Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Basenler göbeğe göre daha çabuk gidiyor en azından bende öyle ayakları çalıştırmak ve bisiklet sürmek çok faydalı olur sana cnm :)
bende çok çabuk göbekten verebiliyorum ama basenler ama bu defa olucak doğum günüme kadar istediğim kiloya ulaşıcam yeni yaşıma istediğim bir vücutla giricem

bende çok çabuk göbekten verebiliyorum ama basenler ama bu defa olucak doğum günüme kadar istediğim kiloya ulaşıcam yeni yaşıma istediğim bir vücutla giricem

İnşallah cnm burda birbirimizi motive edeceğiz vereceğiz bu kiloları inş sende istediğin vücuda kavuşursun :)

Aslında bir diyetisyenin bana tavsiyesi canınız ne çekiyorsa yiyin sonuçta vücut herşeye istek duyuyor ama az yiyin misal canınız tatlı mı çekti 1 porsiyon değil 1 çatal yiyin gibi yani buna göre hayatımızı da şekilllendirebiliriz :)

DÜNKÜ LİSTEM;
SABAH:
2 DİLİM ÇAVDAR
2 İNCE DİLİM PEYAZ BEYNİR
ÖĞLE:
4 YK KURU FASÜLYE
4 YK PİLAV
ARA:
1 ELMA
ARA:
1 AYRAN
ARA:
ŞEKERİZ SADE NESCAFE
AKŞAM:
2 tavuk but paneli
2 PATATES KROKET
SALATA
AYRAN
ARA:ÇAY
SPOR SALONUNDA 50 DK:)

Listen güzel cnm spor da yapılmış devamlı olur ins :)

Afiyet olsun:) liste baya güzel görünüyor

Fıstıklar çok yoğunum yarın öğlen ancak dönebileceğim kampa. Akşam yurt dışından gelen misafirimizi dışarı çıkaracağım 03:00'leri bulur eve dönmem.
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz iyi ki geldiniz omuz omuza zayıflamak daha kolay azim ve kararlılık diliyorum hepimize
Menülerinizi de yarın okuyacağım şimdi okuyamadım üstün köre geçmişe baktım
Hepinizi öbüyom bebişimler

Görüşürüz canımcımm

bende yazıyım bari neler yediğimi
SABAH:4 tane sigara böreği,şekersiz çay
ÖĞLE:1 paket kremalı büskivi (reklam yapmak gibi olmasın ama rondo esmer )
AKŞAM:birazdan yiyicem ıspanak var onu ve birazda yoğurt

spor olarakda 100 kere ip atladım,10 defa falnda merdiven inip çıktım bayada hareketliydidm okulda bugün çok yürüdüm bugün çin yeterli galiba:))

Afiyet olsun canımda sanki sigaraböreği ve büskivi olmasa daha iyi olurdu.karısmak gibi olmasında yanlıs anlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…