Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

25 mekik 15 squat 25 ters mekik 20 şınav 100 yan hareketi 20 çagı mekiği bir kupada maydanozlu limonlu form çay:))
bir kaç kişiden başka fazla ilgi gösterilmiyor gibi hadi nerdesiniz genç şişkolar ya:KK12:

25 mekik 15 squat 25 ters mekik 20 şınav 100 yan hareketi 20 çagı mekiği bir kupada maydanozlu limonlu form çay:))
bir kaç kişiden başka fazla ilgi gösterilmiyor gibi hadi nerdesiniz genç şişkolar ya:KK12:
Ooo süpersin :) özellikle squata bayılıyorum ben :) ilerde set sayılarınıda arttırırsın

Arkadaşlar kusura bakmayın bugün midemden rahatsız olduğumdan nerdeyse hiç bir şey yiyemedim forumada giremedim. Bir günde bir kiloya yakın vermişim:KK43:

Ay maşallah canım benim hadi kolay gelsin sana ay yerim tiplere bak hihihi
:KK15::KK15:
Kahvaltım:))
2 yumurta
peynir
domates salatalık
fırınlanmış 1 adet sigara böreği
1 kupa yeşil çay
Egzersiz:1 saat yürüyüş
çok guzel olmuş cnm
Günaydın canlarım

Bugün ailecek güzel bir pazar kahvaltısı yaptık çok abartmamaya özen gösterdim
1 yumurta
Biraz peynir
Domates
1 ekmek üzeri bal
ve çay

Yarın yine sınavım olduğu için spora gidemiyorum maalesef bu hafta biraz aksattım ama haftaya eski formuma döneceğim inşallah.
Afiyet olsun cnm
Aynen :)) öğlende gönül rahatlığıyla kısır yiyebilmek için 1.5 saat daha yürüdüm rahat rahat kısırımıda yedim:)

Kısır için değer çok seviyorum yemezsem olmazdı:)) dengelem lazımdı:)
Heh he super cnm kısırı dengelemek lazımm afiyet olsun canımda kısır çekti bak:kk77:
Wuhuuuu azim bu azimm:KK50:
Arkadaşlar kusura bakmayın bugün midemden rahatsız olduğumdan nerdeyse hiç bir şey yiyemedim forumada giremedim. Bir günde bir kiloya yakın vermişim:KK43:
Aaa cnm bol sıvı almayaya çalışsaydın en azından meyvesuyu gibi.. kilo vermek güzel ama sadece sağlıklı verildiğinde...:KK57:
Maşallah çok tatlılar nazar değmesin:)
:KK15::KK15:
Aynen ben de öyle planlıyorum:) yarından itiarende jillian michaels ın 30 gün programına başlayacağım bakalım inşallah gider bu 10 kiloda daha fit olurum (oluruz ) :)))
O ne kız? yap sen bakalım bende öğreneyim:KK66:

Günaydıııııın Günaydııııın En Büyük KK

Nabersiniz fıstıklar? :KK19: Adet.. adet.. maalesef bitmiyor devam... Sabah 79.100 çıktım... ödem olduğu için kg vermem yavaşladı heralde önceki günde verememiştim yada kg verip su topladığım için belli olmamışta olabilir 5 gün sonra anlarız:KK45:
Kipada formcular vücut yağ analızı yapıyorlardı fazla çıktı.. ok şaşırmadım ama insanın yinede duymak sinirini bozuyor... 6-8 kg verirsen dengelenir yaklasık olarak dedi ama zaten adetliyim canım da sıkıldı.. ok moral bozmak yok yola devam..
Bildirimler tartılı mı tartısızmı olacak? Bugün pts herkes tartılacak diye hatırlıyorummm:KK17:

Bu arada sporumu yazmayı unuttum, yarım saat tempolu bisiklet çeeviriyorum 3*20 toplamda 60 mekik çekiyorum,yanlar için saymadım ama yeterli sayıda bel çevirme ve sağa sola esneme hareketi yapıyorum:KK73::nazar:

Almanlar genelde diyet pek yapmadan yediklerini yarıya indirip bol su ve sporla veriyorlarmış o da bir yöntem cnm:KK66:

Hmm bilmiyordum ama teorik olarak bende böyle yapıyorum diyetlerimi :)

Simit ve bulgur pilavı aynı gün içerisinde karbonhidrat Bombası olmuş fıstıkçım bir dahaki sefere aynı günde tüketmezsin olur biter :)

Tabi daha dikkat edicem cnm :)

Ay insanlar ne tuhaf ya SANANE dimi yani ne ısrar ediyorsun yedirmek için bazıları fesatlığından yapıyor varya

Aynen bencede :KK70:

Bebişko arkadaşlar da söylemiştir akşam yemeğinde yağlı soslu kıymalı makarna + ekmek diyete çok uzak bir menü yorulmuşsun ama baya o yüzden sanırım yarı kalorisini yakmışsındır :) diğer Yarısı da bugün hadi bakalım

Malesef pazar daha beter oldum bence :KK43:

Oyy benim 3 erkeğim mızırdanmaya başladı mutfağa gidiyorum fancim:KK76:
Bunlar benim küçük adamlarım ve ben:KK52:

Maşallah nasıl şirinler bunlar,Allah bağışlasınn :)

Ayy kıyamam cnm şimdi nasılsın ?

