Genç Şişkolar Zayıflama Kampı

Sen kendini nasıl daha motive olmuş azimli hissedeceksen öyle yap canım. Önemli olan 1. günde değil 10. - 40. - 100. günler gibi günlerde hala böyle motive olmak. Süreklilik için buradayız başaracağıııız

Aynen anca moral bozuyorlar söyleme bende ilk defa başarabileceğime devam edebileceğime inanıyorum inş istediğimiz kiloya bedene ulaşırız

aynen öyle canım şimdi sen de söyleyince nasıl içim burkuldu en güzel yaşlarımı kilolarımdan dolayı hem asosyal hem iş hem okul ile meşgul halde geçirdim. Bu yaz artık yeni bir sayfa açmak istiyorum kendime. Yaz sonu bir süreliğine yurtdışına çıkacağım uçağa binerken fıstık gibi olmak istiyorum

İnş tek istediğim süreklilik ve kilolardan kurtulmak

ben de balayına giderkennn şimdi içim kıpır kıpır oldu

Aynen anca moral bozuyorlar söyleme bende ilk defa başarabileceğime devam edebileceğime inanıyorum inş istediğimiz kiloya bedene ulaşırız
artık anladım zaten benim yeme olayımı da kendimi aç hissetmemi de tamamen motivasyonum etkiliyor. dünden beri fırdat buldukça yazdım, yazılanları okudum ve gerçekten psikolojik olarak bu saate kadar acıkmam gerekirdi bende tık yok.. bir de devam ettirebilirsek bizden iyisi yok

ay hadi inşallah kızlar ya yeter artık

Aynen kızlar hedefimiz başarmak kopardığımızı almak bu yoldan dönmek yok

bu arada, çok önemli hatırlatmak istedim.. her 25 kilomuz başına 1 litre su içmemiz gerekiyormus. ben hep ihmal ediyordum ama şimdi suyumu da içmeye başladım. ayrıca yapacağımız özel diyetler ya da detokslar olursa da birlikte başlayalım kızlar

Ben en kısa zamanda ayran detoksunu yapmayı düşünüyorum birlikte yaparız :)

Aynen canım ben de o yüzden her öğünden önce 1 büyük bardak su içiyorum. 8 bardak içmeye çalışıyorum. Detoks için bence biraz bekleyelim diyet yaparken duraksama yaşayınca yapabiliriz

Herkese günaydın:) bu sabah bir kase yulaf ezmesi yedim ve bir saat spora gittin spora gitmeden önce l carnitine içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…