gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

günaydın kızlar bugun doktora gittim gecen hafta göremediğim bebegimi görüp sesini duydum :) fakat İstanbul'daki bütün soğuk doktorları mi buluyorum acaba .s bebeği gördük ama küçük dedi ya adet tarihime göre geç döllenme olabilir yada gelişiminde sorun var dedi. Her girmeme bir stres ki sormayın
15 gün sonra bakalım gel dedi üzgünüm biraz :KK43:

günaydın kızlar bugun doktora gittim gecen hafta göremediğim bebegimi görüp sesini duydum :) fakat İstanbul'daki bütün soğuk doktorları mi buluyorum acaba .s bebeği gördük ama küçük dedi ya adet tarihime göre geç döllenme olabilir yada gelişiminde sorun var dedi. Her girmeme bir stres ki sormayın
15 gün sonra bakalım gel dedi üzgünüm biraz :KK43:
Güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun bazi doktorlar bayılır can sıkmaya olmadı baska yere git derim canım

Güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun bazi doktorlar bayılır can sıkmaya olmadı baska yere git derim canım
Biraz daha beklemelesem mi sence gecen hafta başka doktora gitmiştim oda kese var Bebek yok demişti bu doktor da haftasından küçükte olabilir dedi adet tarihine göre 6+1 miş ama işte olumsuzda söylemesi canımı sıktı .s

kızlar günaydın yaa bende 7. haftadayım sata göre ama dr bana cumaya randevu verdi kalbini duyalım demedi bayram sonu dinliycez dedi :KK43: neden ki

Günaydın bayanlar :KK66: 6 haftam yeni bitti hala mide bulantılarım başlamadı, normal mi acaba? Mide bulanmaması güzel birşey de, ne zaman başlıyor acaba?

Biraz daha beklemelesem mi sence gecen hafta başka doktora gitmiştim oda kese var Bebek yok demişti bu doktor da haftasından küçükte olabilir dedi adet tarihine göre 6+1 miş ama işte olumsuzda söylemesi canımı sıktı .s
Geç döllenme olabilir evet sıkma ama canını hersey güzel olacak dediğim gibi cok canın sıkılırsa icine dert olursa git baska doktora icin rahat etmesi açısından :anneadayı:

kızlar günaydın yaa bende 7. haftadayım sata göre ama dr bana cumaya randevu verdi kalbini duyalım demedi bayram sonu dinliycez dedi :KK43: neden ki
Bende 6da gittim keseyi nokta kadar yavrusumu gördüm ve bayram sonrasi kalp atisi dedi 1hafta gectide 2hafta nasil gecicek bilmiyorum bende uzuldm ama doktorm kesin olsun dedi canim ayni durumdayiz :110:

merhaba canım, 6+3 iken doktor bebeğimin kalbini gördü hatta beraber gördük attığını ultrasondan ama sesini duymak için ultrasonun sesini açmayacam dedi. ben de şaşırdım ama daha çok küçük olduğundan dolayı, kalbinin sesini duymak için ultrasonun vereceği dalgalar yüzünden oluşacak olan basıncın zararlı olduğunu düşünüyormuş. 9. hafta itibariyle dinlemeyi daha mantıklı buluyormuş. yine de açayım istersen sesi dedi ama öyle söyleyince şimdi ben de ısrarla aç demedim, hem sonra Allah korusun birşey olur bir de onun vicdan azabını çekmeyeyim dedim. ben de 9. haftaya kadar bekleyecem sesini duymak için ki 10. haftada olacak aslında kontrolüm, dolayısıyla 6 ekime kadar sabredecem, yapacak birşey yok :) her doktor farklı kısaca canım, takılma..

sağolun kızlar rahatlattınız beni :) allah hepimize yavrularımızı sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin inşallah

sağolun kızlar rahatlattınız beni :) allah hepimize yavrularımızı sağlıcakla kucağımıza almak nasip etsin inşallah
amin kuzum, zaten aramızda 1 gün varmış bak ben de sabrediyorum 6 ekimde duymak için :) bir problem olsaydı zaten söylerdi doktorlarımız :nazar: içini ferah tut canım..

Günaydın bayanlar :KK66: 6 haftam yeni bitti hala mide bulantılarım başlamadı, normal mi acaba? Mide bulanmaması güzel birşey de, ne zaman başlıyor acaba?
değişiyor canm herkese göre. bnmde 6da hiç yoktu 7.haftanın ilk günleri çok zorladı beni ama şu an daha iyiym her günüm aynı olmuyo bugün iyi başladım ama çok şükür :) kimi bayanda hiç bulantı olmuyormuş çok normal bu canm :KK66:

değişiyor canm herkese göre. bnmde 6da hiç yoktu 7.haftanın ilk günleri çok zorladı beni ama şu an daha iyiym her günüm aynı olmuyo bugün iyi başladım ama çok şükür :) kimi bayanda hiç bulantı olmuyormuş çok normal bu canm :KK66:

İşyerime 3 aydan sonra söylemeyi düşünüyorum, çalıştığım için bulantı kusma olursa çok zorlayacak beni. O yüzden endişelendiriyor.

Kızlar ben smdi geldm doktordan hersey olması gerektgi gbi dedi subatta boş gebelikte gep alttan bakmıstı bu sefer üstten baktı keseyi gördük çok şükür:nazar: bnmde bayram sonrasına kaldı kalp atısı ama kese oval sizinkide öylemi tam yuvarlakmı

Kızlar ben smdi geldm doktordan hersey olması gerektgi gbi dedi subatta boş gebelikte gep alttan bakmıstı bu sefer üstten baktı keseyi gördük çok şükür:nazar: bnmde bayram sonrasına kaldı kalp atısı ama kese oval sizinkide öylemi tam yuvarlakmı
gözün aydın canm kucağımıza almakta nasip olr inşallah bebişlerimizi :) bnmde oval kesecik

X