Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Valla kiz burayada yazsa dunyaya anons etse yada gik demese sizin rezilliginiz degismez bosuna ugrasmayin tek derdiniz borclarin basiniza kalmasi ikizin sorumlulugunu paylasmak zorunda olmaniz ona da catlasaniz da patlasaniz da mecbursunuz

Bu tarz hikayelerde iki tarafı da dinlemenin önemli olduğunu düşünüyorum. Sizin de gelinin haklı olduğunu yazınızdan anladım.Hatalısınız 36 yaşındaki adam daha evlenmek ve baba olmak için kaç yaşına kadar bekleyecekti, siz yuvanızı korumak için ailenizle aranıza mesafe koyarken iyi ama gelin mesafe koyunca sıkıntı. Madem evlendiniz kendi aileniz var eşin etliye sütlüye karışmıyor siz de karışmayın. Başkasının iş beğenmemesi de sizi ilgilendirmez.
Ben o paylaşımı gayet iyi biliyorum ve kendimde zerre gram haksızlık göremiyorum.Bu platformda utanmadan aile özelimi döken şahsa sesleniyorum yaz buraya ve lütfen o kişiyi engelleyin.Kendini kadınlar kulübünde gelin olarak mağdur göstermeye çalışıyor hesabını rica ederim kapayın .Annem üzüntüden ayılıp bayılıyor

Bakın Görümceyim diye gelinler olarak beni suçlamak işinize geliyor.Annemin yaptığından ben sorumlu olamam.Burda aşırı benzer bir konu var kesinlikle bunu o paylaştı sen kendini çok iyi biliyor sun sıkıyorsa ara görüşelim.Platformda burada beni kadınlara ailemi rezil etme niyetin ne .Aradım insanlık gör ama insan olmadığın için telefonumu bile açmıyorsun.Abimide doldurmayı kes.Sıkıyorsa yüzüme de
Accuk haletiruhiyyeniz iyi değil gibi

Bende okudum ve bizim gelinimizin yazdığını düşünüyorum eğer okuyor ise vicdanını sorgular
Biz abimiz evlenmesin istemedik bşrikim yapsaydı da evlenseydi annemlerde zora düşmeseydi dedik.Ben evlenirken herşeyimi kendim yaptım.Ama abim sırf evlenebilmek için ikizimin olayını gizledi sorarım size bu ne kadar doğru Allah aşkına.Abimi aramadım çünkü kocam zaten ikizimin olayıyla şok oldu sonra gelin abim kavgası falan daha ne kadar rezil olacak tım uzak kaldım maalesef
Birikim? Bu yaşa kadar çalıştığı parayı ne yaptı? Adama birikim bile yaptırmamışsınız demekki ailesine bakmaktan. Sen kocanla otur rezil olmaktan kork etliye sütlüye karişma. Elalemin kızı herseyi çeksin. 36 yasinda olan abinizi 26 yasinda bir kizin almasina sevinin bence. Hatta şükür namazı kılın. Gelin sizin ailenizin parasini düşünmek zorunda değil. O.sizin sorununuz. Abiniz de sizi bildigi icin ugrasmak istememiş ve borcu söylememis. Gayet yerinde kararlar isabet olmuş inan.

Burada beni ve ailemi karalayan bir gelin var.kaç tane görümce bohça yapar ben altınımı taktım en pahalı parfümü aldım.İş buldu teprik ettim.Telefon açmamak nedir!!! Eğer okuyorsan iki yakan bir araya gelmesin...
Niye beddua ediyosun ablacim yazik ya 🥲

Ben o paylaşımı gayet iyi biliyorum ve kendimde zerre gram haksızlık göremiyorum.Bu platformda utanmadan aile özelimi döken şahsa sesleniyorum yaz buraya ve lütfen o kişiyi engelleyin.Kendini kadınlar kulübünde gelin olarak mağdur göstermeye çalışıyor hesabını rica ederim kapayın .Annem üzüntüden ayılıp bayılıyor
Annenin kulagina iki tane 200luk banknotu surtup hisirt hisirt ettirin biseycigi kalmaz.

