gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Yani bende senin gibiydim ama bebişin için yapman gerekiyorsa yapıyorsun. İlk önce karından bakmasını rica et inşallah görünür gerek kalmaz. vajinal ultrasonda o daha kesin oluyor.

acaba vajinal ultrason sırasında gebelik kesesi bebiş zarar görür mü. fiziksel temas sonuçta

ben herhangi bir zararını görmedim canım doktorunla konuşman senin için daha iyi olacak.

doğru haklısın canım.cuma giderim diyodum ama 2 gün izin alabildim iş yerinden merakımdan yarın gidicem ne durumda kaç haftalık inşallah öğrenebilicem. keseyi görebilirler inşallah yarını iple çekiyorum

kızlarrr kızlarrrrr bu yazıyı okuyunuzzz !!!! pkrsnm enchante

Nane hamilelere zararlımı, Nane hamileliliği zararlı olduğu anlaşılmıştır Hamile kaldığınızda mide bulantıları başladığında çözüm aramaya başlarsınız ve araştırmalar naneyi gösterir ve bunun kullanılması da dozunda olmalıdır. Hamilelikte size zarar verebilir ve düşük riski de olabilir dikkatli olmanızı tavsiye ederim doktorunuza sormadan naneyi tüketmeyiniz.

Anne karnındaki rahim incelttiği için gebelerin buna daha çok dikkat ederek bu bitkiyi kullanması gerekmektedir.Gebeliğin ilk birkaç ayında gerektiğinden fazla nane yemek düşük riskini daha çok ortaya çıkarır.Mide bulantılarına istinaden, kuru nane çay gibi kaynatıp haddinden fazla tüketerek içilirse hamileliğin ilerisi dönemlerinde olumsuz ve kötü bir sonuç verir. Bir üniversitede yapılmış olan bir araştırmaya göre Isparta köylerinde kaynatıp içtikleri nanenin hamileliği kötü etkilediği ortaya çıkmıştır.

Isparta şehrinde kaynatıp içtikleri nanenin çoğalma sayısını araştıran bir üniversite bayan hastalıkları ve çocuk doğum uzmanı olan doktorlarımız bu yaptıkları araştırmadan sonra naneyi çay gibi kaynatıp içmelerinin hamileliğin gelişip ,büyümesini engellediği ortaya çıkarmıştır.önce kobay olarak kullandıkları farelerde sonrada insanlarda deney olarak kullandıkları çay gibi demlenerek tükettikleri nanenin rahim içi zarı üzerindeki sonuçları araştırdıklarını ifade eden doktorlarımız sık sık tükettikleri nane çayı rahmimizi içindeki zar hücrelerine zarar verdiğini ve bununda hamilelik olasılığını azaltmış olduğunu doktorlarımız tespit etmişlerdir Bazı insanlarımız bu bitkiyi bilinçsizce tükettikleri için kendi sağlıklarını etkiledikleri için bunları bilinçlendirmek için doktorlarımız yaptıkları araştırmalarda patoloji ve biyokimya bölümleri destek vermiştir.

canlar bır cok arkadasımızdan ses yok hersey yolunda mı herkes ıyımı bebısler falan ?

canlar bır cok arkadasımızdan ses yok hersey yolunda mı herkes ıyımı bebısler falan ?

bana da doktorum bi kaç test verdi sağlık ocağında yaptırabilirsin dedi hormon testleri felan umarım yaparlar.aile hekimimi aradım gel bakarız dedi. ben de en son gittiğimde 4+6 da gördüm keseyi şimdi çok merak ediyorum ne durumda diye

1yillik evliyim hic böyle hasta olmamistim hersey üst üste geldi hamilelik kanama grip ve sanırım başlıca tek sebep stres bugunlerin d a ha iyi gececegini umuyodumve en cokda annemi özluyorum ayy pek karamsar yazdim kusura bakmayin canlar

Tebrik ederim canım aynı duyguları bugun birlikte yaşadık :) bende 7+1 haftalığım geç döllenme olmuştur bu kötü bişey değilmiş öyle dedi doktorumuz..
Seninle aynı tarihimiz canım haftasıyla uyumlu niye gec döllenme diosn senin sat ne zamndı bnm 2 agustos hesapladıgında tam 7+2 cıkıo

kızlar selam.. lazkizu enchante ben dün doktoruma maydanoz, nane, tarçın gibi şeylerin bazı kaynaklarda düşüğe yol açtığını yazdığını ve de dolayısıyla bu gibi şeyleri tüketmenin bir zararı olup olmadığını sordum. doktor da, normal dozunda tüketip fazla yemediğim takdirde bir sorun olmayacağını söyledi. bilginiz olsun

Kizlar dün gittigm muayenede dokturm 1.5 ay 2gun demisti ama ultrasonda 8+1 yaziyo kendiside kagidima 8+1 yazms neden bana 1bucuk ay dedi 6+2 olmuyormu 1.5ay 2gun :) ultrasnda dogum tarihi 02.05.2017 yaziyo

acaba vajinal ultrason sırasında gebelik kesesi bebiş zarar görür mü. fiziksel temas sonuçta
ben iki kez girdim vajinal ultrasona doktorum bi zararı olmayacağını söledi. ki şükür olmadıda zaten. sadece vajinal bakarken hiç oyalanmıyor hemen bakıp bırakıyor. artık göbekten bakılıyor bunda daha rahat rahat anlatıyor keseyi bebeği falan.

6+1 deyiz ancak kesemiz var kalp atışımız henüz yok. üstelik lekelerimiz ve rahimde kanlanmamız var.. Artık Allaha sığınıp bekliyoruz

canım bolca dua et gec dollenme ıhtımalı yuksek ınsallah ta öyledir ; bekle bakalım 9. hafta bıle bebısını anca gorup kalbını duyanlar var gonlunu ferah tut emı

lazkizu sen psikolog olmalısın :) 3 mesajda karşılaştık sanırım. Ama büyük ferahlatıcı etkin var :)

cnaım benım ya valla keske olsam dıycem asıl meslegım bankacılık :) suan bır fabrıkada fınans bölümünde calısıyorum :) aama pozıtıf dusunce ve yasam ıle ılgılenmeyıde sevıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…