gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

banada bi yardımcı olsanız kızlar

Cuma günü keseyi gorcez inşallah. Zaman geçmiyor sonra da kalp atışını duycaz inşallah beklemek cok zor :)

kızlar ben de size birşey sorsam ya benim ani irkilmelerim falan oluyor telefon çalınca bir ses duyunca falan bunların bir zararı olur mu gebelikte
Ani irkilme bende de oluyor canim, hormonlardan sanırım..hic bir zararı olmaz niye olsun ki

Daha erken sanırım kokulara karsı hiç bi tepkim olmadı henüz.ama benimde ani irkilmelerim oluyor düdüklünün sesinden bile kaç kere irkildim hassaslastık sanırım

Aminn canim insallah bi kucagimiza alalimda hayirlisiyla. Yavastan ortaya dogrumu geliyo anlamadim ben ayakta calisiyorum orta agriyodu tek bu gun :)

Kizlar cok kotu kabiz olan aci ceken varmi? Ilk defa oldum bu gun ya tamam hamile oldugumdan beri tuvalet duzenim degisti ama boLede olmamistim hic.

Kizlar cok kotu kabiz olan aci ceken varmi? Ilk defa oldum bu gun ya tamam hamile oldugumdan beri tuvalet duzenim degisti ama boLede olmamistim hic.
Hergun aktivia kayısı yiyorum, günde 2,5 litre su iciyorum ve yediğim yogurtlara hep zeytinyağı koyuyorum, geçen hafta çok kotuydum bu önlemler sayesinde rahatladim..bi de kırmızı erik yiyip ustune ılık bol su iciyorum

Aktivya kayisilimi yoksa ayri ayrimi kaysi aktivya dedin :) zeytinyagli yogurt nasil yenir? bunlarin hicbirini yiyemem sevmemde malesef aktivya haric ama ben bi kez yemistim ondan daha once diyet yaparken bi ise yaramadi

Aktivya kayisilimi yoksa ayri ayrimi kaysi aktivya dedin :) zeytinyagli yogurt nasil yenir? bunlarin hicbirini yiyemem sevmemde malesef aktivya haric ama ben bi kez yemistim ondan daha once diyet yaparken bi ise yaramadi
Vallahi çok mecbur kalınca yeniyor doktora ısrarla ilaç falan sordum vermiyor...bunlar yenilince çok sukur düzene girdim...aktivya kayisili yedim...yoğurt 1 kase ise içine 1 çay kaşığı z.yagi hissedilmiyor bile icinde

Hmm oyle yerim canim bi cay kasigi bisey degil kaysili aktivia burda bulamam ama bi bakarim, aslen malatyaliyim dogal olarak kaysi agaclarimizda cok sevmeyisimin tek sebebi bu gun catlayana kadar salata yedim bakalim bende bi yogurtlu icecek var icinde bifidus diye bi bakteri oluyo oda lavaboya cikariyo bakteri derken normal yogurtlu icecek zararli degil, baskada bakicam valla cevizli su icebilirim. Benim en buyuk sorunum sigara iciyodum cok rahattim wc konusunda onu kesince bile insan kabiz oluyo malesef deniycem zeytin yagli yogurt ve aktivya bakalim. Bu arada gorumceme vermisti doktor ilac boyle sisede toz suya karisiyo oda hamile

Bende de sigarayı bırakıp bebek için yumurta,sut,yogurt protein ağırlıklı beslenince sıkıntı basladi, çok sukur iyiyim artık...

Sup3risi bence kuru kayısı kendin evde kaynat soğut canım, onu iç direk etkisini görürsün. benimde iki-üç gündür mide yanmam var akşamları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…