Gelinimiz Abimi bizden uzaklaştırdı Aile dağıldı ne yapmalıyım?

Yüklü Mevla kelimesi bile aynı

Nokta atisi yorum olmus.

Gelin size az bile dayanmis. Butun hatalarinizi tamam boyle boyle ama diye temize cekmeye calismissiniz ama kiza evlendiginden beri gun yuzu gostermemissiniz. Gelin iletisimi keserek en iyisini yapmis. Anneniz de cok fena.

Kusura bakmayın çok doldu içim burdada benzer bir paylaşım gördüm günahını almak istemiyorum ama gelinimizin paylaşım yaptığını düşünüyorum eğer o ise vicdanını sorgular umarım.
Valla siz vicdaninizi eogulayin gelin nasil iste calisacagini size mi soracak .kiz gelinligine kadar atmis anan cevap vermemis sonra sunu yaoti bunu yapti diyorsunuz .kendi huzurun kacmasin kocan duymasin diye niseye karismiyorsun gelin geri cekilince vay efendim geei cekildi cart curt .kiza cok acidim en guzel gunlerini mahvetmissiniz .

Hem gelin hem görümce olarak yorum yapıyorum ;gelininiz melek gibi öpün başınızda taşıyın. Rezil bi ailesiniz,diğer erkek kardeş dolandırıcı kumarbaz ona kimse suç bulmuyor ,suçlu gelin :) Yatın kalkın sizin gibi bir aileye öyle bir gelin vermiş Allah diye dua edin . Bwn gelininiz olsam böyle durumlar yaşansa ;senin yuvanı da yıkardım huzurunu kaçırırdım rezil ederdim sizi elli aleme ,gelininizin ayaklarını filan öpün

Yarısından sonra bayıldım allah var allah var diyip durmuşsunuz da allah varsa az rahat durun hiçbir şeyi iyi niyetle yaptığınızı düşünmüyorum dk bir gol bir yok haftada bir gidiliş şu bu size ne kaç günde bir nereye gidiceğini insanlar sizden mi öğrenecek ikizinizi de siz kardeşiniz diye sevin yine hobi olarak ama kimse dolandırıcı sevmek zorunda değil adam abisini dolandırmış resmen ay şiştim

Sen eşeksin diye herkes mi eşek olsun kv haddini sınırını bilmezse engeler çok iyi yapar iş ayırıyor cart curt demek kv ye mi kalmış ayrıca bence siz ailecek kendinizi daha rezil ediyorsunuz şunları yazarken bile şu düştüğünüz durumdan ben utandım siz utanmamışsınız sizi birinin rezil etmesine ihtiyacınız yok ailecek merak etme rezil ötesisiniz zaten

Kocan akıllıymış sizin gibi dolandırıcılara para kaptırmamış mesafeyi baştan koymuş ohhhhh

Sizin gelinimiz diyerek utanıyorum deme hakkınız yok . Abinize hiç mi saygınız yok? Kıskançlıktan ne yapacağınızı şaşırmışsınız bence. Özleyebilir anneniz gayet normal. O kızcağızın ailesi onu özlemiyor mu ? Onlar da sizin yaptığınız gibi yapsın o zaman ki yazık kızlarının başına neler gelmiş. Gelin pekala da engeller saygı karşılıklıdır. Yarın öbür gün birbirinizin yüzüne bakacaksınız daha fazla işi çıkmaza sokmamalısınız. Ayrıca bir başkasının evliliğine bu kadar müdahale etmeye çalışıp nedir bu kaynanalık yapma görümcelik yapma sevdası? Yapılan yanlışlar için kızcağızdan helallik alın özür dileyin. Herkes kendi ailesine baksın.

para biriktirtmemişsinizki adamcağıza yıllarca sırtına binmişsiniz.aileyi dağıtan da ikiziniz.otursun borcunu ödesin.siz kocanıza mahcup olduysanız abinizde karısına mahcup oldu.o gelin okuyorsa eğer boşansın da kurtulsun.aynı şeyleri yaşamış biri olarak o koca zamanla sizin paranızı da o ailenin parası yapacak.imza:görümcesine kredi çekmiş araba almış, kocası kaynına iş kurup rezidanslarda yaşatırken kendisi gecekondudan az hallice evde geçim sıkıntısı çekmiş, herkes bolluk içine girince de aldatılmış bir kadınbenim eski kocam onlar maddi olarak sırtımda dururlarsa çok çekeriz onları düze çıkaralım sonra yuvamıza bakalım demişti.onlar düze çıkınca ben de boşa çıktım.çekmeyin ya şöyle adamları.herkes aslına rücu ediyor.

Abinizi artık sömüremediğiniz için geline sarmişsin.
Kendinize geldimi eşim mesafeli ve para konusunu sevmiyor.
Eee...kızları olarak birazda siz çalişin verin .
Abiniz ailinizi ikizinizi geçindirmek için gelmedi bu dünyaya

Bu daha mantıklı geldi konuda gelinin hicbir problemi olmadıği yazılmıs bunun ikisinide yazan görümce olsaydı kesinlikle gelini yererdi. Ama daha çok erkek tarafını yermiş

İnşallah trol denemesidir ya. Yoksa ciddi ciddi böyle bir konu açmak ne bileyim.

Hepsini okudum. Kusura bakmayın ama gelin hanımın hiç bir suçu yok. Siz kendinizi onun yerine koyup bi empati yaparmısınız? Gerçekten sorunlu maddi manevi problemleri olan bir aile ve geline düşmanlık yapan aile bireyleri... Abiniz ve gelin hanıma yuvalarında mutluluklar diliyorum.. ( kaldı ki o el kızı kaynının bulaştığı sorunları ve onların yükünü maddi manevi çekmek zorunda değil. Abimizle bu yüzden evlendiğini sanmam!)

Sen gizli şeytan olmaya çalışmışsın ama becerememişsin örümcek pardon görünce hanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…