Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Kizlarrr selam :) geçmişe pek bakamadim umarım iyisinizdir sabah 80.400 düm; kahvaltı süzme peynir domates maydanozlu tost yanında sütlü kahve bol su öğlen kabak yemeği yoğurt yarım dilim kepek ekmeği spor bugünde yok...

Selam :) afiyet olsun çok güzel görünüyor menü:)

Hastaneye çıkmam gerekiyordu bugün yoldayim.. biraz erken varicam yürüyüş yaparım çarşıda değişiklik olur dedim
Opuldunuz

Aa geçmiş olsun. Benimde regl öncesi ağrıları başladı arada tatlı krizi geliyor ama baş edicem umarım

Tşk ederim cnm şu anda regl de oluyorum ben malesef düşünmemeye çalışıyorum tatlı türü

İnş sende baş edersin cnm :)

İyiyiz cnm çok şükür sende iyisindir umarım :)

Kahvaltı güzel olmuş bu hırsla devam ederiz inş :)

1.68 boyunda 74 kilo 19 yaşına girmek üzere ve devasa basenleri olan bir kızım

Basenler göbeğe göre daha çabuk gidiyor en azından bende öyle ayakları çalıştırmak ve bisiklet sürmek çok faydalı olur sana cnm :)

Hastaneye çıkmam gerekiyordu bugün yoldayim.. biraz erken varicam yürüyüş yaparım çarşıda değişiklik olur dedim
Opuldunuz

İyi yapmışsın yürümek çok iyi bizim patron yürüyerek nasıl zayıfladı anlatamam :)
Bende yürümeye özen gösteriyorum iş yerinin içnde tur atıyorum yürüme olsun diye

Öğle: 5 yemek kaşığı bulgur pilavı 4 yemek kasıgı bezelyeli bir yemek 2 yemek kaşığı yağsız yoğurt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…