gebelik kesesini ; yavrumuzu ve kalp atışlarını görmeyi bekleyenler

Dogru ya hic aklima gelmedi saglik ocagina gidiyim bari ya mahrumiyet bolgesi gibi adam gibi gidecek yer yok malesef yozgatta

canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
bu mol gebelik ve kimyasal gebelik dış gebelik riski nasıl ne zaman ortadan kalkıyor ??

Kızlar merhaba 3 aralıkta regl olmam gerekiyordu olmadım test yaptım iki gün arayla sırasıyla
85
158
236
260 sonuncusu düşük maalesef böyle olup bebeği düşmeyen var mı bi umut var Mıdır ???

Kızlar merhaba 3 aralıkta regl olmam gerekiyordu olmadım test yaptım iki gün arayla sırasıyla
85
158
236
260 sonuncusu düşük maalesef böyle olup bebeği düşmeyen var mı bi umut var Mıdır ???
canım ben o aşamalara gelemedm ama merak ettm kaç olması gerekiyordu ki neden düşük çıktı değer
inşallah sağlıkla kucağına alırsın yavrunu

günaydın canım :))) sağolasın bende öyle umut ediyorum 6 gün sonra gidicez hastaneye inşallah bebeğimin bir şeyi yoktur.

bizimkilerde ara renklerde hırka yelek yaptılar. artık durdular yapmıyorlar, cinsiyet belli olsun daha iyi şeyler yapalım diyorlar, bende karışık renklerde bebeğime elbise, biberon, alt değiştirme minderi bir şeyler alıyorum canım

bende hafif mide titremelri, kendi yaptığım yemekten tiksinme, kokulardan tiksinme ve en çok migren ağrısı vardı canım. migren dışında diğerleri 2-3 haftadır bitti. Allah a şükür rahatım bende. arada kalbinin attığını hissediyorum onun dışında bebeğimin hareketini bende hissetmiyorum canım
ultrasona gidiyorum öyle hareket ediyorki, diyorum ben neden bunları az da olsa hissedemiyorum. doktor dedi 5. aydan sonra

günaydın kızlarrrr :) haftasonu annem bendeydi çıkalım bi bakalım bebek mağazalarına diye çıktık güya almıycaktım birşey ama duramadık annemle bikaç altlı üstlü takım çorap hastane çıkışı falan aldık insan herşeyi alası geliyor. dün kayınvalidemede gösteriyim dedim heves eder torunu diye dedim ben kıyafetleri almaya giderken eşime niye erkenden aldırdın erken alınca iyi demezler diyo ya yok böyle birşey sinirden çatladım

günaydın canım
canını sıkma, benim kayınvalidem annem böyle şeyler söylemiyor bana ama bir tane eltim var yaşı benden 2 yaş küçük, arada sırada moralimi öyle bozuyorki. yok niye hastaneye her gün gitmiyorsun cinsiyetini öğren. eşimin amca çocuklarının eşleriyle hep bizi karşılaştırıyor, onlar şöyle yapıyor sende yap önce sen öğren gibisinden. aynı apartmandayız migrenim tutunca hiç eve gelip nasıl oldun naptın deyip bir sıcak çorba vereyim demez. gülşen abla çalışıyor bizi beğenmiyor diye kayınvalideme hep konuşur. Allah tan kayınvalidem kötü niyetli biri değil. ben hiç takmıyorum kimseye şikayet etmiyorum kınamış oluru, aynısını Allah korusun bende yaparım diye. canım üzülme boşver

al sen bebişine mavişleri, ben maviyi çok severim çok tatlı renk

Günaydın canım açıkcası bende anlamıyorum bu kötü derler yok efendim bebeğe birşey olur laflarını.Elhamdülillah çok şükür bugünümüze yarın sabaha cıkacağımız belli mi niye hevesler kırılıyor böyle yapılarak yani.benim eşim de benim gibi düşündüğü için sorun yok bende alıcam kıyafet ama mesela kayınvalideme gösteremem çünkü yok erkendi yok şöyleydi hevesimi kursağıma koyacağıma göstermem yani velhasıl kelam yanlız değilsin canım :) hiç sıkma canını hatta gösterme at biz görelim örnek olur aldıkların bizde fikir ediniriz

İçini ferah tut rabbimin izniyle bebişin çok iyidir inşallah dualarımızı eksik etmeyelim

sen işini iyi biliyorsun canım. kafanı dinliyosun

valla canım alırken o kadar hevesli aldım ki besmelemi çektim duamı ettim aldım Rabbim güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin bi hevesle onada gösterdim ama işte yine söyledi söyleyeceğini

böyle olacağını bilsem inan göstermezdim canım ders oldu bana 5. ayda falan almaya başlasaymışız öyle diyor ya Allah korusun birşey olacağı varsa 5. ayda alınca olmıycak mı o zamanda mı erkenden alındı böyle oldu denecek e o zaman hırka yelek battaniye falanda örmeyelim kendisi örüyo battaniye onu da yapmasın o zaman bu mantıkla bakarsak

Hahah :) canım inanırmısım demekki aynı düşüncede oluyorlar hepsi.çünkü benim kayınvalidem de örüyor ve aynı zamanda doğduktan sonra alacakmısız birkaç zıbın birde hastane cıkıs takımı o kadarmıs yatak falan da almıcakmısız :) ben hiç sesimi çıkarmıyorum nasılsa bildiğimi yapıcam :)

Merhaba Canım, iyi haftalar olsun hepimize ins Ne tatlı oluyor di mi bebiş icin yapılan kıyafetler... ayy ben bayılıyorum resmen iyi olmana cok sevindim, sonuna kadar boyle gitse keske :))
Ben dün gece bi kac pıt pıt bisey hissettim karnimda, ee artık bebektir demekten alikoyamiyorum kendimi Sonucta bugun 19+0 oldu. Azıcık buradayim desin nazlı kızım artık
Sen cinsiyeti bu gidisinde kesin ogrenirsin canım, sonrasi daha heyecanlı geciyor annesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…