gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

kızlar ben son 1 aydır tavuk gibi saat 8 gibi uyuyorum. ama yattıkca da sol kalçamla belimin arasındaki yer çok ağrıyor.. geçmezse cuma günü randevumu erkene çekeceğim.. herşeyi hamileliğe bağladıkca psikolojim bozuldu :S

aynı sorun bende de var sağ tarafa yatarsam birşey yok soluma yatarsam sabah bi kalkıyorum bacağıma basamıyorum resmen çok çabuk uyuşuyor bir de

Tam 8 de yatiyorum ama gece defalarca kalkiyorum wc için, sabah da 4.30 gibi ayaktayim

Kızlar kullandığınız sabun,sampuan,makyaj malzemesi falan değiştiriniz mi? Ben bebe şampuan kullanmaya başlamıştım ama kokusu çok rahatsız etmeye başladı midemi çok bulandırdı.siz neler kullanıyorsunuz?

Değiştirmek gerekli mi acaba ben değiştirmedim acıkcası zaten kokularıda rahatsız etmiyor

ben makyaj yapmıyorum bikaç haftadır sadece göz kalemi ve rimel şampuanımda restorex değiştirmedim şampuanımı

Değiştirmek gerekli mi acaba ben değiştirmedim acıkcası zaten kokularıda rahatsız etmiyor
Zararlı diyorlar ya, paraben vs icermemeliymis...o yuden bende bebe şampuan aldım kullanmaya başladım, el sabunu falan da, ama kokusu rahatsız etti beni bebe sampuaninin

ben makyaj yapmıyorum bikaç haftadır sadece göz kalemi ve rimel şampuanımda restorex değiştirmedim şampuanımı
Ben fondoten kullanıyorum renk versin yüzüme diye, şimdi araştırıyorum zararsız mineral olanlari

Zararlı diyorlar ya, paraben vs icermemeliymis...o yuden bende bebe şampuan aldım kullanmaya başladım, el sabunu falan da, ama kokusu rahatsız etti beni bebe sampuaninin
O kadar çok şey var ki zararlı düşünmemeye çabalıyorum yoksa bir sürü şeyi sil baştan değiştirmek gerek.Amann diyorum bazen boşver

kızlar bir de birşey sorcam normal pantolon mu giyiyorsunuz yoksa hamile pantolonu mu benim gaz olayından dolayı karnım biraz şiş normal pantolonlarım olmuyor

O kadar çok şey var ki zararlı düşünmemeye çabalıyorum yoksa bir sürü şeyi sil baştan değiştirmek gerek.Amann diyorum bazen boşver
Haklisin canim, ama değiştirmeyince de vicdan yapıyorum.her şeyi olmasa da bir kaç şeyi degistiriyorum

kızlar bir de birşey sorcam normal pantolon mu giyiyorsunuz yoksa hamile pantolonu mu benim gaz olayından dolayı karnım biraz şiş normal pantolonlarım olmuyor
Şaka gibi dimi daha ilk zamanlardan aynen benimde sıkıyor biraz pantolonlarım içime bir korku girdi daha 8 ay var önümüzde nolcak bilmiyorum.ben henüz kendi pantolonlarımı giyiyorum ama en cok tayttan yana seçimim çok rahat oluyor çünkü

şuan dört beş aylık hamiş gibiyim özellikle akşamları çok sıkıntı oluyor tayt çok severim çokta rahat oluyor ama çalıştığım için biraz problem tayt o yüzden hamile pantolonu almayı düşünüyorum canım normal pantolonlarım sıkınca tedirgin oluyorum

Ohh be yanlız değilim bir tek ben kendim kilo aldım diye korkuyordum iş yerinde tayt sorun olmuyor bana .dediğin gibi sen en iyisi hamile pantolonu al rahat edersin

Haklısın değiştirebildiklerimizi değiştirmek gerek en azından.bende yeme düzenimi değiştirdim ve yürüyüşümü yoksa sakar ve tez insanım düşer şaşarım diye temkinliyim
Aman Allah korusun, dikkatli ol canim... yeme düzenim çok saçma su an..daha çok bebek için yememe rağmen istahim çok açık..sigarasizlik da çok zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…