gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

kızlar bizde keseyi geçen pazartesi gördük 16 eylül kalp atışını duyacaz Allah izin verirse ama kızlar ben sürekli bişeyler yemek zorunda hissediyorum kendimi yoksa bulantım oluyor kilo da almamak istiyorum ama sürekli açım sizlerde de böylemi

Ayy yaz yaz mutlaka.. süreçlerimiz hemen hemen beraber ilerler zaten irtibatta olalım :) benim daha bulantılatım falan başlamadı sen ne alemdesin :)

İnşallah hayırlısıyla görürsün canım :)
bulantı yok bendede suanlık :) iyiym bugun gördüm komple kalp atısını duydum cokk agladım inanılmaz bırseymiş aynen irtibattı kopartmayalım :)

evet canım bende sürekli açım ve midem bulanıyor gece uyanıyorum ve tekrar uyuyamıyorum baş dönmesi de oluyor ara da ama şikayetim yok elhamdülillah

cilekreceliii napıyosunnnn? nasıl gidiyor yazışmıyodur bayadır merak ettim durumlar nasıl diyee :)
bugün iyiym canm çok şükür bebişimin ilk fotoğrafını aldım kalp atışınıda duydum. arkadaştan rica ettim sağolsun kırmadı beni baktım doktordan hayır yok ebe arkadaşa baktrdım bnde :))) bikaç gündür bulantm vardı çok ama bugn iyiym ara ara bulantı yoklıycak sanırım artk.sen nasılsın bulantı başladımı seninde?

Merhaba hanımlar ben de katılmak istedim aranıza tam benim konum :) öncelikle Allahım hepimize bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin hayırlı evlatlar versin bi konuda fikrinizi rica edicem.. 5+6 haftalığız bugün karnımdan ultrasona bakıldı doktor herşey yolunda bayramdan sonra kalp sesi duymamız lazım dedi. Ben heyecandan sormayı unuttum kesenin içinde bebek görünüyo mu diye, şimdi bakıyorum sanki sağ tarafta minicik görüyo gibiyim siz de bi bakar mısınız yorumunuza ihtiyacım var

Eklentiler

• image.jpeg
    36,4 KB · Görüntüleme: 74
canım merhaba öncelıkle hos geldın aramıza bebegın hayırlı ugurlu olsun işaretlemiş dr nuz tam ortadaki minicik nokta gbı olan sey bebginiz olması lazım :)

bulantı yok bendede suanlık :) iyiym bugun gördüm komple kalp atısını duydum cokk agladım inanılmaz bırseymiş aynen irtibattı kopartmayalım :)

Ayy çok sevindim canımmm :)) ne güzel heyecanlar ya :)) bende c.tesi gidicem inşallah :))

Ayy çok sevindim canımmm :)) ne güzel heyecanlar ya :)) bende c.tesi gidicem inşallah :))
insllah sende böyle güzel haberle dönersin kuzum ya :) tam net duyamadım kesık kesık duydum kacıyo dedı ankarada gidecem insllah hastaneye tekrar cok büyümüş sok oldum bır hafta öncesı nokta kadardı bas parmagım kadar olmuş :)

bende sabahları kahvaltıdan önce oluyo bazende tekrar tekrar gün içinde oluyo değişken baya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…