gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

cok sevindim canım iyi olmanıza demek prenses geliyor bizde iyiyiz canım haftaya pazartesi ayrıntılımız var onu bekliyoruz hareketleri konusunda pek anlaşamıyoruz oglusumla arada vururyo kacıyo sonra iki gun yok

cok sevindim canım iyi olmanıza demek prenses geliyor bizde iyiyiz canım haftaya pazartesi ayrıntılımız var onu bekliyoruz hareketleri konusunda pek anlaşamıyoruz oglusumla arada vururyo kacıyo sonra iki gun yok
ultrasonda hareketli bizimki de ama ben hissedemedim net olarak. biz de tık yok canım. senin bebişin yine arada hatırlatıyomuş kendini bende bu hafta renkli ultrason için randevu alıcam, heyecanla bekliyorum. canım acaba kaçıncı haftaya kadar yaptırabiliriz

böyle daha çok sıkıntıymış ya arada bi gelip hissettirip sonra iki gün üç gün hissetmeyince insan daha tedirgin oluyo valla hiç bitmiycek bizim tedirginliğimiz :) 24'e kadar yaptırabiliyorsun diye biliyorum canım

iyi o zaman canım çünkü ben 22. haftada gidebilicem ancak. bende arada atan pıt pıt sesten başka bişey hissedemiyorum. babası çok merak ediyor dokunuyor oynuyormu diye, ne zaman oynayacak diyor. şimdiki bekleyişimiz de tekme atması biz anneler hep bekleyiş içindeyiz

aynen canım çok nazlılar sürekli beklitiyorlar bizi doğsunlar acısını çıkarırız artık :)

Cuma kontrol benimde kontrol sıklığı az olması da ne zormus alısılmıyor :) iyi olmasına cok sevindim bebişin.onlara kavuştuğumuzdada burda paylaşalım sevinçlerimizi tecrübelerimizi ya baya alıştık kızlar olarak

Bizde iyiyiz cok şükür onun vuruslarını hissettikçe daha da iyi oluyorum valla

Selam canım, tabiki de paylasırız.. Simdiye kadar ne güzel deneyimlerimiz oldu hep birlikte. Bebişler dogduktan sonra fikir almaya cok daha fazla ihtiyacimiz olacak bence Kontrolden sonra haber verirsin canım, nasilmis bakalim minnak

meraba canım nasılsın bebişler doğduktan sonra da uyumuyor, yemiyor yorulduk diye dert yanarız artık ben en çok gece uyusun istiyorum o yüzden oldukça sakin bol dinlenmeli hamilelik geçirmeye çabalıyorum

meraba canım nasılsın bebişler doğduktan sonra da uyumuyor, yemiyor yorulduk diye dert yanarız artık ben en çok gece uyusun istiyorum o yüzden oldukça sakin bol dinlenmeli hamilelik geçirmeye çabalıyorum
Ayyyy cok sevindim ya, bak gördün mü o kadar üzülmene degmedi. Cok şükür bebişin iyi çıkmiş. Biz ne kadar gece uyusun desek de ilk aylarda bizi uyutmayacaklar orası kesin neyse olsun canım ya, ilk cocuk sonucta herseyine seve seve katlaniriz, yeterki saglıkla kavusalim bir an önce

Kızlarrr merhabalarrr uzun zamandır hiç girmiyordum. Hepinizin bebişleri ve sizler iyisiniz inşalllah. Pazartesi günü ultrasyonda bebeğimin cinsiyetini öğrendik. Oğlumuz olacak Allahın izniyle
Merhaba Canım, bizler iyiyiz cok sukur :)) sen napıyorsun, nasıl gidiyor. Bir Paşa geliyor demekki annesi

meraba kızlar :) 2 gündür siteye giremedim, sonunda girebildim çok şükür :)))

sağol canım bende çok sevindim öyle korkuyordum ki yine de. Allah a şükür yokmmuş bişey, ilk altı ay bebeğimi bırakmamayı düşünüyorum canım, evde ollduğum sürece zor olmaz ama heralde işe başlayınca zorlaşır işim dediğin gibi ilk göz ağrımız bizim katlancaz, kızım olucak çok merak ediyorum bebeğimi anne ben burdayım demedi daha tekme de atmadı sende durumlar nasıl canım tekmeliyo mu

Uffff o calısma derdi bende de var canım ( Dogumdan sonra altı ay ücretsiz izin kullanırım ama sonrasında bebegimden ayrılabilecek miyim hala emin degilim Cok seker olacak annesi, kız cocuklarina oldum olasi hastayımdır Çok şükür bize de kısmet oldu. Ben tekmeleri 20. Haftada ayırt etmeye baslamıstım canım. Şimdi de artık cok net hissediyorum :)) Geceleri sessiz ortamı seviyor benim prensesim, yataga girince baslıyor annesine saldırmaya Senin de yakındır, 1 haftaya kadar netlesir ins

Biraz geç oldu ama :) bizde iyiyiz çok şükür kontrolümüz iyi geçti bebişimin boyu uzun olacakmıs.Kız olduguda tekrar kesinleşti .detaylı ultrason verdi doktorum bakalım hastane arastırıyorum sizler ne kadara nerede yaptırdınız

Kızlarrr merhabalarrr uzun zamandır hiç girmiyordum. Hepinizin bebişleri ve sizler iyisiniz inşalllah. Pazartesi günü ultrasyonda bebeğimin cinsiyetini öğrendik. Oğlumuz olacak Allahın izniyle
Hayırlısı olsun inşallah rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Slm kızlar, ben 4 gündür gece gündüz acayip bir gaz sancısı çekiyorum. Benim gibi olan var mı? hayatımı çok olumsuz etkiliyor. Gazı atabilince en fazla 2 saat rahatlıyorum. sonra tekrar başlıyor. Doktorum sadece gaz yapan yiyeceklerden uzak dur dedi. Daha ne kadar böyle devam edecek insan bilmeyince morali bozuluyor valla. Tabi bebişimiz için razıyız ama bu şekilde yorgunluğum ona da yansıyacak zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…