gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Günaydın bu sabah bademciklerim şiş vaziyette uyandım çalışıyorum ilaçta alamam daha fazla ilerlemeden Nasıl indirebilirim bunları:bicak:

Günaydın bu sabah bademciklerim şiş vaziyette uyandım çalışıyorum ilaçta alamam daha fazla ilerlemeden Nasıl indirebilirim bunları:bicak:

kuzum bogazlarına tulbent sar sıcak tutmaya bak bıraz ; hamılelıkte bıtkı cayları yasak normalde ama ıhlamur degıl dıye bılıyorum ; guzelce lımon sık ıcıne cok sıcak olmasın ıc bı guzel.ama yınede bak netten hamılelıkte ıhlamur kullanımı dıye

Daha once bir tanıdığım fazla sicak seyler icme demişti bu resmen daha cok zarar veriyormus pastil de ememiyoruz
Ben bir senedir ilac icmeden hastaliklarimi atiyorum bademcik icin balli süt icine azda karabiber atıyordum ama hamilelikte bi zarari varmi bilmiyorum canim yanlid yonlendirmek istemem :110:

Kan tahlil sonuçlarım geldi bugün kızlar herşey normal fakat tiroidlerim yüksek çıktı kendi doktoruma cumartesi göstericem bu durumla karşılaşan anneler varmı?Bademcik içinde telefonda doktorum ımumax sprey verdi onu sıkıyorum şuan ama bu troid yüksekliği kafamı karıştırdı

canlar merhabaaaaa nasılız bakalım bugun bebısler nasıl ? :KK200::anneadayı:

malumunuz ben 10.haftamdayım ve sanırım kasık bölgem sertlesmeye gerılmeye ve sısmeye baslıyor -- acıkcası guzel bır hısss - sızlerde de gerılme sısme durumları var mı ?

lazkizu lazkizu meraba canım :KK16:
benimki çok yeni de olsa bugün bacağımla kasığımın arası acacip gerilip ağırıyor.sende de oldu mu hiç. aynı anda midem bulanıyor şu an çok kötüyüm. karnımda şişlik ve gerilme var 3 haftadır.
benim 2 çocuk sahibi bi komşum ilk aylar rahim genişlemesi için karın olduğundan daha çok şişebilir dedi ama 3 aydan sonra hamilelik periyoduna göre normale dönebilirmiş. bende onu umut ediyorum. çünkü şişlik ağrı var kemer kullanamıyorum, sıkan pantolonlar giyemiyorum daha ilk zamanlarda.

Kan tahlil sonuçlarım geldi bugün kızlar herşey normal fakat tiroidlerim yüksek çıktı kendi doktoruma cumartesi göstericem bu durumla karşılaşan anneler varmı?Bademcik içinde telefonda doktorum ımumax sprey verdi onu sıkıyorum şuan ama bu troid yüksekliği kafamı karıştırdı
Canımmm banada doktorum guatır yüksek dahiliyeye git dedi orasında tiroidin az çalışıyor ama suan sorun yok dedi ilaç verdi 1 ay sonraya da tiroit usg ve kan sonucuna bakarız dedi suan ilacı kullanıyorum 8+3 haftalık hamileym.

lazkizu lazkizu meraba canım :KK16:
benimki çok yeni de olsa bugün bacağımla kasığımın arası acacip gerilip ağırıyor.sende de oldu mu hiç. aynı anda midem bulanıyor şu an çok kötüyüm. karnımda şişlik ve gerilme var 3 haftadır.
benim 2 çocuk sahibi bi komşum ilk aylar rahim genişlemesi için karın olduğundan daha çok şişebilir dedi ama 3 aydan sonra hamilelik periyoduna göre normale dönebilirmiş. bende onu umut ediyorum. çünkü şişlik ağrı var kemer kullanamıyorum, sıkan pantolonlar giyemiyorum daha ilk zamanlarda.

aynı durumdayım canım LCW saolsun guzel pantalonları var bu konuda kemersız fermuarsız lastıklı aldım ben rahat etttım baya nerdeyse 4-5 aylık hamıle gıbıyım- adet şişliğide var tabı vucut 2-3 aydır atamıyor kanı - e bıde hormonlar - rahımde aynı sekılde - olsun duba gıbı olalaım ama bebıslerımız saglıklı olsun kucaklarımıza alalaım ınsallah

aynı durumdayım canım LCW saolsun guzel pantalonları var bu konuda kemersız fermuarsız lastıklı aldım ben rahat etttım baya nerdeyse 4-5 aylık hamıle gıbıyım- adet şişliğide var tabı vucut 2-3 aydır atamıyor kanı - e bıde hormonlar - rahımde aynı sekılde - olsun duba gıbı olalaım ama bebıslerımız saglıklı olsun kucaklarımıza alalaım ınsallah

benim adetimde geçeli üç gün oldu. hamilelik belirtilerim erken mi oldu benim acaba? bugün de değişik bi ağrı ile karşılaştım. bacağım ve kasığımın arası öyle gerilip uyuşarak ağırıyorki midem de bulanıyor inşallah normaldir bu durumlar.

