gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Eklentiler

• P_20160908_204348.jpg
    P_20160908_204348.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba arkadaşlar bende 2 gün önce gebe olduğumu öğrendim degerim 184 tu. Bugün yine batırdı 550 cikti ben keseyi bayramdan sonra mı görürüm bide kaç haftalik olduğunu ne zaman ogreniyorsunuz. Ben hesaplayamiyorum çünkü benim Adetim düzensiz di ben en son bayramın 1. Günü adet oldum ondan sonra bidaha olmadım. Beni bilgilendirir misiniz

Merhaba arkadaşlar bende 2 gün önce gebe olduğumu öğrendim degerim 184 tu. Bugün yine batırdı 550 cikti ben keseyi bayramdan sonra mı görürüm bide kaç haftalik olduğunu ne zaman ogreniyorsunuz. Ben hesaplayamiyorum çünkü benim Adetim düzensiz di ben en son bayramın 1. Günü adet oldum ondan sonra bidaha olmadım. Beni bilgilendirir misiniz[/QUOT

Evet canım hesaplanıyor ama ben 2 aydır adet olmuyordum düzenli adet görenler için o sanırım. Ben doktordan öğrencem galiba öyle görünüyo. Gözün aydın csnim bu arada darısı kalp atışlarına inşallah. :KK36:

insllah sende böyle güzel haberle dönersin kuzum ya :) tam net duyamadım kesık kesık duydum kacıyo dedı ankarada gidecem insllah hastaneye tekrar cok büyümüş sok oldum bır hafta öncesı nokta kadardı bas parmagım kadar olmuş :):nazar::nazar::anneadayı:

Oyyy maşallah yaa :))) bende de sürekli regl olcakmışım gibi kasık ağrısı gelip gidiyo biliyorum normal ama psikolojimi bozdu regl oldum sanıyorum habire :KK48:

Merhabalar.. benimde sat 10.08. Adetimin gecmesini beklemeden test yapanlardanim. Cift çizgiyi silikte olsa gordum 4 gun once. Dun tahlil yaptirdim beta 266. O kadar cok olumsuz yazilar cikti ki karsima okudum. Meraktan iste. Nedense aklimda bos gebelik dis gebelik türlü turlu seyler var. Keseyi gorsem de rahatlasam :KK43: of Insallah sagliklidir bebegim. Bende buralardayim bundan sonra selamlar hepinize guzel anneler

Kizlaaaar ...kan değerim 2052 olmus :)) idrara sıkış keseyide görelim dedi ...bekledik Onuda gördük ultrason çıktısını verdi ...minicik bisi..cok güzeldi.bayramdan sonra tekrar kontrole çağırdı

Merhabalar.. benimde sat 10.08. Adetimin gecmesini beklemeden test yapanlardanim. Cift çizgiyi silikte olsa gordum 4 gun once. Dun tahlil yaptirdim beta 266. O kadar cok olumsuz yazilar cikti ki karsima okudum. Meraktan iste. Nedense aklimda bos gebelik dis gebelik türlü turlu seyler var. Keseyi gorsem de rahatlasam :KK43: of Insallah sagliklidir bebegim. Bende buralardayim bundan sonra selamlar hepinize guzel anneler

canım selam ınan bende sen gıbı telaslı olanlardandım ama olumsuz dusunup olumsuzu cagırmaktansa olumlu dusundum bebegımıde gorucem dedım kalbınıde duyucam dedım hep ıyı seyler dusundum ve sukur oylede oldu. şimdi sürekli dıs gebelik belırtısı arıyosundur bos gebelık belırtılerıne bakıyorsundur bakmaaaaaa.. eger degerın ıkı gunde bır ıkı katına yakın artıyorsa ALLAHIn ıznıyle hıc bırsey olmaz

Kizlaaaar ...kan değerim 2052 olmus :)) idrara sıkış keseyide görelim dedi ...bekledik Onuda gördük ultrason çıktısını verdi ...minicik bisi..cok güzeldi.bayramdan sonra tekrar kontrole çağırdı

masallahhh cokk guzelllll sırada kalp atıslarını duymak var ınsallah

X