gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

bir yanlışlık vardır o zaman onda .. O an yediğin bir şey veya stres falan çıkarmış olabilir..
kesinlikle katılıyorum! günde 7 sefer ölçüyorum, sabah aç-tok, öğlen aç-tok, akşam aç-tok ve yatmadan önce şeklinde... ilk defa en yüksek değer olarak şimdi öğlen tokluk şekerim 94 çıktı ki o da tokluk yani :/ ama doktorlar insanı çat diye bir anda şeker hastası ilan edip şeker hastalığı raporu çıkarttırıp 75 tl ödetebiliyor! git bi daha test yaptır değil mi en basitinden.. belki bi gün önceden yediğim bişey etkilemiştir veya dediğin gibi strestir başka bişeydir kardeşim, de ki bana yarın sabah aç gel bir daha bakalım... ama yok işte

Bende dun yolk sac gorundu tam 5 haftalikken. Kalp atisi bayramdan sonra duyulur dedi doktorum henuz erkenmis. Ama kese icinde minik bisiler gormek bile cok heyecanliydi

merhaba ben de aranıza yeni katıldım bişey sorcam gecikmenin 1. haftasından itibaren kahverengi akıntım oluyor sizde de oldumu acaba ilk gebeliğim ve korkuyorum dua edelim brbirimize bana çocuğun olmaz dediler mucize oldu rabbim verdi şükür

Dualarımız seninle Rabbim kucağına almayı nasip etsın inşallah canm

Yaa kızlar doktora sormayı unuttum bayram için memlekete gideceğiz 5-6 saatlik yol kendi arabamizla gideceğiz birşey olmaz dimi bebege

Ham

hamileliğn normal devam ediyorsa Allahın izniyle bişey olmaz canım yinede dikkatli ol
Yaa kızlar doktora sormayı unuttum bayram için memlekete gideceğiz 5-6 saatlik yol kendi arabamizla gideceğiz birşey olmaz dimi bebege

Doktorlar 6 saate kadar müsaade ediyorlar. arada zaten ufak molalar da verilir.

canlar selam nasılız bugun bakalım ne var ne yok ; bebısler nasıllar :)

Bat 3 gün önce. 16.48
4+3 180
5+2 de hcg 808 sizce degerler düşük degilmi. Temmuz ayında kimyasal gebelik yasadım bununda öyle olmasından korkuyorum.degerler yukselmeyince doktorada gitmedim

Bat 3 gün önce. 16.48
4+3 180
5+2 de hcg 808 sizce degerler düşük degilmi. Temmuz ayında kimyasal gebelik yasadım bununda öyle olmasından korkuyorum.degerler yukselmeyince doktorada gitmedim

canım merhaba bıraz dusük ilerlyor ; ama sıkma canını gec dollenmeden kaynaklı olablır mı ? doktor ılerleme konusunda ne dedı

Kızlar Allah korusun ama düşük riski kaçıncı haftada ortadan kalkıyor,daha doğrusu azalıyor??

Kalp atışını duyunca %5e düşüyor 12. Haftadan sonra da iyice azalıyor sanırım
1.5 saatte bir durun 10 dk yürü tatlım yoksa kan pıhtılaşması oluyomuş benim doktorum o şartla izin verdi.. bu önemli bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…