gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

kızlar ben de henüz bariz bi belirti yok.çok ayakta kalınca başım döner gibi oluyo sadece:KK51::KK51:.yarın doktora gideceğiz. inşallah keseye görürüz 5 haftalık olduk :p:KK25:

kızlar selam hayırlı cumalar bayadır giremıyordum ; bayram temposu dıyelım. geçmiş bayramınızıda kutlarım. kimler nasıl ne var ne yok; güzel haberler kalp atısları keseler duyuluyor ve goruluyordur ınsallah. malum 8. haftaya yol aldıgımddan benım alt taraftakı baskı normalıne gore bıraz daha arttı bazen hıc bırsey yok gıbı hıssedıyorum ıster ıstemez ınsan korkuyor. bakalım bır sonrakı randevum 5 ekimi beklemekteyım.

Kizlar bayramdan sonra randevum var. 6. Haftadayiz ama hala keseyi goremedik merak var cok. Bayram haftasi drumun bütün randrvulari doluydu p.tesi gunune alabildik. Cok trdirginim inssllah sagliklidir. P.tesi kalp atisinida diuabiliriz değil mi?

Kizlar bayramdan sonra randevum var. 6. Haftadayiz ama hala keseyi goremedik merak var cok. Bayram haftasi drumun bütün randrvulari doluydu p.tesi gunune alabildik. Cok trdirginim inssllah sagliklidir. P.tesi kalp atisinida diuabiliriz değil mi?

canım kişiden kişiye değişiyor panık yapma ; kimisin 9. haftada bile kese ile kalp atısını yeni duyabılırken kimisi de 5.haftada keseyı goruyor. benim 4+4 de kesem minicik görundu 6+0 DA da kalp atısı duyuldu. insallah güzel haberlerin olur

Herkese merhaba kızlar. :KK49::KK49:Ben burayı niye daha önceden görmedim inanamıyorum. Daha önce kalp atışı duyamadığımız için sonlandırılan bir gebeliğim vardı ve beklemek benim için Çok zor oldu. Dertleşir rahatlardık en azından.
Pıt Pıt kalplerini duymayı beklerken en çok dua ettim, pozitif düşündüm, hayal kurdum ve kitap okuyup stresimden uzaklaştım, bana iyi gelen insanlarla görüştüm ve kalbi atmadan kimseye duyurmadık hamilelik haberini gereksiz baskı yapıyor çünkü. Işte bunlar bana iyi gelen şeyler, umarım yardımcı olabilmişimdir:KK73::KK73:

Maşallah suan 9. Haftadasin rabbim hayirli bi Hamilelik gecirmeni nasip etsin

Kizlar kalp atisi ve kese icin sali Gunu dr gitcem ama ara ara bazen sik sik rahimde bi kasilma oluyor sizdede oluyor mu dr İst Ben tatile gelmistim mersine ama kafam allak bullak

Kizlar kalp atisi ve kese icin sali Gunu dr gitcem ama ara ara bazen sik sik rahimde bi kasilma oluyor sizdede oluyor mu dr İst Ben tatile gelmistim mersine ama kafam allak bullak
Bnde olmuyor canm ama bıçak batması tarznda ağrılarm vardı kasığmda hep ilk haftalarda şmdi geçti çok nadir oluyor.belirtiler herkeste farklı canm normaldir kafana takma :)

benımde oluyor ilk başlarda cok oluyodu cok korkuyodum şimdilerde daha az oluyo ve birde aşırı gaz sancısı heralde anlam veremiyorum oda gecer umarım bende salı gıdecegım inş

X