gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

hah işte yaaa ama anlamıyolar. kız bi kaç ay sonra da bunlar yapmaz bize haa kokuya tahammülüm yok diyorum nasıl beslencek bebek dio. bende suan çok beslenmiyo zaten meyve falan yiyorum diyorum da susturuyorum :)

hah işte yaaa ama anlamıyolar. kız bi kaç ay sonra da bunlar yapmaz bize haa kokuya tahammülüm yok diyorum nasıl beslencek bebek dio. bende suan çok beslenmiyo zaten meyve falan yiyorum diyorum da susturuyorum :)
Uff evet ya ilk 3 ay bebişe besin geçmiyomş zatn çok fazla. Ama anlatamıyorz işte.neyse bn onun yaptklarını zorla burnumu kapatarak yiyim bari yoksa mutfağa küserse hiç girmez bi daha kendi yaptğmı yemeyincr çok bişy demiyo

hahahah :)) benmki mutfakta suan kendine yemek yapıyo en azındna kendini doyursun da bana bulaşmasın

Canim benimki 4+4 de ustten gorundu minnacikti kese nokta gibi boyuda 3 mm di degerimde 1532 falandi. Ya ultrasona bagli yada döllenme zamanina galiba.

Kizlar ya bisey sey sorucaktim benim göbek cok cikti ya 4 aylik hamile gibi inmezmi o? :)

Progestan sislik yapiyor canim bende de ayni sorun var ama ben vajinal progestan kullaniyorum.
O neki tatlim ben hicbir ilac kullanmiyorum folikasit disinda ama hala enfeksiyonda var sanirim haftaya bi test yaptiricam

O neki tatlim ben hicbir ilac kullanmiyorum folikasit disinda ama hala enfeksiyonda var sanirim haftaya bi test yaptiricam

Sen kullaniyorsun saniyodum canim karistirdim. Rahimi kalinlastirmak, bebegin tutunmasini guclendirmek, dusuk olmasini engellemek icin kullaniliyor canim

Sen kullaniyorsun saniyodum canim karistirdim. Rahimi kalinlastirmak, bebegin tutunmasini guclendirmek, dusuk olmasini engellemek icin kullaniliyor canim
Yok canim trde doktora gittimde bana oyle bisey demedi hersey iyi guzel dedi folikasit kullanman yeterli dedi o kadar dusuk riski goruncemi veriyorlar yoksa butun hamilelermi kullaniyo?

Yok canim trde doktora gittimde bana oyle bisey demedi hersey iyi guzel dedi folikasit kullanman yeterli dedi o kadar dusuk riski goruncemi veriyorlar yoksa butun hamilelermi kullaniyo?

Benim bir dusugum vardi canim birde dokta gittigimde degerim 30 cikmisti. Turkiyeye tup bebek yapmaya gidicektik vazgectik :) Yeni ogrenmistim hemen verdi cunku uzun zamandir istiyoduk bu bebegi. Haftaya kontrole gidicem bakalim keseyi gorucekmiyiz. Allahim herkese nasip etsin.

Cok gecmis olsun canim rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah. Benim bat gununde 403.300 cikti

Cok gecmis olsun canim rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah. Benim bat gununde 403.300 cikti

Sagol canim allah herkese hayirli saglikli hamilelikler, evlatlar nasip etsin benim gec dollenme oldu bat bir hafta geciktikten sonra cikti pozitif. Beklemedeyiz bakalim hayirlisi insallah

Sagol canim allah herkese hayirli saglikli hamilelikler, evlatlar nasip etsin benim gec dollenme oldu bat bir hafta geciktikten sonra cikti pozitif. Beklemedeyiz bakalim hayirlisi insallah
Amin canim gec olsunda guc olmasin saglicakla kavusalim yavrularimiza insallah rabbim kucaklarimiza almayi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…