gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

hay masallah kuzuyaa :) bende duyarım ınsllah catlıycam artık persembe olsaydı bı :) testlerımde yaptıracam ınsllah bırsey cıkmaz sorun cıkarsa dırek hap verılıyormus torit fazla cıkarsa felan :)

herseyın ılacı var artık canım doktorumda ole dedı ; bende tansıyondA var sımdılık ıyı yukselırsede yazarız ılacccc cokk dıo komık bı adam doktorum :) enchante enchante kuzum yavastan mıgden baslıyor ence bu donemlerde hcg baya bı arttııgndan bulantıya sebep oluyorms

herseyın ılacı var artık canım doktorumda ole dedı ; bende tansıyondA var sımdılık ıyı yukselırsede yazarız ılacccc cokk dıo komık bı adam doktorum :) enchante enchante kuzum yavastan mıgden baslıyor ence bu donemlerde hcg baya bı arttııgndan bulantıya sebep oluyorms
hap hap ılac ılaclar :) suanlık ıkı tane kullanıyorum bakalım benm doktorda cooooook ıyı hakketen hakkını yememek lazım bahsetmısım cok konuskan detaycıı anlatmam mukemmel :KK70::nazar::nazar:

enchante enchante kuzu pkrsnm pkrsnm ıle konustum ; hersey yollunda kalp atısı gorulmus ; sesş acmamıs ama doktor bebeıs kucuk ses etkı etmesın dıye ; her doktor farklı ıslem yapıyor anlasılan. hersey yolunda şükür.
masllah cok sevındım adına :) yaa benımkıde yaparsa aynısını sınırden catlarımmm kı yapar ondan beklıyorum ben öff ya :KK43:

kızlar bende geldim doktordan 6 haftalık bebeğim çok şükür bende duydum kalp atışlarını çok güzel çok farklı bir duyguymuş resmen masada ağladım kalkamadım...doktorun boynuna sarılışımda ayrı bir komikti :nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar bende geldim doktordan 6 haftalık bebeğim çok şükür bende duydum kalp atışlarını çok güzel çok farklı bir duyguymuş resmen masada ağladım kalkamadım...doktorun boynuna sarılışımda ayrı bir komikti :nazar::nazar::nazar::nazar:
ayyy masllahh yaaa :) rabbım nazarlardan korusun ya bı ben gıdemedım allahım yaaa öfffff daraldım ben tam bugun 7ncı haftam allahım nasıl gecek gunler yaaa

kıyamam ya masallah kuzum ne guzel bır haber bu ınsallah saglıklı sıhhatlı bebeıslerımızı de alırız kucaklarımıza

kızlarr yokk dayanamıyorumm ben yaarın gıdecemm wallhada bıllahada gıdecem olmuyo bu böyle

ayyy masllahh yaaa :) rabbım nazarlardan korusun ya bı ben gıdemedım allahım yaaa öfffff daraldım ben tam bugun 7ncı haftam allahım nasıl gecek gunler yaaa
aminnn canım çok sağol ayyy canım çık git sende doktora ya boşver bekleme sesi duyduğunda insan zaten kendine geliyor :)

aminnn canım çok sağol ayyy canım çık git sende doktora ya boşver bekleme sesi duyduğunda insan zaten kendine geliyor :)
ayy kıyamam cook sagol canımmm yarın kımse tutamaz benı :super: gıdecem artık yeter ya duyulur artık sızz 6ncı hafta duydunuz baksana benm yarn 7+1 olacak gıdecegımm kesınnn :halay:

ayy kıyamam cook sagol canımmm yarın kımse tutamaz benı :super: gıdecem artık yeter ya duyulur artık sızz 6ncı hafta duydunuz baksana benm yarn 7+1 olacak gıdecegımm kesınnn :halay:
git git seninde çok şükür var atışların birde sesini duysan benim doktorda çok dinlettirmedi...babası gel videoya al dedi 10 saniye açtı kapadı hemen...seninki açar artık daha büyüksünüz maşallah:nazar::nazar::nazar::anneadayı:

git git seninde çok şükür var atışların birde sesini duysan benim doktorda çok dinlettirmedi...babası gel videoya al dedi 10 saniye açtı kapadı hemen...seninki açar artık daha büyüksünüz maşallah:nazar::nazar::nazar::anneadayı:
ayyy ayyy ne guzel konusuyorsunn sennnn canım benım ya ınsllah benmkıde vıdeoya aldırır :KK43: ya benm dr cok suratsız konusmuyo felan ya sınır oluyorm ona ama yapacakda bırsey yok malesef yarn sıze guzel haberlerle gelecgecım ınsllahhhh :)

ayyy ayyy ne guzel konusuyorsunn sennnn canım benım ya ınsllah benmkıde vıdeoya aldırır :KK43: ya benm dr cok suratsız konusmuyo felan ya sınır oluyorm ona ama yapacakda bırsey yok malesef yarn sıze guzel haberlerle gelecgecım ınsllahhhh :)
inşallah canım sabırsızlıkla bekliyorum seni ve güzel haberlerini ... benim doktor allah razı olsun iyi ilgileniyor birde geçmişte yaşadığım olayları da biliyor...bazı doktorlar burnu havada soru sormaya bile insan korkuyor

Lazkizu birşey soracagim şimdi benim randevum yarın biz daha küçük olduğumuz için doktor alttan bakacak keseye galiba eşim giremez dimi yaaa bayram giriyor diye de bekleyemiyorum girmesine izin veriyorlar mı ki

lazkizu lazkizu canım gözün aydın çok sevindimm bende bugün mercimeğimi gördüm sonunda 5+5 dedi geçen hafta görünmemişti boş olabilir demişti korkutmuştu beni çok şükür gördüm kıvrılmış yatıyor
images-4.jpg
bu benim görüntüm degil görüntü vermediler ama tam böyleydi :anneadayı::KK200::KK73::KK71:

Lazkizu birşey soracagim şimdi benim randevum yarın biz daha küçük olduğumuz için doktor alttan bakacak keseye galiba eşim giremez dimi yaaa bayram giriyor diye de bekleyemiyorum girmesine izin veriyorlar mı ki
özel hastanelerde izin veriyorlar ama bizim burdaki devlet hastanelerinde içeri bile almıyorlar eşi...alttan muayenede üstünde örtü oluyor görüntü olarak biraz değişik oluyor ama insanın gözü görmüyor onu

X