gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Gitmedinmi cmm

Kzlar banada yardımcı olun nolur klomen ve çatlatma iğnesinin 3. Ayında hamile kaldım 5+3teyim bugun ama geçtiğimi perş vajinal ultrasonda sadece 3mm kese gözüktü bayram sonrasında tekrar gidicem sizce boş gebelik olur mu benim günlerimde kesesi bu kadar küçük olup sonra bebeği gelen var mı lütfen akıl verin bu arada hcg değeri perş günü 2017 çıktı sat 27 temmuz

Son düzenleme:
canm normal kese boyuttun sakin ol stres yapmaa aklınada öyle seyler getirme lütfen olur mu :) kötü düşünme

Hosbuldum canimm amin insallah iyi yukselir degerler, vajinal ultrasondan korkarim biraz doktora gorunurum sadece zaten isvicreye dönünce ayin 14 unde randevum vardi ya o zaman bakariz belki usttende gorunur

canm normal kese boyuttun sakin ol stres yapmaa aklınada öyle seyler getirme lütfen olur mu :) kötü düşünme
Ay çok sagol cnm biraz daha rahatladı içim internette ve gebelik programlarında benim günlerimde bebeğin 6-8 mm olması gerektiği filan yazıyo bende sadece kese 3 mm çıkınca çok panikledim :/ umarım dediğin gbi normaldir

canm ıntarnetteki herseye ınanmayın lutfen ! ona kaldıysa benm ılk hcg sonucama baktm netten 5 haftalık dıyordu ben 2 haftalıktım içini ferah tut allahım büyüktür ayrıca bızım yorumlara bakdıysan bız artık tıp bırıncı sınıf ( kadın dogum son sınıf) gbi olduk :) sende yazacaksın bız gbı kalp atısını duydum bebgı gordum vs vs :) üzme kendine kesenıde he sunuda belırteym sana suan tebki dogal olarak dış sesı duyamıyor ama duygusal bag kurabırsin bebgınle vahıme düştügü an senın hıssetıklerını oda hıssedıyor :)

Haklısın cnm allah razı olsun inş duyunca yazıcam

Slm kızlar bende bugun tam 5 haftalık hamileyim doktora gittiğimde 4+3 tü kesem göründü ama bebişi göremedik bende korkuyorum boş gebelik olurmu die 3 sene sonra rabbim kendiliğinden verdi
ARKADASLAR... neden boyle düşünüyosunuz aklınza en kotusunu getırıyorsunuz anlamıyorum yapmayın üzmeyin yıpratmayın kendısnızı bıkere kesenı bıle görmen bıle cok buyuk bır şans ben 6 haftama kadar göremedim 6ncı haftamda gördüm bebigimide gördüm hemen olmaz bebek canlar benm tam 6 haftalık resmımı atyorum ıyı bakarsanız 6 haftalık bu bebek sen daha 4 haftalıksın dur bısmıllah bak ufacık nokta kadar

Eklentiler

• 2016-08-31_122421_306.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 69
Evet bunu duymak bile bir mucizeydi benim için ama işte 3 senenin verdiği bi korku ilk defa böyle bir şeyi duymak 3 senenin korkusu sanırım bu

Evet bunu duymak bile bir mucizeydi benim için ama işte 3 senenin verdiği bi korku ilk defa böyle bir şeyi duymak 3 senenin korkusu sanırım bu
bak suan benmde ılk hamılelgım bebegım 6ncı haftamda dr bana kalp atısı var ama duyamazsın suan aspirin yazıyım labini canlandıralım dedı mesala ben neden panik olmadım kalbınde bırsey mı var acaba kalbı atıyor ama duyamasn dedi hap verdı bı sorun mu var dıye stres yapmadım suan 6+4 haftalık ben 7+3mde cuma gunu gıdecem net duyabılmek ıcın ben dıyorm ya keske 4ncu haftam göre bılseydım cok sanslısın nolur aklına kötu seyler getırme sakin ol o hıssedıyor suan senın stresnı yapma minnagıma :) bekle sakin birsekılde olur mu

Canım çok tsk ederim ya rahatlattın beni doktorum dedi 4 haftayla orantılı gidiyorsun diye ama kan sonuclarımı vs söylemedi birde tüp bebek deneyimim oldu tutmamıstı birazda ondan sanırım bu stressim canım bebeğim inşallah sağlıkla kucagıma almak nasip olur kuzumu görsem bi an önce çarsamba randevum var dua edin

tabıkı dua ederiz bak bu konularda lutfen sakın ol bak rabbim kendıliginden vermıs vardır bır bıldıgı ki hamılelıkte morel cok önemlıı bnu unutma canm ılk zamanlar stresten uzak dur ınsllah ınsllah saglık bır sekılde alırsın bebegnı kucagına sende yazacksın böle kalp atısını duydum erkek mı kız mı acaba felan bu gunlerınde gelecek :) insllah allahımın.izniyle

canlar ya benım bebekte dunyaya gozunu acmadan ünlü oldu :) yavrum numunelik herkese atyorum ıcı rahatlasın dıye :) nazar degecek minnagıma bu fotorafı kaldıra bılsem keske

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…