Günaydıııııın Günaydııııın En Büyük KK

Nabersiniz fıstıklar? :KK19: Adet.. adet.. maalesef bitmiyor devam... Sabah 79.100 çıktım... ödem olduğu için kg vermem yavaşladı heralde önceki günde verememiştim yada kg verip su topladığım için belli olmamışta olabilir 5 gün sonra anlarız:KK45:
Kipada formcular vücut yağ analızı yapıyorlardı fazla çıktı.. ok şaşırmadım ama insanın yinede duymak sinirini bozuyor... 6-8 kg verirsen dengelenir yaklasık olarak dedi ama zaten adetliyim canım da sıkıldı.. ok moral bozmak yok yola devam..
Bildirimler tartılı mı tartısızmı olacak? Bugün pts herkes tartılacak diye hatırlıyorummm:KK17:

Günaydın cnm :) tabiki moral bozmak yok gidecek bu kilolar inş adet dönemin rahatlıkla biter :)

Ben tartıldım ama foto çekmedim ki aklıma gelmedi :KK51:

Dün öğle yemeğim zeytinyağlı yoğurtlu havuç kavurma yanında et parçalarıda vardı 1 dilim ekmek
Ara 3-4 kaşık lor peyniri
Akşam 1.5 kepçe çorba az ekmek
Bu sabahki kahvaltım domates salatalık maydanoz dereotu süzme peynir 3 yeşil zeytin ve haşlanmış yumurtadan olusan salata şekersiz çay...

Hmm bilmiyordum ama teorik olarak bende böyle yapıyorum diyetlerimi :)

Tabi daha dikkat edicem cnm :)

Aynen bencede :KK70:

Malesef pazar daha beter oldum bence :KK43:

Maşallah nasıl şirinler bunlar,Allah bağışlasınn :)

Ayy kıyamam cnm şimdi nasılsın ?

Günaydın cnm :) tabiki moral bozmak yok gidecek bu kilolar inş adet dönemin rahatlıkla biter :)

Ben tartıldım ama foto çekmedim ki aklıma gelmedi :KK51:

Günaydın cnm :KK76: fotolu denmedi ama genelde öyle olur diye çektim ben elimde bulunsun diye sizlerde eklerseniz eklerim yoksa benim için çok anlamsız bişey aslında ayak fln... :oops::KK48: bosverelim en iyisi böyle yazmak daha iyi...

Günaydın kızlar :KK31:

Sabah klasik bir kahvaltı yaptım
Beyaz peynir
1 dilim ekmek
zeytin
Domates
Çay
Ve ödeme karşı biraz maydonoz :)

Ara öğün olarak bir avuç badem ve fındık aldım yanıma

Bugün bol bol kahve ya da çay tüketeceğim sınavım akşam olduğu için ama elbette şekersiz :)

Akşam yemeği içinse starbuckstan bulabildiğim en az kalorili yiyecek olan çavdarlı mini hindi var 214 kaloriymiş :) yanına da çay :)

Bu hafta spora gidemediğim için tartılmadım moralim bozulmasın diye yarın spora başlıyorum tekrar.

Umarım sizlerin diyetleri iyi gidiyordur. Sevgiler herkese:KK36:

Günaydın canlar bugün bana kızacaksınız dünkü yediklerimden ama napim kimse diyette olduğumu bilmiyor misafir var ve yiyebileceğimin en en azını yemeye çalıştım :)

Başlıyorum :KK66:

Cumartesi geceden başlayayım bayağı temizlik yaptım genel olarak 9da başlayıp 11 buçuğa kadar falan sonra yoğurt kürümü yedim ve 1 saat sonrasında uyudum :)

Pazar günü 8de uyandım bu sefer kendi odamı toparladım ve kahvaltı hazırladım misafir gelecek diye spor yapamadım :KK43:

Kahvaltıda 1 dilim peynirli börek 1 fırınlanmış sigara böreği küçük boy yedim ve 2 bardak meyve suyu içtim kalktım..

Sonra saat 1 de çarşıya gittik ve geldiğimiz 6 ya geliyordu o saate kadar hiç durmadan yürüdüm spor olarak bu ama gezerken bi tane gofret yedim :KK43: yarım ltre su içtim yine gezerken :)

Eve geldik pasta falan yaptık yemek yaptık .

Akşam yemeğinde çeyrek ekmeğin çeyreği kadar :KK70: ekmek arası kavurma yedim malesef yine 2 bardak ayran içtim

Ve geceyi 1 dilim pasta yiyerek kapatmak zorunda kaldım :KK43:

Misafirler geç gittiği için yoğurt kürümü bile yiyemedim yorgunluktan düştüm uyudum..

Sabahta kalkar kalkmaz 30 mekik çektim yarım ltre su içtim işe yürüyerek geldim :)

Kahvaltı yapmadım dünkü yediklerime sayalım şimdilik böyle başladım :)

ben de o yolda ilerliyorum napcam ders te çalışıyorum nasıl zayıflıyım bilmiyorum kocanın boğazını kesmek te zor haliyle

X