gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Bebişim sağ tarafıma yerleşmişti benim.. bugünde böyle sağ tarafıma inceden biley batıyo gibi sanki seyiriyo gibi hissediyorumm sizde de var mı böyle bişey?

ayyyy aramızda 2 3gün mü varrr ben sok ben yaparsam ılk kı öyle gözüküyor sana kesınlıkle yazacagımdan emın olabılırsın yarn dra gidiyoruz cook heyecanlanyorum :)

Ayy yaz yaz mutlaka.. süreçlerimiz hemen hemen beraber ilerler zaten irtibatta olalım :) benim daha bulantılatım falan başlamadı sen ne alemdesin :)

Mayísta geliyo ya yarin kese ğözükür de rahatlarim inşallah

İnşallah hayırlısıyla görürsün canım :)

Amin canim benim bizlere de dua et ne olur ben 2 kere kimyasal gebelik yaşadim şimdi hamileyim ve bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum Rabbim hepimize evladımızi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Allah rızası için bizlere de dua et.

Bebişim sağ tarafıma yerleşmişti benim.. bugünde böyle sağ tarafıma inceden biley batıyo gibi sanki seyiriyo gibi hissediyorumm sizde de var mı böyle bişey?
benmde batmalarm sağ tarafmdaydı hep.. kasığımdada seyirme oluyo bazen. kaslar genişlemeye başladığı için olurmuş bu seyirmeler

benmde batmalarm sağ tarafmdaydı hep.. kasığımdada seyirme oluyo bazen. kaslar genişlemeye başladığı için olurmuş bu seyirmeler

Ayhh içim rahatladı bende denizden havuzdan dolayı mı oldu acaba diye süpheye düştüm ister istemez :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…