

Yaa evt ödemmi topluyorum ne oluyorsa ilerlemede gerilemede yok dün sabahla aynıyım bi gün geçmesiine rağmen..

Yaa evt ödemmi topluyorum ne oluyorsa ilerlemede gerilemede yok dün sabahla aynıyım bi gün geçmesiine rağmen..
Kesinlikle ödem topluyorsun canım Google'a yaz her yerde aynı şeyi söyleyecek emin ol. Sürekli Tartılma bence zaten bilinmedik bir nedenle duraksama falan olursa moralin bozulur. Zaten tüm duraksamalar diyete devam ettikçe düzeldiğine göre dikkate almaya da gerek yok :)

HOŞBULDUK CANIM:)

Hoşbulduk canım uyarın için teşekkür ederim.

Kahvaltım:))
2 yumurta
peynir
domates salatalık
fırınlanmış 1 adet sigara böreği
1 kupa yeşil çay
Egzersiz:1 saat yürüyüş

Günaydın canlarım

Bugün ailecek güzel bir pazar kahvaltısı yaptık çok abartmamaya özen gösterdim
1 yumurta
Biraz peynir
Domates
1 ekmek üzeri bal
ve çay

Yarın yine sınavım olduğu için spora gidemiyorum maalesef bu hafta biraz aksattım ama haftaya eski formuma döneceğim inşallah.

olsun canım çok bozmadan ilerliyorsun bence sınav haftası için gayet iyi afiyet olsun

Oooh afiyet olsun canım bu havalarda ders çalışmak çok zor valla süpersin
Aynen :)) öğlende gönül rahatlığıyla kısır yiyebilmek için 1.5 saat daha yürüdüm rahat rahat kısırımıda yedim:)
Kız ay ne diyim toplam 2.5 saat mi yürüdün şimdi sen

Herkese merhaba arkadaşlar bugün yazamadım hiç sabahtan beri aşırı midem bulantı çok kötüydüm yeni yemek yedim bir tane haslanmıs patates ve su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…