C

canim ben burda kendime göre hamile pantolonu buluyorum trdende almistim onu kucultebiliyosun biraz benim karnim masallah 4 aylik hamile gibi surekli sis esim diyo nasil oluyoda bu kadar cikiyo göbegin sisirme falan :KK70:
Ya tek sorun en fazla iki defa hamile kalicam bosa para vermek istemiyorum bebegime harcarim onu :)

aynen canım yaa hamile kıyafetleri de maşallah yani bir pahalı ben sadece çok hevesim var eğer birgün hamile kalırsam Allah banada nasip ederse salopet alıcam çok istiyorum çok tatlı duruyor hamilelerde :KK68::KK68::KK68:

benim adetimde geçeli üç gün oldu. hamilelik belirtilerim erken mi oldu benim acaba? bugün de değişik bi ağrı ile karşılaştım. bacağım ve kasığımın arası öyle gerilip uyuşarak ağırıyorki midem de bulanıyor inşallah normaldir bu durumlar.

normal canıkm normal ben de hemen hemen 5.haftalarımda aynı ade tolcak gıbıydım tek taraflı kasık agrısı cektım oda sag tarafımda doktorda bebek saga yerlesmıs dedı sonradan zaten

obsesif89 obsesif89 seni hatırlıyorum :) sen naptın çalışmalara devam mı ?

hatırla beni canım tabi eylül ayında hamile kalmak isteyenlerdendim :KK70::KK70::KK70:ama eylülde olmadı ekime kısmet aynen çalışmalar devam adetliydim yeni bitti daha dün kendimi otlara verdim bakalım kısmet Allah nasip ettiyse olur diyorum ama araştırmadan da duramıyorum hergün yeni birşey buluyorum kendi kendime care yaratmaya çalışıyorum bir ümitle :KK39::KK39:sen napıyorsun nasıl gidiyor hamilelik ?

Benim pantolonlar olmuyor iki haftadır da sabah akşam kusuyorum çubuk kiraker peynir yoğurtla besleniyorum ne yersem çıkıyor anlıyorum ama yemeden de çıkarıyorum kilo vermeye başladım inşallah sağlıcakla kucaklarimiza alırız su pantolonlar nasıl oluyor kızlar bi foto atsaniz alacağım çıkıp alamadım hâlâ:KK43:(

Canımmm banada doktorum guatır yüksek dahiliyeye git dedi orasında tiroidin az çalışıyor ama suan sorun yok dedi ilaç verdi 1 ay sonraya da tiroit usg ve kan sonucuna bakarız dedi suan ilacı kullanıyorum 8+3 haftalık hamileym.
Senin az benimde çok çalışıyormuş tsh3 oranım bunun için kendi doktorumla cumartesi görüşücez bakalım ne diyecek:110:

hatırla beni canım tabi eylül ayında hamile kalmak isteyenlerdendim :KK70::KK70::KK70:ama eylülde olmadı ekime kısmet aynen çalışmalar devam adetliydim yeni bitti daha dün kendimi otlara verdim bakalım kısmet Allah nasip ettiyse olur diyorum ama araştırmadan da duramıyorum hergün yeni birşey buluyorum kendi kendime care yaratmaya çalışıyorum bir ümitle :KK39::KK39:sen napıyorsun nasıl gidiyor hamilelik ?
Yaa çok stres yapma akışına bırak kendi halinde dene bir ay da inşallah olacaktır. Seninde güzel haberlerini bekliyoruz:) iyi gidiyor şimdilik zaman geçmiyor bize :)

kızlar ayrı bır konu acmıstım agda ıle ılgılı sızler hamıllıkte napıosunuz bakalım sımdı agda ıcın kımı doktor yasaklıyormus - sımdı doktoruma sordum agda yaptırabılırsın bır sorun olmaz dedı ?

Benim pantolonlar olmuyor iki haftadır da sabah akşam kusuyorum çubuk kiraker peynir yoğurtla besleniyorum ne yersem çıkıyor anlıyorum ama yemeden de çıkarıyorum kilo vermeye başladım inşallah sağlıcakla kucaklarimiza alırız su pantolonlar nasıl oluyor kızlar bi foto atsaniz alacağım çıkıp alamadım hâlâ:KK43:(

kuzusu bak bunlardan yukarıya cek ıyıce rahat edıosun - her bedene gore var zaten

Eklentiler

• 0004300_bol-kesimli-hamile-pantolonu-marilla.JPG
    0004300_bol-kesimli-hamile-pantolonu-marilla.JPG
    14,6 KB · Görüntüleme: 44
  • hamile-pantolon-modelleri1.jpg
    hamile-pantolon-modelleri1.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 32
  • sefamerve-tesettur-hamile-pantolonlari-5.jpg
    sefamerve-tesettur-hamile-pantolonlari-5.jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 36
X