gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

muhalefet olacaklarya illa gerçekten çok sinirleniyorum bazen beşik olaylarına karışıyorlar bizimkilerde şöyle yapın böyle yapın diye ben de bildiğimi yapıcam valla sonuçta benim ev düzenim neyi nereye koyacağıma ben karar vericem

Aynen canım sen içini sıkma boşver.sen alıp koyarsın önemli olan senin içine sinsin senin evladın senin zevkin

Bosverin kızlar ya, her ailede illa ki cıkar cok bilen biri (sözde) :))))

valla canım alırken o kadar hevesli aldım ki besmelemi çektim duamı ettim aldım Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin bi hevesle onada gösterdim ama işte yine söyledi söyleyeceğini
canım sinirlenme boşver, sende göstermezsin. 5. aya ne kaldı ki zaten. ha şimdi almışsın ha 3 hafta sonra ne farkeder. hem bebek senin sen doğuracaksın. önce onun için anne baba olarak sen karar verirsin. daha kırmamız gereken çok cahillik var :)

Aynen canım sen içini sıkma boşver.sen alıp koyarsın önemli olan senin içine sinsin senin evladın senin zevkin
aynen canım bundan sonra zaten aldığımıda göstermem planlarımdan da bahsetmem hevesim kursağımda kalıyor olumsuzlukları duyunca

yok göstermiycem zaten tatlım babaannesi heves eder baksın dedim ama moralimi bozdu bıraktı

Sup3risi muray19 Morenam Alya_naz kızlar bugün akşam cinsiyet öğrenme günü nasipse.ben hareketlensin iyice diye çikolata yicem de ne kadar zaman önce yemeliyim ki ? :)
canım ben hiç çikolata denemedim ama artık gösterir heralde hadi bakalım mayıs annelerinin genelde erkek ama senin bebişin ne olacak bakalım haber ver mutlaka

canım ben hiç çikolata denemedim ama artık gösterir heralde hadi bakalım mayıs annelerinin genelde erkek ama senin bebişin ne olacak bakalım haber ver mutlaka
Benimki de mayıs mı haziran mı tam net değil bakalım :) haber veririm artık inşallah gösterir de :)

sağol canım inşallah güzel geçer günlerimiz

lcw de çok güzel ve kullanışlı şeyler var canım hele ki kızlar için. oraya bi bak istersen. geçen eşimle gittik inan ikimizde öyle heveslendikki. eşim maviş zıbınlar aldı. ben dedim kız olsa nolcak mavi mi giyecek diyo bişey olmaz. biz bütün renkleri karıştırdık
umutla bekliyorum canım 6 gün sonrasını, testimizde iyi geçer inşallah cinsiyeti de öğreniriz. öğrenince hemen hastane çıkışını aliyim diyorum , heyecanlıyım

Benimki de mayıs mı haziran mı tam net değil bakalım :) haber veririm artık inşallah gösterir de :)
doktorum bana beklenen doğum tarihinden 1 hafta öncede olabilir 10 gün sonrada olabilir dedi benimki muhtemelen on gün sonrasını bekler erkekler genelde dolduruyorlarmış doğum zamanını :)

Sup3risi muray19 Morenam Alya_naz kızlar bugün akşam cinsiyet öğrenme günü nasipse.ben hareketlensin iyice diye çikolata yicem de ne kadar zaman önce yemeliyim ki ? :)
bence yarım saat önce ye, yenilenler ilaçlar en az yarım saatte kana karışıyor çünkü. ama bence kendiside hareketli olabilir canım çikolata gerekmeyebilir.
doktorum beni öksürttü inan daha da hareketlendi, bilgin olsun :)

biz alışveriş yaparken bi tane hamile kadın vardı 3,5 aylık hamileymiş daha cinsiyetini öğrenememiş o kadar hevesli alışveriş yapıyorduki insan başkasını o şekilde görünce bile mutlu oluyor karışık renkler alıyordu o da erkek hissediyorum dedi bende erkek hissediyordum gerçekten erkekmiş dedim o da çok emin gibiydi erkek olduğuna Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

doktorum bana beklenen doğum tarihinden 1 hafta öncede olabilir 10 gün sonrada olabilir dedi benimki muhtemelen on gün sonrasını bekler erkekler genelde dolduruyorlarmış doğum zamanını :)
1 ay önceki ölçümlerde 31 mayıs yazıyordu ilk gebe kaldığımdan 2 hafta geriye geldik toplamda :) bakalım bugün ne cıkacak

sağol canım inşallah benim duygularım yine karıştı inanki, eşim erkek istiyor, karnımı gören bazı hemşireler kız diyor. sağlıklı olsun başka bişey istemiyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…