Yoo bizlerin de erkek kardesi / abisi var. Siz deccal oldugunuz icin sucluyoruz. Hem abin sana bilezik takmis sen niye altin taktin onu acikla bakalim?
Abim bana bohça mı yaptı kaç görümce bohça yapar gidin Allah aşkına burda gelincilik oynamayın

Abime kırgınım ben evliliğim için birşeye karışmak istemedim vay efendim aramamışım bu olay patlayınca nasıl arayacağım benimde bir kocam var herşeye şahit oldu rezil oldum.

Sizce bundan sonra ne yapmalıyım kocam da tanık oldu herşeye ailemiz dağıldı resmen
İş size gelince kociş var tanık olmasın karışmak istemedim huzurm bozulsun istemedim ama gelin ailenin her b. Kuna tanık olup içinde olmalı oldu canım. Nedenmiş o. Kardeş senin geline ne acaba
Bi de anne demiş ki biz sana evlenme dedik ne alaka acaba. Kumarbaz kardeşiniz yüzünden neden abiniz evlenmesin.
Gelincim okuyorsan 100 de 1 milyon haklısın bebiş uzak dur bu ruh emicilerden❤️

Valla kiz burayada yazsa dunyaya anons etse yada gik demese sizin rezilliginiz degismez bosuna ugrasmayin tek derdiniz borclarin basiniza kalmasi ikizin sorumlulugunu paylasmak zorunda olmaniz ona da catlasaniz da patlasaniz da mecbursunuz
Annenin kulagina iki tane 200luk banknotu surtup hisirt hisirt ettirin biseycigi kalmaz.
Arkadaşlar bu kişi görümce falan değil gelinin bizzat kendisi boşuna sinirlenmeyin :KK70: yazma şekli (daha doğrusu yazamama şekli), üslubu, detaylar her şeyi aynı. Mevla borcu var diye bir söz öbeğini de bu arkadaştan başkası kullanmıyodur zaten. Ay bir de kendisi için yüzü güzel kız falan demiş :KK70: Görümcesine ağzınıza geleni saydırın diye açmış zaten konuyu

Lütfen tüm kadınlar kulübü üyelerine sesleniyorum.Bu platform da gelinimiz demeye utandığım bir insan saçma sapan bir paylaşım yapıp burada beni ve ailemi karalıyor.Sizden ricam engelleyin daha fazla saçmalamasın.Benim annem oğlunu özlüyor kırgınlıktan bu siniri.Bir gelin kayınvalideyi nasıl engeller bende bir gelinim asla bunu yapmıyorum utanmadan bizi burada karalıyorsun kızım yazık değil mi Allah için cevap Verde herkes görsün neyin ne olduğunu

Arkadaşlar bu kişi görümce falan değil gelinin bizzat kendisi boşuna sinirlenmeyin :KK70: yazma şekli (daha doğrusu yazamama şekli), üslubu, detaylar her şeyi aynı. Mevla borcu var diye bir söz öbeğini de bu arkadaştan başkası kullanmıyodur zaten. Görümcesine ağzınıza geleni saydırın diye açmış zaten konuyu :KK70:

Olsun yine de hakli :KK70:

Abim bana bohça mı yaptı kaç görümce bohça yapar gidin Allah aşkına burda gelincilik oynamayın
Abin sana don sutyen alip bohca mi yapacakti? Kac sene yasadigin evi gecindirmis, koluna bilezigini takmis adam bi de sana bohca mi yapsin?

Lütfen tüm kadınlar kulübü üyelerine sesleniyorum.Bu platform da gelinimiz demeye utandığım bir insan saçma sapan bir paylaşım yapıp burada beni ve ailemi karalıyor.Sizden ricam engelleyin daha fazla saçmalamasın.Benim annem oğlunu özlüyor kırgınlıktan bu siniri.Bir gelin kayınvalideyi nasıl engeller bende bir gelinim asla bunu yapmıyorum utanmadan bizi burada karalıyorsun kızım yazık değil mi Allah için cevap Verde herkes görsün neyin ne olduğunu
Sen de gelinsin dikkat et Allah yaşattıklarını yaşatır

X