gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

kuzusu kabul ettım geken butun ısteklerı - etmısmıyım senıde

tamamdır lazkizuu :)

aynı sorun bende de var sağ tarafa yatarsam birşey yok soluma yatarsam sabah bi kalkıyorum bacağıma basamıyorum resmen çok çabuk uyuşuyor bir de

internette hamileliğin son aylarında olur diyorlar. doktora gidince soracağım bakalım.. Kesin camış gibi yatmaktandır diyecek :))

Aman Allah korusun, dikkatli ol canim... yeme düzenim çok saçma su an..daha çok bebek için yememe rağmen istahim çok açık..sigarasizlik da çok zor oluyor
Ben günde bir tane sigara içen biriydim hatta içmesem hiç aramazdım hamile oldugumu ögrendiğim gün bıraktım tamamen yanlız değilsin benimde oldukça iştahım yerinde hiç de mide bulantım falan yok cok nadir yani

kızlar bir de birşey sorcam normal pantolon mu giyiyorsunuz yoksa hamile pantolonu mu benim gaz olayından dolayı karnım biraz şiş normal pantolonlarım olmuyor[/QUOTEnormal

normal pantolonlarımı giymeye devam ediyorum ama çalışırken oturduğumda düğmesini açıyorum nolur nolmaz diye. dün internetten bir tane lastikli bir pantolun sipariş verdim. :S hamile pantolonları giymek için şuan karnım çok küçük, komik durur sanırım :S

tamamdır lazkizuu :)

internette hamileliğin son aylarında olur diyorlar. doktora gidince soracağım bakalım.. Kesin camış gibi yatmaktandır diyecek :))
ben de herşey erken başladı 7,5 ay daha neler göreceğiz bakalım Rabbim nasip ederse :KK48:

Ben günde bir tane sigara içen biriydim hatta içmesem hiç aramazdım hamile oldugumu ögrendiğim gün bıraktım tamamen yanlız değilsin benimde oldukça iştahım yerinde hiç de mide bulantım falan yok cok nadir yani
Ben günde 1 paket iciyordum maalesef, ben de öğrendiğim gün bıraktım paketi de çöpe attım, ama zorlanıyorum maalesef

kızlar kullandığınız vitamin falan var mı doktorum bana vinalac immunitum verdi
Bana hamile olmadan önce inofolic şase vermişti onu bırakmıştım hamile oldugumu ögrenince tekrar başladım günde 2 kez içiyorum nasipse hamilelikten sonra ilk muayenem cuma günü bakalım baska bir sey verecekmi

Bana hamile olmadan önce inofolic şase vermişti onu bırakmıştım hamile oldugumu ögrenince tekrar başladım günde 2 kez içiyorum nasipse hamilelikten sonra ilk muayenem cuma günü bakalım baska bir sey verecekmi
ben de gebelikten önce birkaç ay inofolic kombi kullanmıştım

Sup3risi Sup3risi bence kuru kayısı kendin evde kaynat soğut canım, onu iç direk etkisini görürsün. benimde iki-üç gündür mide yanmam var akşamları
Canim Ben agzima kayisi surmem ki yiyemem sevmem hic yazdim ya bahcemiz vardi yazin tazesi kisin kurusu gelirdi hep hemde kac cesit ama agzima surmedim hic sevmiyorum. Onun disinda herseyi yiyebilirim :)

Ya bende onu sorucam doktora ben kahveyi hadi bıraktım da çayı kesemiyorum çok açık da olsa içiyorum bitki çaylarından da çekiniyorum açıkcası
Bitki çayları zaten yasak diye biliyorum canım..ben çayı da bıraktım, faydası yok bebeğe diye...

eşim bile şaşırıyor senin karnın çabuk çıkacak heralde diyo ben de yok canım o gazdan diyorum :KK48:
ben evlendiğimden beri 8 kilo aldım karnım şiş, lastikli dışında pantolon giyebiliyorum ancak. 44 beden hamile pantolonu sipariş ettim bende :KK49: çünkü en ufak sıkışmada kesenin olduğu taraf acıyor. gece soluma 1 dk dönüp yatamıyorum bile. uyuşmalar ve ağrı başlıyor hemen. eşim sen 3-5 aylık oldun diyor şimdiden

X