Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Günaydın cnm çok güzel yapmışsın valla keşke bende 1 saat her sabah yapsam :)[/QUOTE]
Canım bende haftada 3 gidiyorum hiç aksatmamaya çalışıcam düzenli gitmeden olmuyor

Canım bende haftada 3 gidiyorum hiç aksatmamaya çalışıcam düzenli gitmeden olmuyor

Spor salonu yok erken saatte e çalışınca da gidemiyorum akşamları gitmem gerek o da yer uzak açık olan yerler evde kendimce yapıyorum malesef bugün 20 tane mekik çekebildim mesela sabah

Herkese günaydın:) bu sabah bir kase yulaf ezmesi yedim ve bir saat spora gittin spora gitmeden önce l carnitine içtim
ben yulaf ezmesi yediğimde karnım sanki daha çok acıkıyor o yüzden artık yemiyorum. 1 saat spor harikasın. ben de likit l-carnitin almıştım tarihi gecmemişse onları kullanacağım

ben yulaf ezmesi yediğimde karnım sanki daha çok acıkıyor o yüzden artık yemiyorum. 1 saat spor harikasın. ben de likit l-carnitin almıştım tarihi gecmemişse onları kullanacağım
Tadı çok kötü demi:) bence işe yarıyor yağ yakmada hemde sporda çok yorulmuyorum

Spor salonu yok erken saatte e çalışınca da gidemiyorum akşamları gitmem gerek o da yer uzak açık olan yerler evde kendimce yapıyorum malesef bugün 20 tane mekik çekebildim mesela sabah
Olsun canım o da bir şey sonuçta hiç yapmamandan iyi bende evde squat yapıyorum. Uzak olunca insanın içinden fazla gitmek gelmiyor

Olsun canım o da bir şey sonuçta hiç yapmamandan iyi bende evde squat yapıyorum. Uzak olunca insanın içinden fazla gitmek gelmiyor

Valla akşam akşam tek göndermek istemiyorlarda yanımda gidecek birini bulsam kesinlikle giderim :)

Ve evet öğlen yemeğinde 1 çeri domates ufak bi salatalık 2 adet antep peyniri yedim tuzsuz sadece kırmızı pul biber ekleyerek ha biraz da maydanoz :)

Afiyet olsun doydun mu peki şimdilik evde yaparsın sende canım plates filan

Tadı çok kötü demi:) bence işe yarıyor yağ yakmada hemde sporda çok yorulmuyorum
tadından ziyade sonradan çok acıktırması beni uzaklaştırdı. zaten herkese iyi gelen şeyler bende ters etki yapıyor ara öğün yapmak mesela, beni daha çok acıktırıyor

tadından ziyade sonradan çok acıktırması beni uzaklaştırdı. zaten herkese iyi gelen şeyler bende ters etki yapıyor ara öğün yapmak mesela, beni daha çok acıktırıyor
Herkesin bünyesi farklı tabi:) kendine neyin iyi geldiğini biliyorsun en azından. Benide tam tersi tok tutuyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…