gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

kızlarrr selammm - ben size ınstagram sayfamdan bahseettım mı bılmem ama soylıyım sızede ----

ılk olarak ahsapboyama ıle ılgılı actım sayfamı şu ıkı aydırda ara vermıstım sımdı yenı bır alanda urunlerımı paylasmaya baslıycam nasıpse ek olarak yapıyorum bunu ----

minnos_yastiklar diye aratırsanız bulabılırsınız... sayfama beklerım sizleride ....

Benim 6. Haftadan başladı maşallah 3 haftadır devam ediyoruz kimi rahat geciriyormus kimi de ben gibi ağır geciriyormus işte ama olan esime oluyor garibim tüm iş onda birde çalışınca daha da zor yoksa vur kafayı yat sıkıntı olmaz

İnterneti bol bol karistiriyoruz ve kendimize olumsuz ornekleri seçip iyice üzüluyoruz doktorun bir sey olmaz dediyse guvebilirsincentral kozyatagindaki hastane mi memnun musun ?

6 haftalikken gitmistim bebek yok dedi şimdi buyuk bi sabirla 8.haftamin dolmasini bekliyorum gitmek icin ve tekrar yok derse diye cok korkuyorum ve cok zor geciyo gunler bulanti kusma ve bu ttedirginlik

ben çalışıp aynı zamanda ev işlerini de görüyorum. bi haftadır başım ağırdığı için 9 da yatıyorum. bulantım olmaz inşallah

takibe aldım lazkizu.. kabul ett :)))

kızlar kefir diye bir şey duydunuz mu hiç cok Faydalı diyorlar ?

valla kuzum duydumda ıctımde - marketten almıstım ben - ıctım aksama bır guzel uzandım ama aradan 2 saat gectı rengım falan atmaya basladı soguk terlemeler kusmalar bayılıs o bayılıs gozumu hastanede actım - tarıhıde gecmemeıstı aa kefır benı zehırledı - 1-2 gun serum yedım - az daha mıgde kanamasına sebep olcakmıs

Merhabalar ben ben son adet tarıhıne göre(23agustos) 6+0 bugun. Adetımın gecıkmesınden ıkı gun sonra kanda 350cıkmıştı. 5gun sonra da keseyi görduk alttan. Doktor dıs gebelık olmadıgı en azından bellı oldu demıştı. 2gun silme seklınde bir kere kırmızı pembe karısık kanamam oldu.hemen anında doktoruma gıttım. Baktı tekrar ic kanama yok.alttan baktı kese gene duruor.yerlesme kanaması bu dedı.ama dusuk ıhtımali de olabılır. İgne yazdı uc tane. Ve bir hafta yatış verdı evde. İşe gıtme dedı. Ogun gıtmışken tum degerlerımı ıstedı tekrar beta ıstedı. Ikı gun sonra tekrar gel dedı. Beta ogun 1072cıktı. Sonra bunu dusuk buldu. Ikı gun sonra yanı dun gıttım tekrar.tekrar beta istedi 1177cıktı. Karından kontrol bile keseyı gene gördu.ama kafasına takıldı. Beta dusuk olmadı ve keseyı görmesını? ama dıoki 1500un ustunde ancak kese görulur.senın 1177de kese göruluosa. Bu beta hcg bana dıo ki saglıksız gebelık olabılır mi dedı. Kafamı cok karıstırdı. Ama rahımde kese varsa dıs gebelık de degıldır dedı. Ikı gunde 1072den1177de yukselmiş.ama zamana bıraktı bekleyecegız dedi. Yarın ıgnem var gıtmısken tekrar beta bakcak. Cok uzattım bılıorum ama care arıyorum. Betanın dusuk olması ve keseyı görmesi kötumu ben neye ınancagımı sasırdım.saskın saskın evde yatıorum.

tabiiki de. bir bardak içebilirsen iç hergun. ben pek sevmem ama hamilekaldığımdan beri içiyorum. annem cok sever bende ilk ondan öğrenmiştim :)
Teşekkürler Canımmm bunların meyveli olanlarında varmış en doğal ve sağlıklı olan sade olan mı peki ?

Kızlar haftaya perşembe kalp atışı duymak için kontrole gideceğiz ama içimde korku var ya bi sıkıntı varsa ya bir sorun çıkarsa diye. Bir de aklıma takılan başka konu var benim doktorum sadece bir kere beta hcg testi yaptırdı ve bu yeterli dedi gelişimle beta hcg artışı paralel mi hiç bilmiyoruz sizce yaptırmalı mıyım bir daha test

Canımmm bende sadece bi kere beta hcg yaptırdım ondada 1955 çıktı sonrasında kese gözüktü vs ilerleyen Zaman'larda detaylı kan tahlilleri istedi.

Canımmm bende sadece bi kere beta hcg yaptırdım ondada 1955 çıktı sonrasında kese gözüktü vs ilerleyen Zaman'larda detaylı kan tahlilleri istedi.
Benim 477 çıktı bir hafta sonra keseyi gördük tamam sıkıntı yok kan tahliline de gerek yok dedi kan ve idrar tahlili verdim sorun yok dedi işte haftaya tekrar kontrolüm var genede korkuyorum ya bir sıkıntı olacak diye ay ne zormuş anne olmak annelerin hakkı ödenmez valla

Bende hamileliğimin 5.haftası içerisindeyim.perşembe günü doktora keseyi görmek için gidicez kalp atışlarını duyabilirmiyiz acaba.Çok merak ediyorum çok da endişeliyim inşallah saglıklıdır bebişim.Rabbim herkesin bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Doğum tarihimiz aynı bizimki doktorunuz geçen hafta perşembe günü kesemizi gördü çok şükür iki hafta sonrası için randevu verdi hem kese hemde bebişi göreceğiz dedi haftayı sabırsızlıkla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…